Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Относно графеновия оксид.

<< < (2/6) > >>

Радико:
Ооо Димитре ти се включи.  Благодаря за което. Сега съм вече абсолютно сигурен, че хипотезата която изразих по горе е на 100% вярна. Щом се включиш със някоя лъжа ясна е работата на прав път съм. А в случая лъжеш. Ама  направо лъжеш като някой изпечен професор квантов физик.
Първо Графена е изключително просто нещо 100% въглерод. И  ищо друго графеновив оксид е не по малко просто нещо. Има към въглерода тук там и някой кислороден атом.  Никакъв водород няма там. Ако имаше и водород щеще да се нсрича Графенов ХИДРОокис а не  Оксид. Всичко останало което си написал е със същият коефициент на достоверност.

juliang:

--- Цитат на: svetlio760 в Декември 06, 2021, 02:56:39 pm ---... От това, което знам за графеновият оксид, той представлява графит и сапун...

--- Край на цитат ---
Еваларка... :)

svetlio760:

--- Цитат на: juliang в Декември 07, 2021, 05:30:09 pm ---Еваларка... :)

--- Край на цитат ---
Добре де, графит на прах и веро.

Радико:
Не Светльо от графитен прах с помощта на  вода и "веро" се извличат частици графен. Но ти и чиниите си миеш с веро, значи ли това че чиниите са съставени от глина и веро???

svetlio760:

--- Цитат на: Радико в Декември 07, 2021, 08:06:13 pm ---Не Светльо от графитен прах с помощта на  вода и "веро" се извличат частици графен. Но ти и чиниите си миеш с веро, значи ли това че чиниите са съставени от глина и веро???

--- Край на цитат ---

Не значи, приемам забележката. Аз кат не знам нещо си признавам. А какво прави това в кръвта и как ме лекува, това вече предпочитам да не го знам.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия