Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 310015 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 605
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3180 -: Май 09, 2024, 11:10:07 am »
juliang,
знам че общувате извънфорумно  ;) с Михаил Кузмов, намирате общи теми и сходни идеологически въгледи касателно русофобията, попитай го следното:

Защо има най-голяма активност в този темата "Това наистина трябва да ни плаши", която той многократно оплаква, че тук пишели предимно нещастници, простаци и балъци?
Той от тия същите ли е, дето ги квалифицира или е извънреден умник и ерудит - изобретател?  :D
Защо не даде личен пример и не сподели някои от изобретенията си :D, онези които е правил в Института по изобретения - Пловдив, като засегне друга, различна тема от тази в която проявява изключителна активност?

Кажете си ги там тия неща. Аз многократно съм го призовавал, а той вместо това ми праща снимки от френски курорт и иска да съм му завиждал.
И аз искам, да му завиждам, мъча се, но не мога дявол да го вземе, не ми идва завист в главата.  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 272
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3181 -: Май 09, 2024, 11:29:25 am »
Кажете си ги там тия неща. Аз многократно съм го призовавал, а той вместо това ми праща снимки от френски курорт и иска да съм му завиждал.
И аз искам, да му завиждам, мъча се, но не мога дявол да го вземе, не ми идва завист в главата.  ;D

Пак ровиш под завивките на хората. Кой с кого общувал, къде общувал, за какво са си общували... ти личен живот нямаш ли си че само зяпаш на другите хора в чинията? :)
И никой не те кара да завиждаш. Можеш да го правиш и доброволно,  без команда.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 223
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3182 -: Май 09, 2024, 11:45:24 am »
Ами като не ти идва завист в главата що не спреш да пишеш измислици? Мастурбирай си на всеки образ на Путин, и нямай грижа кой какво прави! Защо тази омраза към мен и juliang? Закуската ли ти ядем, жената дето я нямаш ли ебем,  или те ограбихме? Просто така разбираме света! Разбирай го и ти както ти харесва и повече не досаждай! Помниш ли какво ти написа админа, не си последна инстанция!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 605
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3183 -: Май 09, 2024, 11:52:15 am »
1. Ами като не ти идва завист в главата що не спреш да пишеш измислици? Мастурбирай си на всеки образ на Путин, и нямай грижа кой какво прави!

2. Защо тази омраза към мен и juliang? Закуската ли ти ядем, жената дето я нямаш ли ебем,  или те ограбихме?

3. Просто така разбираме света! Разбирай го и ти както ти харесва и повече не досаждай! Помниш ли какво ти написа админа, не си последна инстанция!!



1. Кое е измислица?

2. Защо тази омраза към мен от теб и ЮЛ?

3. И аз така разбирам света. Показвам как го разбирам, но вие ми досаждате, ти дори ме наричаш простак. Не ми досаждайте на разсъжденията.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 272
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3184 -: Май 09, 2024, 12:04:07 pm »
1. Кое е измислица?

Това е измислица:
juliang,
знам че общувате извънфорумно  ;) с Михаил Кузмов,

И това е измислица:
... че той все пак е бил комсомолски секретар...

2. Защо тази омраза към мен от теб и ЮЛ?

Че си и нагъл отгоре на това.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 605
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3185 -: Май 09, 2024, 01:06:04 pm »
Помниш ли какво ти написа админа, не си последна инстанция!!

Прави ми впечатление, че постоянно намесваш админа, което си е чиста интрига. Не веднъж съм ти правил забележки, че си дърт интирагнт. Не веднъж си се намесвал в чужди отношение. Нали знаеш какво става, когато някой почне да си пъха гагата в чуждата работа?

Участието ми в темата и политическата ми позиция нямат нищо общо с модераторството. Не админа, ами дори арменския поп не може да ми въздейства по тези въпроси. Така, че повече не искам да интриганстваш по този начин, щото тога ще разбереш коя е първа инстанция.

Не съм и драпал, като Горелката да ставам модератор. Все ми е едно. Но ако не бях, за такива като теб щеше да е по-зле. Интригант....

Като не ти харесва темата, позицията ми, не ти се спори, не влизай в нея! Престани да правиш квалификации и да си измисляш за моето семейно положение, индиректно да обиждаш. Ша ти дам аз една жена да ебеш...мишикар....
Като си бил изобретател вече казах: пиши в техническите теми и си представи изобретенията. Ша представиш на кукуво лято...

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 233
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3186 -: Май 09, 2024, 01:22:24 pm »
Честит Празник!!!         С Днем Победы!!!          Честит Празник!!!         С Днем Победы!!!         Честит Празник!!!         

     Честит Празник на съветските войни, които са освободили света от кафявата чума и на техните потомци!!! Има с какво да се гордеят и да празнуват с гордо вдигнати глави победата над фашизма, над раковото образувание което създаде концлагери, газови камери и крематориуми. Десетки милиони войници от славната съветска армия дадоха живота си да можем ние неблагодарните потомци да живеем свободно и спокойни за животите си. Вечна слава на Съветските войни и Вечна им памет!!!

                         

     Сега 79 години по-късно еврогейските либерасти отново мечтаят за война, отново искат да поробят Русия за пореден път, да откраднат ресурсите й. Налага се Русия отново да им преподава исторически уроци, защото запада не си е подготвил домашното. Над 50 държави нападнаха Русия, като глутница хиени, криейки се страхливо зад гърбъ на обикновенния украинец. Над 50 икономики са във война с държава, която има над 12000 снкции и не могат да я победят. И не просто не могат да я победят, а вървят по стъпките на фашистка германия. Вървят към загуба на бойното поле и пълна капитулация. Несломимия дух и желание за победа на Руската армия за пореден път ще освободи Европа от фашистката чума и ще накаже тези, които избиваха цивилни жени, деца и старци... ще избърше сълзите на плачешите майки. Ще има нов Нюрнбергски процес на който да се раздава справедливост и възмезие над терористичното фашистко правителство на Украйна!!! Слава на непобедимата Руска армия!!!


                         


Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 476
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3187 -: Май 09, 2024, 01:52:45 pm »
juliang, защо да е проблем връзките да са с насочени антени, тези предаватели - приемници стават все по добри, а устройствата консумират енергия само когато са включени. Например може да е зададено да се включва на половин час за 1 минута само и ако отсрещното устройство му прехвърли данни ок..после се изключва, нямаш никакъв разход на енергия, такси и други главоболия, дори да се абонираш отнема време а то е най ограничения ресурс на всеки един човек. Кой ще се занимава с интернет когато започнат да се продават такива устройства, още повече че чипа го продават по 1.5 долара, пак имаш всички тези комуникации - да продаваш на другия край на Света, да получиш пари. За търговията мога да ти кажа че се печели двойно от двупосочната - продаваш нещо и внясяш за теб други неща. Няма добра причина да остане еднопосочна.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 223
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3188 -: Май 09, 2024, 01:56:39 pm »
Ето за това става въпрос! Намира се:

Re: Реален поглед върху "зелените" технологии
« Отговор #123 -: Януари 23, 2024, 05:59:40 pm »

    Цитат

EDM electronics, не виждам особен смисъл да нападаш на личностна основа. Опитай се да уважаваш всяко мнение, независимо какво е то и дали се вписва в твоите възгледи или не. Не мисля, че някой, който и да е има правото да се изказва в качеството си на "последна инстанция".
Много моля да се спазва учтива форма, и да се престане с квалификациите. Дали някой е тъп, прост, промит, заблуден и т.н. всеки, който чете публикации в този форум може сам да преценява това.
                                                                                                                                                                                                                                                                                             И защо беше написан по горен твой пост, недоумявам!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 605
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3189 -: Май 09, 2024, 02:11:45 pm »
Кузмов,
този цитат с квалификациите важи за теб. Ти си този който обижда. Ти си този, който не уважава друго мнение, какво има да недоумяваш?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 272
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3190 -: Май 09, 2024, 02:46:40 pm »
Кузмов,
този цитат с квалификациите важи за теб. Ти си този който обижда. Ти си този, който не уважава друго мнение, какво има да недоумяваш?

Ох, овчицата бяла и пухкава - самата невинност :)

... фурнаджийска лопато.  :D

... да ви стърчат джендарските задници

... Той е много болен ментално!  Трябва му ТЕЛК! :)

... Не веднъж съм ти правил забележки, че си дърт интирагнт

...мишикар....
И това е само за последните 3 дни...

Не очаквай някакво уважително отношение при този език, който използваш.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 223
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3191 -: Май 09, 2024, 03:06:40 pm »
Не не важи за мен а за теб по повод пост 121! Иди в темата и си припомни!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 605
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3192 -: Май 09, 2024, 03:21:57 pm »
Ох, овчицата бяла и пухкава - самата невинност :)
И това е само за последните 3 дни...

Не очаквай някакво уважително отношение при този език, който използваш.

Някъде видя ли да те наричам дърт гей?
Някой тук ме наричаше млад гей.
Друг ме нарече простак заради политическите ми убеждения.

Фурнаджийска лопата, мишкар, болен, интригант не са обиди.
Ти си този, който каза, че си с ТЕЛК.
А интригант е Михаил Кузмов.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 272
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3193 -: Май 09, 2024, 03:26:21 pm »
Тоест ако пиша във форума "разни недорасли гейчета - русофили" ти няма да се досетиш кой имам предвид? Ще го запомня... :)

И това че съм с ТЕЛК не означава че имам проблеми с главата.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 605
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3194 -: Май 09, 2024, 03:30:49 pm »
Ами щом не съм аз адресата, може да става въпрос за всеки друг, дори и за теб в онези времена, когато си бил комсомолски секретар.  :)

За тебе съм сигурен, че си защитник на гейове.
Но аз не съм се обръщал към теб с "гей", както ти към мен.

Много нагло от твоя страна.