Автор Тема: Относно графеновия оксид.  (Прочетена 10004 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Относно графеновия оксид.
« -: Декември 05, 2021, 08:43:16 am »
От много места се твърди , че ваксините против КОВИД съдържат графенов оксид. Далеч съм от мисълта, че това са нано роботи или некви 5G устройства. Както твърдят разни хора предполагам предимно провокатори.
Обаче има логична причина да присъства той във ваксините. Чисто и проство той се ползва в производството като катализатор като да го кажем работен плот върху който се свързват една с друга определени молекули. Абе с една дума като помощно средство. И не само във ваксините а и при много други органични технологии. Учените са във възторг от възможностите които им предлага и даже вече се нароиха доста патенти относно приложението му. Та за това използването му като помощно средство при създаването на ваксини е абсолютно логично. А какво представлява той една голяма двумерна повърхност от въглеродни атоми, решетка в която решетка някой атоми са се свързали и със по един атом кислород. Някои от атомите в решетката са заменени от молекули въглероден окис.  Какви са обаче свойствата на този въглероден окис когато е в човешкият организъм???
Предполагам всички знаете той има двойството да се свързва трайно със хемоглобина. И когато атом оксид от решетката се свърже със хрмоглобинова клетка тя остава залепена за графена и не една клетка а много такива. Броят им зависи от големината на люспата графен. Очевидно не във всички дози ваксини има графен или поне е във различна концентрация. Явно имат пропуски при пречистването му и когато някой човек попадне на недобре пречистена ваксина и ето ти тромби и летален изход. Няма начин този факт да не е известен на производителите нали. Мисля, че тук имаме много сериозно престъпление.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #1 -: Декември 05, 2021, 10:25:40 am »
Очаквам Светльо да внесе светлина по въпроса!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #2 -: Декември 06, 2021, 12:54:59 pm »
Очаквам Светльо да внесе светлина по въпроса!
Много изчерпателен текст. Опитвам да се сетя какво да добавя, но не мога. Графенов оксид има във всички ваксини, само че е в разумни концентрации. Тук е така както Радико казва. Смъртоносни дози. Другото което не е написал е как по летищата те разбират дали сертификата ти е фалшиф или не е с едно пиукащо устройство. Покаже ли ти че не си ваксан изобщо не ти гледат зеленото л@йно. Това без да ти вкарат метал в кръвта как се получава? Отговора е- не знам. Вещите да кажат.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #3 -: Декември 06, 2021, 02:25:56 pm »
Предполагам всички знаете той има двойството да се свързва трайно със хемоглобина. И когато атом оксид от решетката се свърже със хрмоглобинова клетка тя остава залепена за графена и не една клетка а много такива. Броят им зависи от големината на люспата графен. Очевидно не във всички дози ваксини има графен или поне е във различна концентрация. Явно имат пропуски при пречистването му и когато някой човек попадне на недобре пречистена ваксина и ето ти тромби и летален изход. Няма начин този факт да не е известен на производителите нали. Мисля, че тук имаме много сериозно престъпление.

Това са твои измишльотини, които не отговарят въобще на истината, графеновият оксид, е доста по сложно съединение, в което се включва освен кислород а и водород, и никоя част от тази сложна структура няма афинитет към хемоглобина, която да е по висока от тази на кислорода към хемоглобина. Освен това образуването на тромби е толкова сложен процес, че за да го разбереш всичкото знание на нета няма да ти помогни, защото тези неща не се четат от там.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #4 -: Декември 06, 2021, 02:56:39 pm »
Това са твои измишльотини, които не отговарят въобще на истината, графеновият оксид, е доста по сложно съединение, в което се включва освен кислород а и водород, и никоя част от тази сложна структура няма афинитет към хемоглобина, която да е по висока от тази на кислорода към хемоглобина. Освен това образуването на тромби е толкова сложен процес, че за да го разбереш всичкото знание на нета няма да ти помогни, защото тези неща не се четат от там.
За другото не знам, но образуването на кръвен съсирек не е сложно. Случва се на каскаден принцип като са необходими няколко сложни биохимични елемента за да се съединят по специфичен начин едно след друго. Наричат се коагуланти, за това за разреждане на кръвта се взимат антикоагуланти, но защо при ваксаните антикоагулантите не работят- това вече е сложно. От това, което знам за графеновият оксид, той представлява графит и сапун. Дали слагат графит и сапун в лайняната чорба която опитват да нарекат ваксина- не знам.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #5 -: Декември 06, 2021, 05:43:41 pm »
Ооо Димитре ти се включи.  Благодаря за което. Сега съм вече абсолютно сигурен, че хипотезата която изразих по горе е на 100% вярна. Щом се включиш със някоя лъжа ясна е работата на прав път съм. А в случая лъжеш. Ама  направо лъжеш като някой изпечен професор квантов физик.
Първо Графена е изключително просто нещо 100% въглерод. И  ищо друго графеновив оксид е не по малко просто нещо. Има към въглерода тук там и някой кислороден атом.  Никакъв водород няма там. Ако имаше и водород щеще да се нсрича Графенов ХИДРОокис а не  Оксид. Всичко останало което си написал е със същият коефициент на достоверност.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #6 -: Декември 07, 2021, 05:30:09 pm »
... От това, което знам за графеновият оксид, той представлява графит и сапун...
Еваларка... :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #7 -: Декември 07, 2021, 08:00:35 pm »
Еваларка... :)
Добре де, графит на прах и веро.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #8 -: Декември 07, 2021, 08:06:13 pm »
Не Светльо от графитен прах с помощта на  вода и "веро" се извличат частици графен. Но ти и чиниите си миеш с веро, значи ли това че чиниите са съставени от глина и веро???

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #9 -: Декември 08, 2021, 10:02:29 pm »
Не Светльо от графитен прах с помощта на  вода и "веро" се извличат частици графен. Но ти и чиниите си миеш с веро, значи ли това че чиниите са съставени от глина и веро???

Не значи, приемам забележката. Аз кат не знам нещо си признавам. А какво прави това в кръвта и как ме лекува, това вече предпочитам да не го знам.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #10 -: Декември 09, 2021, 12:53:25 am »
https://m.youtube.com/watch?v=RVDF1aNAhe4&feature=share Мисля, че това изчерпва темата за графеновият оксид.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #11 -: Декември 09, 2021, 10:35:56 am »
Добре е, че се спори по темата, но спорът трябва да почива на реални аргументи, а не на измислени. В момента в България има не повече от десетина човека, които са наясно с това що е то графенов оксид, и нито един човек, който разбира от физиологичното му въздействие. Липсват оригинални български аргументи, чуждите са също съмнителни. Преди време, а и сега от време на време се затопля манджата за фаталното въздействие на аварията в Чернобил върху населението на България, но няма нито едно изселдване което безпристрастно да установява това. Така стоят нещата и с новите ваксини и с графени и с подоби неща. Няма аргументи само фантазии на пристрастни хора, клонящи към едно или друго крайно мнение.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #12 -: Декември 09, 2021, 02:19:10 pm »
Добре е, че се спори по темата, но спорът трябва да почива на реални аргументи, а не на измислени. В момента в България има не повече от десетина човека, които са наясно с това що е то графенов оксид, и нито един човек, който разбира от физиологичното му въздействие. Липсват оригинални български аргументи, чуждите са също съмнителни. Преди време, а и сега от време на време се затопля манджата за фаталното въздействие на аварията в Чернобил върху населението на България, но няма нито едно изселдване което безпристрастно да установява това. Така стоят нещата и с новите ваксини и с графени и с подоби неща. Няма аргументи само фантазии на пристрастни хора, клонящи към едно или друго крайно мнение.
Абсолютно съм съгласен с това, и бих искал и малко да го допълня - дори и да има изследвания, какво от това? Приемаме че има огромно, масово и детайлно изследване на въздействието на аварията в Чернобил върху населението - това ще промени ли броя пострадали? Ще се вземат някакви мерки ли? Не, всичко ще си бъде същото, просто ще изникнат още една камара теории, които ще твърдят че това изследване не е обективно, че  платено от Сорос или от Путин, че са скрити тези или онез аспекти, че не е проведено точно по начина по който критикуващия смята че би трябвало да се проведе... но като краен резултат няма да доведе до нищо.
И се сещам за това:

Какъв глутен, какъв алуминий?!? Но за да бъдем в крак с маниите на конспираторите, ние заявяваме че именно в нашата сода те не присъстват...

И за вица за меда от кокичета се сещам :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #13 -: Декември 09, 2021, 06:34:30 pm »
Добре е, че се спори по темата, но спорът трябва да почива на реални аргументи, а не на измислени. В момента в България има не повече от десетина човека, които са наясно с това що е то графенов оксид, и нито един човек, който разбира от физиологичното му въздействие. Липсват оригинални български аргументи, чуждите са също съмнителни. Преди време, а и сега от време на време се затопля манджата за фаталното въздействие на аварията в Чернобил върху населението на България, но няма нито едно изселдване което безпристрастно да установява това. Така стоят нещата и с новите ваксини и с графени и с подоби неща. Няма аргументи само фантазии на пристрастни хора, клонящи към едно или друго крайно мнение.
Начи ни бодат с неизследвани лайна.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Относно графеновия оксид.
« Отговор #14 -: Декември 09, 2021, 06:51:04 pm »
Абсолютно съм съгласен с това, и бих искал и малко да го допълня - дори и да има изследвания, какво от това? Приемаме че има огромно, масово и детайлно изследване на въздействието на аварията в Чернобил върху населението - това ще промени ли броя пострадали? Ще се вземат някакви мерки ли? Не, всичко ще си бъде същото, просто ще изникнат още една камара теории, които ще твърдят че това изследване не е обективно, че  платено от Сорос или от Путин, че са скрити тези или онез аспекти, че не е проведено точно по начина по който критикуващия смята че би трябвало да се проведе... но като краен резултат няма да доведе до нищо.
И се сещам за това:

Какъв глутен, какъв алуминий?!? Но за да бъдем в крак с маниите на конспираторите, ние заявяваме че именно в нашата сода те не присъстват...

И за вица за меда от кокичета се сещам :)
Вица и аз го знам обачеее.... Взех че го написах в гугъла и те ви:
  https://m.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2524953357549459&id=171399896238162&locale2=ar_AR