Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 185100 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #270 -: Март 31, 2023, 06:48:25 pm »
Войната е контролирано протакана с цел запада да фалира заради собствените си санкции. Запада много прилича на Юлиян и по поведението на тее двамата можете да направите извод. През втората световна война имаше едни бедни хорица дето поради бедността си финансираха и двете страни на войната докато хората се изпотрепаха по фронтовете, а сега Путин и бившата СССР вкара във война самите бедни хорица. Така Украйна е само това дето ни дават да видим.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #271 -: Март 31, 2023, 06:54:22 pm »
Войната е контролирано протакана...
От кого?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #272 -: Март 31, 2023, 07:07:02 pm »
Запада си задава същия въпрос, ама за разлика от тебе и си отговаря ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #273 -: Март 31, 2023, 07:24:49 pm »
Жужи кехая,

1. Метеорита е аморфно тяло с *** структура. Не мож го сравнява със супер-пупер хай-тек синтетичните материали.
2. Да погребеш хора в бункер, не е нужно да пробиваш дупка до тях. Бъгни тавана над тях и си готов.
3. Хипер-пупер-супер-мага звуковите ракети на янките:

<a href="https://www.youtube.com/v/IUHHuBjcg0I" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/IUHHuBjcg0I</a>

П.п.:
„Моите служители документираха 91 случая на насилствени изчезвания и произволни задържания от украинските сили.
От 73-те жертви, които интервюирахме, 53% са били подложени на изтезания или малтретиране“, каза Фолкер Тюрк в речта си по време на 52-ата сесия на Съвета на ООН по правата на човека.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #274 -: Март 31, 2023, 09:56:26 pm »
Жужи кехая,

1. Метеорита е аморфно тяло с *** структура. Не мож го сравнява със супер-пупер хай-тек синтетичните материали.
2. Да погребеш хора в бункер, не е нужно да пробиваш дупка до тях. Бъгни тавана над тях и си готов.
1. При тия скорости няма значение както казах. Нито материала на ракетата, нито материала на покритието над бункера. Усилията са колосални и над всичко познато на човечествяото като материалознание. В порядъци, не в пъти дори. Когато познантите ни материали не се втечняавт, а се изпаряват в първите 50 сантиметра след контакта, има ли значение дали бункера е на 10 или на 120 метра дълбочина?
2. Тавана е обиконвено на 3 метра над пода в такива съоръжения. Когато говорим за 120 метра дълбочина 3 метра не са нищо с което да се съобразяваме.

„Моите служители документираха 91 случая на насилствени изчезвания и произволни задържания от украинските сили.
От 73-те жертви, които интервюирахме, 53% са били подложени на изтезания или малтретиране“, каза Фолкер Тюрк в речта си по време на 52-ата сесия на Съвета на ООН по правата на човека.
Друго си е роднините да получат известие, че войника неочаквано си е взел отпуска и доброволно и без знанието на командирите е заминал да се бие в Украйна и зел че умрял... Съвсем доброволно, да знайш... И ония дет ги вадят от затворите и ги пращат на фронта - и те абсолютно доброволно взимат това решение...

И погледнато съвсем безпрострастно и обективно - да обяснаваш как войниците ти са подложени на изтезания и задържания когато се намират на чужда територия и бомбардират чужди градове е доста ... инфантилно, не намираш ли? Бие ги само искането на руските воиенни власти украинците да им върнат трофейната военна техника, щото я били откраднали... или и тоя случай не си го чувал ? :)

П.С. Да ти търся ли видеото какво се случи с украинския войник който каза "Слава Украйне" пред камерата, или сам ще си го намериш? И това е когато е работела камера... какво ли се случва където няма камера?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #275 -: Март 31, 2023, 10:00:02 pm »
Когато започват да се разчуват такива случки в САЩ започват военни катастрофи.
2 фъртолета се сблъскали, десетина жертви.
Упс, те не от хиперзвук, те от авария... бройката излиза.

Такива "съвпадения" да искаш.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #276 -: Март 31, 2023, 10:07:10 pm »
Когато започват да се разчуват такива случки в САЩ започват военни катастрофи.

Нищо не искам да намекна...

Колко къса памет има някои хора...

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #277 -: Март 31, 2023, 11:21:51 pm »
Тоя от 22-ри етаж ли пада, те имат ли толкова високи сгради.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #278 -: Април 01, 2023, 09:23:15 am »
Жужи кехая,

1. Лучшие российские операционные системы =>
https://сервиспк.рф/2022/03/15/%D0%BB%D1%83%D1%87%D1%88%D0%B8%D0%B5-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82/?ysclid=lfxkt8nfzk414832815

2. За падането никак не позна =>
Мир уже не будет прежним | Идеальный шторм - пирамида ГКО США в марте 2023
Или когато долра изтрещи, колапса ще трае максимум 48-72 часа и сте на дъното...
Следват факти:

<a href="https://www.youtube.com/v/QIFSyySGd4A" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/QIFSyySGd4A</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #279 -: Април 06, 2023, 08:35:52 am »
Продуктите на Киндер съдържат шеллак, което е смола, произведена от индийска буболечка, насекомо, което прекарва целия си живот прикрепено към дърво. Вижте сами съставките, които са публикувани тук: https://www.kinder.com/bg/bg/kinder-schoko-bons.

Внимание родители: насекоми и Morgellons в Kinder (ВИДЕА)
(ГРАФЕНЪТ Е БОНУС)

https://thebulgariantimes.com/%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d1%81%d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%b8-%d0%b8-morgellons-%d0%b2-kinder-%d0%b2%d0%b8%d0%b4/

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #280 -: Април 06, 2023, 09:13:17 am »
Искам да дам гласност на само един пример на т.н. "Демокрация", що е туй демокрация, човешки права и гласност, право на свободен избор в т.н. демократично общество и евроатлантически ценности:

Както казах преди, интернет-доставчикът ми КОМнет БГ е наложил ограничения не само на руските канали на телевизиите, щото нали има един европейски регламент, който в прав текст налага политическа цензура - да не гледали хората руска пропаганда, но и са направили СКРИТА, ТАЙНА цензура на някои руски сайтове.

Как ще оправдаят тези си действия? Това не беше ли присъщо на комунистическите режими?
Трябва ли сега аз да ходя на площада и да скачам, като проста маймуна - също като ония тъпунгери дето скачаха по площадите навремето, да се борят именно за свободата на избора, словото и плурализма?

Звъня вчера на интернет-доставчика и го питам: Защо сте ми наложили цензура и не мога да приемам от Интернет RUTUB, да си гледам на воля комунистическите и путинофилските клипове, щото съм голям комунист и антифашист?

Тоя от телефона взе да заеква, че не знаел, че щял да провери и т.н. Провери на магарето уя провери....

Вчера един колега-комунист  :D ми разправя по този въпрос следното:
разговарял преди време с шева на интернет-доставчика точно по този повод. Той му рекъл виж сега:
- Идват при мен от ДАНС неофициално и ми казват, или ограничаваш тези и тези сайтове от Русия, или намираме причина - а такива бол, и ти отнемаме лиценза.

Разбирате ли тъпунгери прости-демократи, що е туй демокрация и колко и остава още при това положение? Кучетата взеха да лаят много по този въпрос, рано или късно нещата ще си дойдат на местата. Ще ви остане срама, колко прости тиквеници сте били, дето сте скачали по площадите, да замените една диктатура с друга.

Ограничили ми възможността да слушам онова, което искам да слушам, да получавам информация откъдето аз искам и си мислят, че ще ми променят мирогледа по този начин. По този начин може да промениш мирогледа само на глупавия тиквеник, на простото неолиберално говедо.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #281 -: Април 06, 2023, 09:39:06 am »
Пак се правиш на фен на Костя Копейкин. Ограничението е от Рутубата, не от доставчика ти:

Как мислиш, КомНет дали ще пише тия съобщения на руски?

Как ще оправдаят тези си действия? Това не беше ли присъщо на комунистическите режими?
Трябва ли сега аз да ходя на площада и да скачам, като проста маймуна - също като ония тъпунгери дето скачаха по площадите навремето, да се борят именно за свободата на избора, словото и плурализма?
Да, присъщо е на комунистическия режим, и да - трябва да ходиш да скачаш на площада. Но на Червения площад. И няма да скачаш дълго, да те предупредя... Тия де скачат на площада там им се случват тия неща:


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #282 -: Април 06, 2023, 09:41:30 am »
Много бързаш да се изказваш неподготвен.
Правих всякакви гимнастики, не ще.
В други градове и от други доставчищи ще със и без ВПН.
При мен въобще не зарежда страницата.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #283 -: Април 06, 2023, 09:44:42 am »
Е аз от Мадагаскар ли влизам за да направя тоя скрийншот? Или съм си дръпнал кабел от руското посолство директно? :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #284 -: Април 06, 2023, 09:44:42 am »

Да, присъщо е на комунистическия режим, и да - трябва да ходиш да скачаш на площада. Но на Червения площад. И няма да скачаш дълго, да те предупредя... Тия де скачат на площада там им се случват тия неща:


За ареста на Тръмп ли намекваш?