Алтернативни енергоизточници > Testatika, електростатични генератори

Летателен апарат на база непознат високоволтов принцип

<< < (3/14) > >>

VITAN:
Последно има ли схема дадена или няма? Ако има - къде? Не ме карате да ровя в N часа видео... pls.

GMG:

--- Цитат на: VITAN в Януари 24, 2022, 01:51:54 pm --- има ли схема дадена или няма? Ако има - къде? ... pls.

--- Край на цитат ---
  Кат напрайш ламБата тугазс ..  ;D ;D

epwpixieq-1:

--- Цитат на: EDM electronics в Януари 24, 2022, 12:01:58 pm ---Пумпала му е набит на пружинираща щека, та аз я виждам. Не случайно е снимал при смрачаване. Маха там с ръцете, като илюзионист, но си личи, че накрая ги разделя, да минат щеката. Що не си тури краката под пумпала или що не легни отдолу му?  :D

--- Край на цитат ---
EDM тук мисля че бъркате, нещата не са така простички, както вие ги виждате. Но щом ги виждате посочете "пружиниращата щека", когато е толкова очевидна. При положение че имаше някаква пружина, осилациите щяха да бъдат много ритмични при всяко дисбалансиране и това, даже и да не се виждаше пружината, щеше да е очевадно при ритъма на люшканията.

В допълнение, клипа изобщо не е на смрачаване а точно по обяд, погледнете сянката на човека, а и на апарата. В допълнение къде е щеката тук: https://www.youtube.com/watch?v=CCUWs02HK_M&t=1659s или излиза някак си из подземята. Вижте канала на човека, и другите му клипове, даже и неуспешните, и тогава помислете пак върху това което виждате.

Мисля си че имам реални виждания, но както и да ги мисля, освен накаква сериозна монтажна способност във редицата от видеа, не виждам причина това да не е реално, а това че не влиза в установените научни рамки, или по скоро, тези които са ни известни, е съвсем друг въпрос.


--- Цитат на: VITAN в Януари 24, 2022, 01:51:54 pm ---Последно има ли схема дадена или няма? Ако има - къде? Не ме карате да ровя в N часа видео... pls.

--- Край на цитат ---
VITAN, като не можете да отделите няколко минути да намерите точното видео ( което даже озаглавено правилно, и има снимка на схема ), защо си мислите че ще отделите седмици или месеци за да изработвате и настройвате схемата. Надявам се да виждате антилогиката на въпроса си.

VITAN:

--- Цитат на: epwpixieq-1 в Януари 24, 2022, 08:27:01 pm ---VITAN, като не можете да отделите няколко минути да намерите точното видео ( което даже озаглавено правилно, и има снимка на схема ), защо си мислите че ще отделите седмици или месеци за да изработвате и настройвате схемата.
--- Край на цитат ---
Е, и аз да се направя на интересен:
https://mazeto.net/index.php/topic,3058.0.html

И не, няма да губя време за копие на това. Имам си моя си проблематика, за която ако не намеря поне седмица излишно време, няма да я почвам. Достатъчно ми е схема - трябва ми идеята, сиреч принципа. И то от любознателност.

Михаил Кузмов:
Аз виждам кабели или въжета, или нещо което прилича на тях когато чинията се издига. В един момент човека ги сгъва, когато чинията е на височина около главата му. Когато споменах,принципа с въпросителна, за мен е неизвестен. Само Витан спомена че било на ясно ако имаме захранване с тесла. На един му е ясно! Друг има ли? Някаква насока за експериментиране?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия