Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Относно графеновия оксид.

(1/6) > >>

Радико:
От много места се твърди , че ваксините против КОВИД съдържат графенов оксид. Далеч съм от мисълта, че това са нано роботи или некви 5G устройства. Както твърдят разни хора предполагам предимно провокатори.
Обаче има логична причина да присъства той във ваксините. Чисто и проство той се ползва в производството като катализатор като да го кажем работен плот върху който се свързват една с друга определени молекули. Абе с една дума като помощно средство. И не само във ваксините а и при много други органични технологии. Учените са във възторг от възможностите които им предлага и даже вече се нароиха доста патенти относно приложението му. Та за това използването му като помощно средство при създаването на ваксини е абсолютно логично. А какво представлява той една голяма двумерна повърхност от въглеродни атоми, решетка в която решетка някой атоми са се свързали и със по един атом кислород. Някои от атомите в решетката са заменени от молекули въглероден окис.  Какви са обаче свойствата на този въглероден окис когато е в човешкият организъм???
Предполагам всички знаете той има двойството да се свързва трайно със хемоглобина. И когато атом оксид от решетката се свърже със хрмоглобинова клетка тя остава залепена за графена и не една клетка а много такива. Броят им зависи от големината на люспата графен. Очевидно не във всички дози ваксини има графен или поне е във различна концентрация. Явно имат пропуски при пречистването му и когато някой човек попадне на недобре пречистена ваксина и ето ти тромби и летален изход. Няма начин този факт да не е известен на производителите нали. Мисля, че тук имаме много сериозно престъпление.

Михаил Кузмов:
Очаквам Светльо да внесе светлина по въпроса!

svetlio760:

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Декември 05, 2021, 10:25:40 am ---Очаквам Светльо да внесе светлина по въпроса!

--- Край на цитат ---
Много изчерпателен текст. Опитвам да се сетя какво да добавя, но не мога. Графенов оксид има във всички ваксини, само че е в разумни концентрации. Тук е така както Радико казва. Смъртоносни дози. Другото което не е написал е как по летищата те разбират дали сертификата ти е фалшиф или не е с едно пиукащо устройство. Покаже ли ти че не си ваксан изобщо не ти гледат зеленото л@йно. Това без да ти вкарат метал в кръвта как се получава? Отговора е- не знам. Вещите да кажат.

dmitarp:

--- Цитат на: Радико в Декември 05, 2021, 08:43:16 am ---Предполагам всички знаете той има двойството да се свързва трайно със хемоглобина. И когато атом оксид от решетката се свърже със хрмоглобинова клетка тя остава залепена за графена и не една клетка а много такива. Броят им зависи от големината на люспата графен. Очевидно не във всички дози ваксини има графен или поне е във различна концентрация. Явно имат пропуски при пречистването му и когато някой човек попадне на недобре пречистена ваксина и ето ти тромби и летален изход. Няма начин този факт да не е известен на производителите нали. Мисля, че тук имаме много сериозно престъпление.

--- Край на цитат ---

Това са твои измишльотини, които не отговарят въобще на истината, графеновият оксид, е доста по сложно съединение, в което се включва освен кислород а и водород, и никоя част от тази сложна структура няма афинитет към хемоглобина, която да е по висока от тази на кислорода към хемоглобина. Освен това образуването на тромби е толкова сложен процес, че за да го разбереш всичкото знание на нета няма да ти помогни, защото тези неща не се четат от там.

svetlio760:

--- Цитат на: dmitarp в Декември 06, 2021, 02:25:56 pm ---Това са твои измишльотини, които не отговарят въобще на истината, графеновият оксид, е доста по сложно съединение, в което се включва освен кислород а и водород, и никоя част от тази сложна структура няма афинитет към хемоглобина, която да е по висока от тази на кислорода към хемоглобина. Освен това образуването на тромби е толкова сложен процес, че за да го разбереш всичкото знание на нета няма да ти помогни, защото тези неща не се четат от там.

--- Край на цитат ---
За другото не знам, но образуването на кръвен съсирек не е сложно. Случва се на каскаден принцип като са необходими няколко сложни биохимични елемента за да се съединят по специфичен начин едно след друго. Наричат се коагуланти, за това за разреждане на кръвта се взимат антикоагуланти, но защо при ваксаните антикоагулантите не работят- това вече е сложно. От това, което знам за графеновият оксид, той представлява графит и сапун. Дали слагат графит и сапун в лайняната чорба която опитват да нарекат ваксина- не знам.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия