Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Алтернативни горива

Бензин Е10 новия стандарт в Европа.

<< < (2/5) > >>

Михаил Кузмов:
Витко, провокираш за да се започне...! Приключихме с комунизЪмът в заключена тема! Изглежда те сърби, комунизъм е марксистка утопия която никога не е била осъществявана някъде! Аз приключих!
Кажи нещо за Е10!

VITAN:

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Октомври 02, 2022, 08:29:50 pm ---Витко, провокираш за да се започне...! Приключихме с комунизЪмът в заключена тема! ... Аз приключих!
--- Край на цитат ---
Не верувам. Ич биля.


--- Цитат на: Михаил Кузмов в Октомври 02, 2022, 08:29:50 pm ---Кажи нещо за Е10!
--- Край на цитат ---
Е то то част от комунизма. Ако сега не го схванеш - няма време.
Другите, кои и те сега не са го схванали, ще го схванат! 100%.
Когато му дойде времето.
Скоро, скоро....
Времето, когато човечеството се къпеше в евтина енергия отдавна мина.
Пика на добивът и също.
Човечеството се увеличава.
Ще дойде един комунизъм, но от съвсем различен тип...
Защото енергетиката не е част от икономиката. Тя Е икономиката... Скивай немците. Зимъска  8) кога снега забръска.

EDM electronics:
Добре е да се вслушате в това, което каза Михаил Кузмов!

ppipilica:

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Октомври 02, 2022, 06:22:32 pm ---https://www.bgdiagnostica.com/index.php/free/273-e10-petrol-cars-list.html

--- Край на цитат ---
Стана ми интересно за срока на годност на бензина. Какво му става след като изтече тоя срок, явно нещо се променя защото забелязах че престоялия бензин в агрегата ми прави паленето по-трудно, като досипя малко пресен и пали доста по-лесно. Агрегата е в мазето на около 15-20 градуса.

VITAN:
След 3-тия месец (да речем) бензина започва да се "осмолява", т.е. леките въглеводороди да се свързват в по-тежки...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия