Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 185047 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #660 -: Юни 03, 2023, 10:20:29 pm »
Глей какво става с ПАТРИОТИТЕ.
7 парчета от раз, барабар с станцията за управление.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #661 -: Юни 03, 2023, 10:26:13 pm »
Смятам да регистрирам политическа партия с название "Да изгоним американците от България".

Мисля, че името й ще даде положителен международен отзвук и в по-голямата част от света ще последват примера ми и ще ми благодарят от сърце.

Кой не иска да се отърве от поробителя си, кой?

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #662 -: Юни 03, 2023, 10:31:00 pm »
Професор Вучков ;) ;) ;) ;)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #663 -: Юни 03, 2023, 10:34:34 pm »
Смятам да регистрирам политическа партия с название "Да изгоним американците от България".

Кой не иска да се отърве от поробителя си, кой?
1. Либерастите - по определение.
2. Сороспиите - от финансов интерес.
3. Ибрикчиите - по зовът на сърцето да подмиват...
4. Полезните идиоти - що са идиоти!
5. Хората 3 в 1 - съвместяващи 3 от горните точки.
6. Хората 4 в 1 - съвместяващи 4 от горните точки.
7. Имаме ли тъдява 3 в 1 или 4 в 1 ?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #664 -: Юни 03, 2023, 10:42:03 pm »
Глей какво става с ПАТРИОТИТЕ.
7 парчета от раз, барабар с станцията за управление.

Да, за 3-ти път го унищожават тоя Пейтриът... а през това време украинците свалята ракети сигурно с прашки?


Смятам да регистрирам политическа партия с название "Да изгоним американците от България".
Конкуренцията в тоя сектор е много голяма. Но за съжаление членската маса е е по-малка от учредителите...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #665 -: Юни 03, 2023, 10:56:21 pm »
За "протокола": Украйната имаше 4-тата армия в света, след разпада на СССР.
НАТО трябва да е 1-вата.
И к'о ?!



Загуби на Украйна и НАТО: статистика от дата 02.06.2023.

П.п. Тук не са загубите в жива сила и инфраструктура. И там мога да дам, но ще бъде гавра с труп...

П.п.2
Да, за 3-ти път го унищожават тоя Пейтриът...
Даже не забеляза как те хлъзна Ksurnev  :D 8)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #666 -: Юни 03, 2023, 11:05:33 pm »
За "протокола": Украйната имаше 4-тата армия в света, след разпада на СССР.
Медицински факт, вероятно? Направо я пиши първата в света, да не е толкоз срамно... :)

Към 1993 година:
1. Китай - 3.1 млн
2. Щатите - 1.9 млн
3. Русия - 1.7 млн
4. Индия - 1.2 млн
5. Северна Корея - 1.1 млн
6. Виетнам - 860 000
7. Южна Корея - 733 000
8. Турция - 700 000
9. Пакистан - 580 000
10. Франция - 360 000

Към 2000-та година:
1. Китай - 2.8 млн
2. Индия - 1.3 млн
3. Щатите - 1.3 млн
4. Северна Корея - 1 млн
5. Русия - 1 млн
6. Южна Корея - 680 000
7. Турция - 610 000
8. Пакистан - 610 000
9. Иран - 510 000
10. Виетнам - 480 000

Къде викаш е Украйна? :)

П.п.2Даже не забеляза как те хлъзна Ksurnev  :D 8)

А аз как да си пробутам моята си пропаганда, без да е толкоз очевадно? Нали ми плащат на публикувана снимка? :)

А такива цифри са малко като дължината на рибата според рибаря... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #667 -: Юни 03, 2023, 11:19:58 pm »
Дурак любит красное, а умный — ясное.

1. Имаха до тия дни 1 боен кораб и вече го няма... толкоз за твоята статистика!
2. СССР се разпадна 1991 г. Украйна, както и ние започнахме да разпродаваме за $ огромно количество въоръжение.
3. Класацията на 1 армия изобщо не е само колко щика наброява!


Ако, аз бях толкова зле с представата си за света, щях да се натряскам от мъка.
Не съм се напивал от младежките си години, а от мъка... никога.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #668 -: Юни 03, 2023, 11:32:45 pm »
1. Имаха до тия дни 1 боен кораб и вече го няма... толкоз за твоята статистика!
Предполагам вече нямат и тачанки с картечници "Максим" отгоре, но това едва ли ги натъжава много. В момента имат по-важна задача.

2. СССР се разпадна 1991 г. Украйна, както и ние започнахме да разпродаваме за $ огромно количество въоръжение.
И добре че са го разпродали. Оръжие, произведено през 80-те години на 20-ти век едва ли щеше да им е много от полза при начина на война, който водят.
Ако настояваш, ще намеря и данни за 1991-ва година, но те уверявам, че и в тази година Украйна не е в топ 10.
И що си е продавала пушките, като може да си продава житото?

3. Класацията на 1 армия изобщо не е само колко щика наброява![/b]
Верно ли? Не знаех че пушките стрелят сами, или че танковете вървят сами. Или сега ще кажеш че преди Русия да атакува Украйна, тя е имала по-технологична армия от руската? :)

Ако, аз бях толкова зле с представата си за света, щях да се натряскам от мъка.
Време ти е. Да не кажа, че си закъснял...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #669 -: Юни 04, 2023, 02:53:08 pm »
Свободата в българската демокрация се състои в това, да изпълняваш нарежданията на американското посолство. Каквото кажат те, това е свободата. Дали си измислям ли, си викат обикновено фашизоидните елементи? Аз само го ретранслирам, Кирчо и Кокорчо ви го казаха. И двамата имат нещо много общо - те не ми приличат на истински мъже. Особено втория бурсук е чист джендар.  :) Добре, че не се навърта около мен, че като си знам воеводския ген - ще му предам набързо уроците на соца.  ;)

Горелкаджията много я харесва тази свобода, да е подчинен. Нямам нищо против на него да му нареждат от посолството на началниците, как да живее. Но защо и аз така?

Ние с него сме диаметрално противоположни. Като се започне с това, че той е върл защитник на горните двама със съмнителна джендарна естествена ориантация, та се стигне до фундаментланта генетика, че там където той се е родил не се е раждал през вековната българска история нито един борец за свобода - ни хайдутин, ни партизанин, който да се е борл с фашизма. При мен както казах всичко е наабарот.  :)
Сори, но аз изповядвам друга "религия". Моят идеологически езически бог е Путин, не Сорос - гущера.  :D

Христос е моят религиозен бог. Никога не бих го заменил. Не мога да ги разбера ония, дето от християнски семейства станаха будисти. Що за предатели на традициите са това в семейството и народа? Кармата ще накаже такива предателства. Заблудени вярват там в някакви чужди нам и на народа ни езотерични теории и някакъв исторически самобичуващ се принц - наречен бог. Главата им е сбъркана на тия. Вижте Дони и ще разбере за какво ви говоря.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #670 -: Юни 04, 2023, 06:24:39 pm »
Горелкаджията много я харесва тази свобода, да е подчинен. Нямам нищо против на него да му нареждат от посолството на началниците, как да живее. Но защо и аз така?
Ами точно това не схващаш - никой не ти казва как да живееш. Можеш да се кланяш на твоя идол денонощно, можеш да излизаш на походи за мир с ватнишкото знаме. От американското посолство нищо не ти нареждат. Ти си избрал да получаваш нареждания от едно друго посолство - жив и здрав да си да ги изпълняваш :)
Това е демокрация. Никой не те осъжда за твоя избор. Просто те съжаляваме...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #671 -: Юни 05, 2023, 09:09:12 am »
Ами точно това не схващаш - никой не ти казва как да живееш. Можеш да се кланяш на твоя идол денонощно, можеш да излизаш на походи за мир с ватнишкото знаме. От американското посолство нищо не ти нареждат. Ти си избрал да получаваш нареждания от едно друго посолство - жив и здрав да си да ги изпълняваш :)
Това е демокрация. Никой не те осъжда за твоя избор. Просто те съжаляваме...

Същата "демокрация" я е имало и през соца.
Говориш си вицове за Тодор Живков колкото си искаш. Слушаш хеви меал също. Правиш се на хипар, подражаваш на запада, но властта, властта е важно в кои ръце е.
Та днешната демокрация държи властта чрез нареждания на едно чуждо посолство - съгласувания, както го казаха онези двама джендари, не съм го казал аз....

Разбирам, че не ти отърва и започваш да изопачаваш фактите, тълкуваш ги наопаки, но това си е твой проблем. Хората са наясно за какво иде реч. Скоро вятъра на промяната ще засегне политическата посока. СВО е само началото на процеса. Събитията от ВСВ ще се повторят в Европа и България. САЩ ще престанат да бъдат хегемон. Доларът ще престане да е световната валута и по естествен път те ще загубят приходите - кражбите на стоки и услуги, като колониален рекет от целия свят. Никой не иска да си дели печалбата с рекетьори. Тогава ще си върнем и централите, и златото, и суверенитета. Няма да вземаме политически решения в полза на авторитарния американски режим в България. Ще изгоним дипломатите им, както Тъпия Кирил изгони руските. Под абсолютно същия предлог ще ги изгоним - че се месят във вътрешните работи на страната и в посолството си извършват тежки криминални престъпление според българския закон.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #672 -: Юни 05, 2023, 10:28:28 am »
Говориш си вицове за Тодор Живков колкото си искаш.
Питай някой по-стар от теб какво щеше да се случи ако беше излезнал на жълтите павета с плакат "Тодор Живков - в затвора!" или "БКП са крадци!" Колко метра щеше да минеш по централните улици в Сливен с американско знаме в ръката. Или ако отидеш в общината и поискаш одобрение за провеждане на "Поход за мир и суверенитет" по улиците.

Та днешната демокрация държи властта чрез нареждания на едно чуждо посолство - съгласувания, както го казаха онези двама джендари, не съм го казал аз....
Тук ще се съглася, че разликите не са толкова много, но си има причини. Теоретично няма проблем да направим Костя Копейкин министър на външните работи, но той ще е една абсолютно безмислена фигура - просто няма да бъде канен на нито една среща на министрите на ЕС. Ако го направим министър на отбраната пък няма да му дадат да види и една хартийка с печат "за служебно ползване" от документите на НАТО. Затова и се прави това съгласуване. Когато искаме да сме членове на някакви по-големи обединения трябва да има диалог с другите членове.

... Доларът ще престане да е световната валута и по естествен път те ще загубят приходите - кражбите на стоки и услуги, като колониален рекет от целия свят. Никой не иска да си дели печалбата с рекетьори. Тогава ще си върнем и централите, и златото, и суверенитета. ... Ще изгоним дипломатите им, както Тъпия Кирил изгони руските.
И от това ще станем по-богати? Икономиката ни ще тръгне нагоре? Заплатите ни ще се вдигнат? Износа ни към платежоспособни пазари ще нарасне? Енергоресурсите ще поевтинеят?
Та нали 50 години в България нямахме американско влияние? Нали не ползвахме долара за разплащания? Централите и златото си бяха наши? Как свърши цялата тая работа не помниш ли? Защо в края на 80-те години не бяхме една Швейцария или поне Холандия на Балканите?
Не разбираш ли че ако направим тая грешка да се скараме с ЕС и НАТО, за нашия външен министър ще остане само да съпровожда Лавров при турнетата му в Сомалия и Нигер? Да подписваме двустранни договори за неразполагане на оръжия в Космоса с Тринидад и Тобаго?
Къде ще отидеш на море бе ЕДМ-е? В Сочи ли? Или на нашите курорти, дет няма нясто да си разгънеш кърпата и ти искат 20 лева за шезлонг и още толкова за бира?

Ооо, неее... ще сме абсолютно самостоятелни и суверенни. Няма да слуашме никого. И ватенките кат ти спрат доставките на петрол към Лукойл-а а турците ти затворят кранчето на газта, а колективна Европа те изкара от енергийнта система с която си балансираме мрежата - колко ЧАСА ще изкараме преди суверенната ни държава да се разпадне?
Сега опашките на Дунав мост са километрични. А си представи какво ще стане като тия опашки станат толкоз големи и на Кулата, на Калотина, на Капитан Андреево? Като трябва да обиколиш 10 посолства за визи, за да отидеш до Германия или Испания?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #673 -: Юни 05, 2023, 11:34:35 am »
Не мога да те разбера, какво общо има НАТО и САЩ, като ще прекасяваме европейски граници или цените на плажовете в Гърция или Турция?
И много обичаш да наслагваш /фантазираш/ негативните неща от миналото с настоящото и да ги движиш в пакет. Съчиняваш си сценарии, които дори не са се сбъдвали. На знам някога руснаците да са ни спирали газ, петрол...или пък турците. Това са някакви твои фобии за намиране на извинения.

Чудя се, ако САЩ фалират и НАТО се разпадне, да вземем да се обесим по твоята логика и измишльотини, сами да си изкопаем гроба, друга алтернатива ти не очерта.

САЩ са на 15 000 км от България, а НАТО освен, че ни обезоражи и ни съкрати армията в момента ни изнася тайно оръжието, като го праща в Украйна. До края на лятото може и да те мобилизират заедно със сина ти, да се биете за тая демокрация, дето Путин искал да ви отнеме. Нямам нищо против, ходете там  :D, но аз не съм проявил солидарност с тази лъжовна демокрация.

Преди да дойдат американците в България и да узурпират властта, хората не са били бедни - пълни бяха с имоти и парите с които са ги построили или купили, са ги изработвали в България, не е било нужно да ходят да мият чинии и кенефи на запад, да си купят сега някакво жилище. Ако вземем това за пример сега от тия ниски заплати в България никога не би могъл да си купиш жилище. Единствено утешение е, че можеш да си купиш някаква стара бръкмясала кола, като теб за 1 000 -2 000 лв. и да се правиш на Джон Траволта, макар и никой да не го интересува втоята кола, дали е Лада или Мерцедес.

Та не ми говори сега колко е хубаво и колко е покупателната способност на българина с тия заплати. Тя е по-ниска дори от соца, макар че това са 35 напред и научнотехническия прогрес би трябвало да е довел да много повече благини, ако доходите бяха на реално онова ниво. Сега  с всички тия благини - хладилници, олед телевизори, коли, компютри - неща които едно време не е имало не щото комунизма ги е потискал, а защото нивото на технологиите е било такова, доходите са значително по-ниски. Примерно навремето един светодиод е струвал 1,80 лв. или сегашни 18 лв., а сега струва 1 ст., не щото Тодор Живков е драл кожи, а защото такава е била цената на продавача поради тогавашната технология. И друго не отчиташ, че ако не бяха китайските стоки и производства, сега въпреки технологичния напредък щеше да имаш такива вещи на кукуво лято. Всичко щеше да е 10-пъти по-скъпо. Значи китайския "комунизъм" направи така вие да си мислите, че западът ви донесъл тези блага.

Не не е западът. западът е тук само да краде. краде работна рака и тя работи в митрополията. Умишлено не се развива технологична икономика, особено самостоятелна и конкурентна. колониите се държат в технологично невежество. Отделна се източват природните ресурси. Т.е. държавите ни са едни колониални придатъци, а хората са съвременни роби. Никога нашия стандарт при такава политика няма да стигне западния. И нас не ни канят в Шенген, в клуба на богатите, за да се храним на една маса с тях, да си делим тортата и парите, а да им бършем гъза, метем трохите и ядем отпадъците и да си викате като тебе - гледайте комшии, провинциалисти, ние сме западняци - караме и ние като тях западни коли  :D.

Ти всъщност си една много бедна мишка-демократ, но не се виждаш отстрани.  :)


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #674 -: Юни 05, 2023, 11:35:29 am »
Кехая,

1. Най-демократично никой не ни пита искаме ли НАТО или не. Много нагло е от твоя страна да се разпореждаш какво трябва и какво не!
2. Съвременният роб не иска да е свободен. Той иска да има други роби (справка Укро-райха)...