Справочници, схемотехника, теория > Обща схемотехника

УКВ Стерео Концертен Радиоприемник (88-108MHz) FM

<< < (2/3) > >>

Аtos:
EDM, не секвай така порива на хората :D
За някой, удовлетворението е да го направи със собствените си ръце...
И Макс вложи сума ти усилия, време и средства в една недоразбрана от него концепция, но...го окуражавахме.

макс1962:
А какво стана с инженера от Търново? Тотално изчезна, сигурно е зает с патента.

Аtos:
Здравей, Макс!
Битовизми, работа...лични проблеми...но да не превръщаме форума в чат...добре съм! Ако питаш за Ганчев - срещам го от време на време из града...но нямам директна приказка с него.

alvion:
Добро Утро Атос, влизайте по-често в мазето и чата, поне всеки ден, той ЕДМ навремето и за електромобила така ме попари и отказа преди. Лошо няма, всяко зло, за добро. Така си спестих много пари, да не си ги пилея по проекта. Е откъде той да знае тогава януари 2020 за вируса, войната и кризата, които додоха едно през друго, че сега след няма и две години бензина ще скочи над трите лъва за литър, а тока за бита си е направо евтин. И сега да се изразя, като него: сега си чеша пъпа и си пия колата, а автомобила КадетаЕ на трупчета полунедвижима собственост стана, а Копейкин се закани 3лв./л. още нищо не сте видели каза.

https://mazeto.net/index.php/topic,11107.0.html
Там и публикациите по темата ми ги изтриха и тя са осакати, ма карай да върви, нали на никой не му пука, важното е чеши си пъпа.

макс1962:
Да, за Ганчев питах. Нямах идея, че и ти си оттам. Извинявам се за намесването ми в тази тема, просто ме спомена и се сетих за едно време.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия