Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 351384 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 646
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3255 -: Май 13, 2024, 10:23:03 am »
Ако в една държава населението намалява - това е сигурен признак че там хората са богати и живеят добре.

Не. Означава, че имат огромни проблеми с морала!
И убиват децата си.
Я с противозачатъчни, я с аборти, я като ги нямат (пеерастия и пр. сатанизми => справки Евровизия),
я като не ги искат - да си живеят дребния животец.

П.П. Явно ние сме много богати! Особено по селата и малките градове...

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 378
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3256 -: Май 13, 2024, 10:26:20 am »
Не. Означава, че имат огромни проблеми с морала!
И убиват децата си.
Я с противозачатъчни, я с аборти, я като ги нямат (пеерастия и пр. сатанизми => справки Евровизия),
я като не ги искат - да си живеят дребния животец.

Сещам се за още един начин, по който една държава убива децата си...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 646
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3257 -: Май 13, 2024, 10:54:53 am »
Сещам се за още един начин, по който една държава убива децата си...
Аз за 1000, по които Хегемона кара кухите лейки по света, да дават децата си курбан на демонокрацията.

За протокола, бихте 8 години по Донбас със самолети, снаряди, Хаймарс и каквото се сетиш,
но там в момента е фрашкано с детски колички.

*** ти е логиката и папагалстваш само пропагандистки клишета...

П.п. В UK украинските деца много трудно се събират с родителите си. Медицински факт.
Не им ги дават току-така. Защо ли?!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 653
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3258 -: Май 13, 2024, 11:04:00 am »
П.С. Нищо не казваш за Шойгу... :)

На този етап нищо не мога да кажа, а само да гадая.
Има данни, че зам. министъра на отбраната Тимур Иванов, обвинен бутафорно в корупция /корупцията е най-дребното му престъпление/, всъщност се крие много по-голям грях - държавна измяна. Винаги САЩ са знаели за всяка планирана акция на СВО до най-големи подробности. Много руски войници загинаха от такава информация, давана на врага. Така говорят злите езици.

Съпругата на Тимур /не оня от тимуровската команда  ;)/ била много разточителна - яла кузунаци от 250 лв./бр.  ;) и в чужбина бая попохарчвала.  :D

Злите езици неофициално говорят, че Шойгу и той опитвал, че и складирал от тия скъпите "козунаци"! :)
Вероятно да не стане голям скандал за държавна измяна, да не се провокират вътрешни размирици - потихонку, потихонку, не спеша, чуть-чуть  :D, уж от планирани кадрови промени, правят рокади.

Истината по тези въпроси предполагам ще изплува след СВО.
А сега властта Бог Путин раздава на силоваците от СВО. Само хора, които са държали оръжие на фронте, ще имат моралното, физическото и юридическото право да управляват държавата.

Това знам /предполагам/.  :)

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 378
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3259 -: Май 13, 2024, 11:34:57 am »
А сега властта Бог Путин раздава на силоваците от СВО. Само хора, които са държали оръжие на фронте, ще имат моралното, физическото и юридическото право да управляват държавата.

Точно навреме фейсбук ми подхвърли това видео :) https://www.facebook.com/groups/321082361651638/permalink/1798620813897778/

И един иконопис са вапцали набързо някакви еретици относно Бог Путин и събитията от уикенда :)


*** ти е логиката и папагалстваш само пропагандистки клишета...

Ох, кой ми го казва... половината от нещата де ги пишеш кат ги пусна в Гугъла ми излизат дословно в Гласове и Строго секретно... :)
« Последна редакция: Май 13, 2024, 11:51:58 am от juliang »

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 498
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3260 -: Май 13, 2024, 12:41:24 pm »
EDM electronics, най вероятно искат контрол върху ядерката от най - висок клас, държат го хора които са ..не са политически и военните са каквото им се даде. Но сдобият ли се ще използват и тя точно затова се пази тази програма толкова много. С нея успеха им е гарантират на 100%, САЩ ще се изплащат много, обаче после може да се открадкрадне или да се разработи на други места по Света. Затова не се ползва, понеже има риск да стане след време - с твоите камъни по твоята глава. Виж САЩ задръжки нямат в това отношение, там бубелечка да направи някой която хапе ще я пробват веднага за война дали няма да стане, та белким ги огрее най накрая и те една война да спечелят. Русия е създала САЩ, без нея САЩ нямаше да се случат..ще стане така че тя ще ги затрие защото тези откачили вече съвсем. Козунаци по 250лв няма проблем, има торти по 5 милиона..разликата е има няма няколко пъти. Ами не знаеха в Киев как ще върви Сво, те наистина си помислиха че Руската армия е влязла да превзема Киеви я отблъснаха с измама, с какво друго биха могли.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 445
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3261 -: Май 13, 2024, 01:31:52 pm »
Днеска казаха много за Шойгу в Думата, не беше в тиктока и тубата. Той си остава един от най-близките на Вовата.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 445
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 653
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3263 -: Май 13, 2024, 01:43:28 pm »
........ Бог Путин ....... :)

Радвам се, че възприемаш реалната и правилна терминология.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 646
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3264 -: Май 13, 2024, 01:47:59 pm »
Ох, кой ми го казва... половината от нещата де ги пишеш кат ги пусна в Гугъла ми излизат дословно в Гласове и Строго секретно... :)
Така и трябва да бъде.
Е, украинците в окопите, като си пуснат Starlink им излиза Парада на победата на Красная площадь  :D 8)

Военнослужащие ВСУ перегрузили Starlink в ходе просмотров Парада Победы в Москве
https://topwar.ru/242227-voennosluzhaschie-vsu-peregruzili-starlink-v-hode-prosmotrov-9-maja-parada-pobedy-v-moskve.html

...9 мая 2024 года на Украине случилась перегрузка системы Starlink, с помощью которой украинцы подключались к You-Tube для просмотра военного парада в Москве. По данным компании, перегрузка составила 70%, а средняя глубина просмотра составила 91%. Причем Парад Победы смотрело не только гражданское население Украины, но и военнослужащие ВСУ на передовой, являющиеся основными пользователями терминалов...

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 378
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3265 -: Май 13, 2024, 01:53:04 pm »
Военнослужащие ВСУ перегрузили Starlink в ходе просмотров Парада Победы в Москве
https://topwar.ru/242227-voennosluzhaschie-vsu-peregruzili-starlink-v-hode-prosmotrov-9-maja-parada-pobedy-v-moskve.html

...9 мая 2024 года на Украине случилась перегрузка системы Starlink, с помощью которой украинцы подключались к You-Tube для просмотра военного парада в Москве. По данным компании, перегрузка составила 70%, а средняя глубина просмотра составила 91%. Причем Парад Победы смотрело не только гражданское население Украины, но и военнослужащие ВСУ на передовой, являющиеся основными пользователями терминалов...

За теб не знам, аз парада го гледах. По-рехава работа съм виждал само на нашия парад...
Вероятно затова и украинците са скочили да го гледат - да се посмеят... :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 445
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3266 -: Май 13, 2024, 02:33:33 pm »
Май Путин си е намерил заместник - новия министър на отбраната Андрей Белоусов.

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 498
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3267 -: Май 13, 2024, 06:05:03 pm »
juliang, по време на война или военни действия да правиш парад с военна техника означава че просто си лишил фронтоваците от нея, руснаците не са загубен народ и биха го изтълкували лошо. Не знам защо така се получава, но в много демократичния запад все едни и същи държавни фигури се търкалят, а в Русия има смени дори без причина - май дават шанс на други да поемат различни постове и да реализират уменията са. Сега там има много нови , има и млади в сравнение с които Зеленски е на възраст.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 378
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3268 -: Май 13, 2024, 09:22:13 pm »
juliang, по време на война или военни действия да правиш парад с военна техника означава че просто си лишил фронтоваците от нея, руснаците не са загубен народ и биха го изтълкували лошо. Не знам защо така се получава, но в много демократичния запад все едни и същи държавни фигури се търкалят, а в Русия има смени дори без причина - май дават шанс на други да поемат различни постове и да реализират уменията са. Сега там има много нови , има и млади в сравнение с които Зеленски е на възраст.
Честно, не знам дали живеем в една и съща Вселена...
От 1991 година досега (34 години) Русия е имала точно ТРИМА президенти. Като двама от тримата се менкат на постовете президент и министър-председател от 24 години...
А ако ми казваш че Московия е пратила ЦЯЛАТА военна техника в Украйна и няма за един парад... нещата ще да са много зле... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 653
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3269 -: Май 13, 2024, 09:58:15 pm »
Честно, не знам дали живеем в една и съща Вселена...
От 1991 година досега (34 години) Русия е имала точно ТРИМА президенти. Като двама от тримата се менкат на постовете президент и министър-председател от 24 години...
А ако ми казваш че Московия е пратила ЦЯЛАТА военна техника в Украйна и няма за един парад... нещата ще да са много зле... :)

Аз като се сетя що глупости си наговорил в тоя форум  :), явно само тук се намират добри хора, да ги слушат, ми идва наум, дали ще се сетиш колко президента е сменила ФРГ за тия същите години?  :D