Автор Тема: Летателен апарат на база непознат високоволтов принцип  (Прочетена 53863 пъти)

GMG

  • Гост
Е, и аз да се направя на интересен:
     vitan и VITAN дупе и гащи, пачему так?
Имам си моя си проблематика
  Неразбираемо е що си са отказал, мен поне 16 пъти ме банеха заради учтивни истини, пряко в очите задавах неудобните въпроси, свалиха ми пагоните от "Успешен Експериментатор" в лоялен клиент..... ти Витан ндей са гъбарка много щот у Варна върлува грип, а в Търново е минус градуса и това може да отрази на спокойствието.  ;D

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
И според мен това видео е менте. Много е лесно да се изтрие който и да е елемент от видеото и да се замести с фона, и при това качество не може да се забележи тази манипулация. Нима вярвате на всички сцени в киното?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Допускам някакъв символичен % да е истина.
Сетил се е, да си защити главата, но никак не му е стигнал акъла, да си защити топките.
Ако работи с високоволтов променлив ток, много ще му трябва и това.
Може би защото главата без каска ще му "натежи" и няма как да не се сети...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Сега да почакаме и Пикси да погледне критично!

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Навремето ЦРУ си прави интересен психо-експеримент:
С официални писма събират най-умните професори и инженери, по аеродинамика, самолети, ракети и т.н. летателни апарати в една военна база и преди да им прожектират "Таен", "Секретен", "Документален"  филм, "Екслузивно", само за отбрана публика, като тях, ги питат, анкетират възможно ли е според тях да съществува антигравитационна летателна система, нещо като летяща чиния и те лично вярват ли, че това е възможно. И всички професори учени инженери до един отговорили, казали че това е невъзможно и били убедени дълбоко в това дори не вярват за НЛО. Прожектират им след това "Филма", който е оформен, като документално кино и сюжета му е изобретател в тайна секретна лаборатория изобретява - антигравитационна платформа, един диск се върти и излита, но после лабораторията му бива унищожена при нещастен случай изгорена, а изобретателя умира трагично с изобретението си. Самото кино било заснето с помоща на спец.ефекти в Холивуд и си е художествен филм, но режисиран и направен така майсторски, че да изглежда достоверно, като на публиката се казало да вярват, че това е единствената отцеляла ролка с кинолента след трагичния инцидент и нещастен случай.След тази прожекция на този "Документален" филм, отново събират и се анкетират всички учени професори и инженери, които са присъствали на организираната от ЦРУ тайна "Секретна" прожекция, и изумително те вече били убедени, че това е истина и повечето от тях изявили желание да работят в тази нова област антигравитация, която всички до един те преди отричали категорично, като някой от тях дори споделяли въодушевено и свои вероятни теории хипотези как това е възможно да се получи.?На чурков видеата, дори да не са истински ни подвеждат да опитваме сами в тази облас за да може поне някой да получи нещо дори и по случайност ако много се опитват то поне при някой ще получи резултат. Има и подобна книга: https://www.book.store.bg/p192515/zasekretenite-nauchni-tehnologii-i-otkritia-d-r-pol-laviolet.htmlЗасекретените научни технологии и открития д-р Пол ЛаВиолет
« Последна редакция: Януари 25, 2022, 09:26:33 am от alvion »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
alvion
Да точно така е. Целта е да се провокират повече хора да мислят в тази насока. Проблема е, че този похват нанася повече щети от колкото носи ползи. Нещата са доста объркани. Едни хора се опитват да подтикнат другите да мислят, за да могат да спасят света. Други пък вярват, че хората ще разрушат света с тия изобретения и се опитват да го спасят от разрушението като объркват, отричат, лъжат. За да търсят изобретателите във ялови насоки и да не открият нищо. И те така те. И света на тия като нас се лашка между Сцила и Харибда.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Какво общо има Тесла с руският танк Т-14 Армата?
Емм, безпроводно предаване на енергия от танка към безпилотника горе в небето...  8)

<a href="https://www.youtube.com/v/ij-7KPt1RtA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ij-7KPt1RtA</a>


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Абе никой ли не е попадал на видео с индийски шмекери? Аз преди доста време съм гледал как един пред публика, свири на едно въже навито на земята. Въжето се издига вертикално към небето, после друг шмекер започва да се катери по него. Как тъй? Горе никой и нищо не държи въжето!

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
И според мен това видео е менте. Много е лесно да се изтрие който и да е елемент от видеото и да се замести с фона, и при това качество не може да се забележи тази манипулация. Нима вярвате на всички сцени в киното?
dmitarp, това е единственото което мога да си помисля относно манипулация, но все пак погледнете на канала на човека. Това не е само едно видео а няколко и повечето от които са неуспешни защо му е да прави такава сложна схема (като това по принцип не е присъщо на такива тип манипулатори хора). При положение че е едно видео бих се съгласил веднага ( има ги такива много на нета ). Човека показва насока за изслеване в определно направление с години. Още повече че някои от видеата са му от 4 години, не мислите ли че при положение че има софтурерна манипулация, това не би се хванало лесно от хората които правят подобни редакции. Не ми е силата или опита в такива редакции и затова не мога да дам екпертно мнение. Тук мисля че тук анализирам нещата съвсем логично.
 
Достатъчно ми е схема - трябва ми идеята, сиреч принципа. И то от любознателност.
Ето ви алгоритъма, като се надявам да можете да го следвате (отнема точно 15 секудни да се рънва):
1. Отворете което и да е видео от посочените
2. От видеото отворете основния канал
3. Скролвайте канала (там има няма 20 видеа ) и забележете видеото с хема на основната картинка.

И моля ви не замърсявайте темата с неподходящо насочени коментари, както за съжале ние правите с почти всички теми. И за ваше познание "сиреч принципа", Тесла няма нищо, абсолютно нищо, общо с предаване на енергия по въздуха. Това е най-малко което може да знаете за него, а след това поравете списъци за него с каквито си искате знайни и незнайни технологии с които е изпълнен  нета.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Тесла няма нищо, абсолютно нищо, общо с предаване на енергия по въздуха.
Ти да видиш! И как стигнахме до тоя извод?

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Тесла няма нищо, абсолютно нищо, общо с предаване на енергия по въздуха.
Ти да видиш! И как стигнахме до тоя извод?

Здравейте, доколкото съм чел книга ОТ ТЕСЛА там на чист старовременен английски диалект пише с две думи следното: Тесла измисля и изобретява и тества еднопроводна система за предаване на ел.енергия по един проводник от генератора до консуматора. Второ също подробно разказано и описано от ТЕСЛА в книгата - възприемаме Земята все едно е един (много добре проводящ еднопроводното електричество) метален глобус или малко метално топче съчма с ниско омическо съпротивление т.е. идеален проводник, почти без загуби се предава енергията през Земята в която и да е точка на земного кълбо.Изводи енергията Тесла в неговата система се е предавала през заземяването, кабела на земното по принцип на еднопроводно предаване на енергията, който той сам е измислил и дори патентовал надлежно, не само проверил и доказал практически. Ако бяхте изгледали клипа танка е свързан към дрона в небето с тънък кабел по който се предава енергията към двигателя на дрона и тоест тоя дрон може да се рее постоянно в небето докато кабела от танка с който се захранва с енергия не се скъса или повреди. По интересното е за ТЕСЛА, че може по неговото изобретение принцип, да се направи еднопроводна линия за предаване на енергията междуконтинентална с планетарен мащаб.<a href="https://www.youtube.com/v/18tjETNdETg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/18tjETNdETg</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Здравей,

Малко тема за размисъл. Тесла-трафа прави еднополярни импулси (ако някой тръгне това да отрича, аз с чели-недочели, учили-недоучили няма да се занимавам).
Значи имаме условен + и условен -.

И как ще протече ток? Имаш само проводник на минуса (земята). Ако нямаш втори проводник за плюса, как ще затвориш верига, как ще предадеш енергия?
А проводника за плюса де го? Кой го играе?

GMG

  • Гост
    VITAN, ако може маалко да са намеся - еднополярните  импулси в ТТ е съвременният вариант на теслостроителите, който няма общо с резонансния траф на Тесла.

 Има бая разлика, ако споменем и усилващата намотка, нещата излизат от полезрение.  :)

  Бровин патентова качера найш що?
На върха винаги има синус, въпреки характеристиките и изпълнението.
 
Макар, че от там не може да свалиш достатъчно и да пратиш в Одеса сигнал.  ;)

   https://www.vbox7.com/play:0749f1bfbc

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
"аз с чели-недочели, учили-недоучили няма да се занимавам"
Въобще лалонкайте си каквото си искате, няма време да обяснявам: часът какво е, литърът защо е.
Не ми пречите. Това не мой форум, върху него да има само достоверна информация.

Апоропо, инсталирахте ли си на телефона приложението: Grindr
Вашият министър-председател вече го ползва.
С него може да се свържете не само с Одеса, но и с Отава...


GMG

  • Гост
   Витане, нз ко лалонкат, не се интересувам - само показвам, аз наистина нямам твоето време да отговарям на третата минута след пуснат пост - ти на лаптопа ли спиш нз.   :D

  Един съвет към по-младите искроманяци:
1во - Давате си сметка на каква честота ще работите.
2 - смятате дължината на вълната и делите на кратно в метри.
3 - приготвяте жицата в съотношение фи към килограм.
4 - за йорнек  или калибър никога не ползвайте ПВЦ като мен, а само стъкло или сух масур хартия (ако може без гилза, а въздушно), трудно е но става...
5 - не заливайте витките с нищо, а клатещата първична тоже се изчислява спрямо вторичната, тоест кратна.  ;)
     Успех!

П.п. 19V - 2А, лаптопско захранване.