Автор Тема: СЕ от двойно махало  (Прочетена 23967 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: СЕ от двойно махало
« Отговор #30 -: Декември 21, 2021, 09:22:10 am »
бай Теню ти ако знаеше какво е гравитация щеше повече да се въздържаш ама като не знаеш....

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: СЕ от двойно махало
« Отговор #31 -: Декември 21, 2021, 09:23:23 am »
           Не се сдържах ииии... По голяма смехория не бях чувал скоро, но и не съм очаквал и друго от една писарушка.
И аз. Като изобрети механично перпетум мобиле, че и СЕ да дава, тия 3 бона няма да ми трябват. Това е механика - няма как да скрие от целият свят как става. Енергията ще извира под път и над път, и ще настъпи комунизЪма! Пари няма да трябват на никого :D Найс, а?!  8)

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: СЕ от двойно махало
« Отговор #32 -: Декември 21, 2021, 10:14:59 am »
бай Теню ти ако знаеше какво е гравитация щеше повече да се въздържаш ама като не знаеш....

Ти нали знаеш. Нали от нея ядеш хляб. И няма защо да се въздържам, като чета нелепици.
« Последна редакция: Декември 21, 2021, 11:57:56 am от EDM electronics »

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: СЕ от двойно махало
« Отговор #33 -: Януари 01, 2022, 06:52:22 pm »
Йоро ,2017та даде механичното СЕ ...Дали за това бе изгонен перм,анентно -преценете сами ,,,
https://www.youtube.com/watch?v=Bnc9gpVnLd8&list=LL&index=154

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: СЕ от двойно махало
« Отговор #34 -: Януари 02, 2022, 11:39:49 pm »
Ето едно видео, на което човекът демонстрира печалбата на енергия от употребата на центробежната/центростремителната сила
https://www.aparat.com/v/RXTCa/Free_Energy_Centripetal_Force

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: СЕ от двойно махало
« Отговор #35 -: Май 20, 2022, 03:52:50 am »
Здравейте съфорумци,

аз все още продължавам с моята идея и не съм я зарязал. Завърших установката /малко нескопосано според мен, но в последствие ще я подобря или напълно преработя/ и направих първи тест.
Преди да споделя какво е моето лично мнение по въпроса, искам да прегледате снимките, които съм публикувал и да кажете какво мислите по въпроса. На базата на данните от снимките да ми кажете вашето мнение /кое, как, защо/. Ако имате нужда от допълнителни данни - ще ви ги предоставя.
Просто искам да знам до какъв извод ще стигнете, гледайки данните от снимките /отчитайки физичните закони/ и дали моето мнение /извод/ съвпада с вашите /някои от тях/.
ПП: Тежестта, прикачена към колелото, е същият този електромотор /закупих два броя/, който използвам и за задвижване на установката, и тежи 355 грама.