Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 184313 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #75 -: Февруари 05, 2023, 01:30:58 pm »
Такива, като Оркаджията, Бабата (tobo1), Горелкаджията, Светлодушия и др. ще си траят и ще си мълчат, и ще преглъщат ларвите, мухите, червеите и скакалците, щото ги натрапват техните хора - от Четвъртия райх, които са решили да трепят цялото човечество,

https://www.rbc.ru/business/19/09/2022/632869779a7947552e45e2b4

Цитат
Мантуров призвал менять ментальность и оценить мясо из личинок мухи
...
«Это действительно удивление, когда в мире используется белок из личинки черной львинки, и мы, как я сказал, здесь идем в ногу со временем. Наверное, нужно чуть-чуть поработать с ментальностью всем нам здесь присутствующим, и черная львинка может «зайти». Но нужно постараться. Хотя, наверное, ко всему человек адаптируется, и к такому тоже», — отметил глава Минпромторга.


https://ria.ru/20210322/nasekomye-1602249478.html
Цитат
Разработки производства мясных и хлебобулочных изделий из белка насекомых станут доступны россиянам уже в ближайшие годы, рассказал РИА Новости управляющий партнер венчурного фонда Fuel for Growth, член рабочей группы дорожной карты FoodNet Национальной технологической инициативы (НТИ) Андрей Зюзин.

https://www.gazeta.ru/science/2019/07/22_a_12514609.shtml
Цитат
Биологические добавки для продуктов питания на основе хитина, получаемого из панциря саранчи, пытаются создать ученые из Санкт-Петербургского национального исследовательского университета информационных технологий, механики и оптики (ИТМО), сообщают «Известия». Согласно задумке инициаторов проекта, в перспективе такая добавка заменит традиционные наполнители из отходов мясной промышленности, а также обогатит молочные продукты и хлебобулочные изделия.

Ешьте на здоровье, както се казва ... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #76 -: Февруари 05, 2023, 01:38:45 pm »
Нещо връзката не се отваря, но може причината да е при мен от доставчика, защото имам големи ограничения по руските сървари, не само телевизии. Явно демократите са ме надушили, че съм техен човек и са ме ограничили, да не се разсейвам с путински пропаганди.

Но искам да ви успокоя, че докато влезем в Еврозоната, вече ще се оригвате и пърдите на скакалци и ларви.  ;D Хахаха.....

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #77 -: Февруари 05, 2023, 02:56:36 pm »
Витко и ЕДМ, това ли искате да се пуска на вашите деца? За това ли ревете че са ви го спрели?

<a href="https://www.youtube.com/v/uY58bO3oaTo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/uY58bO3oaTo</a>

Ако трябва да избирате между преподавател-лесбийка и този преподавател за вашите деца - кое бихте избрали?
Това ли са ценностите, които искате да предадете на следващите поколения?
Това трябва да ви плаши, а не скакалеца в хляба...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #78 -: Февруари 05, 2023, 04:13:07 pm »
Горелкаджия,
винаги си говорил като русофобска радоистанция, нищо не казваш произтичащо от теб, а само каквото си прочел и както са те възпитали сайтовете на дядо ти Сорос и по отношение на Витан си "присмял се хърбел на щърбел".

С откъси и абстрактни цитати няма да ти се получи да си убедителен, без да се представи контекста на съдържанието. Жената уча младежите на това, че войната е част от живота, че една държава не може без армия, че един организъм не може без здрава имунна защита от нашественици, в противен случай историята им го доказва, че не биха оцелели ни от нападението на Наполеон, ни от Хитлер, а сега и от Четвъртия райх - САЩ, които ги обградиха със стратегически оръжия от всички страни.

Ако войната не съпъстваше политиката, САЩ нямаше да имат натрупани толкова оръжия, макар че никой никога не ги е нападал и са се разпрострали по целия свят и са правили всички съвременни войни, само те употребиха ядрено оръжие срещу мирно население, химически и биологично във Виетнам. Ето затова трябва децата да се учат за какво е войната, не да се учат на педерастия и даскалката им да е лесбийка или транс-урод-демократ.

Трудно е такива като теб да разберат подобни аргументи, като се има предвид, как определят низките дела, като сп. Плейбой, което гъмжи от курви, педерази и уроди и ни казват, че това било изкуство.

Путин даде един много правилен съвет: Есть ли драга неизбежна, нада бить первым.
Т.е. като видиш, че ще те нападнат най-добре е да нападнеш пръв, защото така ще имаш преднина, а ако си лигльо, пундю и са те учили на педерастия, ще си подвиеш опашката и ще чакаш да те смажат. Затова човек трябва цял живот да се учи да бъде силен, не да слуша тупи съвети, а да тренира да бъде силен във всичко.

Бях ти дал пример:
Ако някой ми застане на входната врата с явни конклудентни заплахи за мен и семейството ми, няма да се сещам за гей-паради и демокраци, ще му изсипя зъбите на земята неочаквано и що го накарам да съжалява за явните заплахи, които не е криел към мен, на входната ми врата, няма да чакам да влезе със взлом и тогава да се защитавам - може да бъде късно или цената ще бъде скъпа.

Ето този контекст липсва в абстрактната извадка на клипа които ни представяш от фашистката пропаганда.

Къде се покри Светлодушия, той няма ли да вземе отношение, примирява ли се да яде мухи и ларви?  :D

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #79 -: Февруари 05, 2023, 04:13:35 pm »
Такива, като Оркаджията, Бабата (tobo1), Горелкаджията, Светлодушия и др. ще си траят и ще си мълчат, и ще преглъщат ларвите, мухите, червеите и скакалците....

Аз ще ям само борш.
След като нещастните "братушки" векове наред са яли тая отвара от лишеи и мъхове значи е ОК.
Жичкаджията да си яде ларвите.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #80 -: Февруари 05, 2023, 04:23:20 pm »
Бабо,
ако нацистите бяха изгорили баба ти в някой концлагер или кожата й висеше на някой абажур от семейството на Олаф Шолц /дядо му е бил СС-овец/, щеше много да ти харесва борша и нямаше сега да ти се налага да ядеш по принуда скакалци, ларви и мухи.   :D

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #81 -: Февруари 05, 2023, 04:27:15 pm »
Жичкаджия,
Ти си яж скакалците, борша си е супер, какво те плаши в него, лишеите или мъховете?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #82 -: Февруари 05, 2023, 04:28:09 pm »
Аз ще ям само борш.
След като нещастните "братушки" векове наред са яли тая отвара от лишеи и мъхове значи е ОК.
Нещастник. Ти кога си ял някога истински руски борш?!
Има поне 20-30 комбинации. На някои от тях ще си оближеш пръстите.
Особено тия с варени яйца и/или колбас...

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #83 -: Февруари 05, 2023, 04:31:13 pm »
Витья,
ми аз нали това казвам. Ще си облизвам пръстите, а жичкаджията да си яде ларвите.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #84 -: Февруари 05, 2023, 04:33:10 pm »
Бабо,
ако на баба ти кожата беше одрана от фашистите и положена на диван или абажур, и на нея сега германския канцлер си търкаше гъза  :D, баз хващам, че нямаше да харесваш Мерцедесите и БМВ-тата?  :D

Но баба ти е извадила късмет.
6 мил. евреи цели семейства са преминали през немските кланици и крематориуми. Само кожата са им взимали и са я ползвали в мебелната промишленост. Сигурно първите Мерцедеси са били с човешка кожа.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #85 -: Февруари 05, 2023, 04:35:39 pm »
Ти да не би да караш Мерцедес бе жичкаджия?

П.П. Забележи че задавам въпрос, може би за да не те злепоставя. Щото ако питаме Витья, може веднага да те изтропа.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #86 -: Февруари 05, 2023, 04:45:12 pm »
Бабо,
имам чувството че си преминал основен ремонт при Д-р Ментгеле  :D. Многократно съм казвал коя марка коли уважавам.

Ако не си запознат, Д-р Ментгеле е правил опити предимно с деца. Умъртвил е с опитите си хиляди. Рязал ги е буквално с щилка и без упойка. Много сладко е спял вечер.

Затова младите русначета трябва да знаят, какво е война и че единствения изход да оцелееш в този свят е да воюваш и да бъдеш силен, иначе или ставаш роб, или ще ти одерат кожата жив, или ще ти дадат избор да ядеш ларви и скакалци, да се самоубиеш безболеззено, да не се налага Д-р Ментгеле със щилката да идва и да те разпарчетоса.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #87 -: Февруари 05, 2023, 05:00:22 pm »
Затова младите русначета трябва да знаят, какво е война и че единствения изход да оцелееш в този свят е да воюваш и да бъдеш силен...

Но когато това го правят САЩ или Украйна е абсолютно неприемливо... :)

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #88 -: Февруари 05, 2023, 05:04:20 pm »
Бабо,
... Многократно съм казвал коя марка коли уважавам....
Да де, ама аз питах каква марка караш (имаш). Ако ти е неудобно не отговаряй.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #89 -: Февруари 05, 2023, 05:16:01 pm »
Но когато това го правят САЩ или Украйна е абсолютно неприемливо... :)

Нещо май пак не си точен.
САЩ кой ги нападна в Ирак, Сирия, Либия, Югославия, Виетнам, Корея и т.н.? - никой. Никой не ги е заплашвал. Те са си делегирали висши права без наличието на какъвто и да било международен договор /източник на международното право/ и еднолично си решават кой да нападат и по какъв повод, без да искат мнението на останалия свят, защото са се нафрашкали с оръжия и именно с тях плашат. Малко ли сме гледали за самолетоносачите им, за Ф-35 рекламите и т.н., имащи за цел именно да плашат света. И ти ми задаваш извратения си въпрос, не било ли по-добре даскалката да била транс-гендър, вместо да учила децата от народа си, че родината се защитава с оръжие в ръка?

Украйна също не е пример. Имаше сключен международен договор - Мински съглашения и всичко беше уредено. Имаше и гаранти - Франция и Германия. Меркел призна, ние не сме имали намерения да ги изпълняваме, а да печелим време за въоръжаване и обучение на украинската армия.

Затова младежите трябва да се учат да воюват, да спортуват, да са силни, а не да им се дава пример от възрастни глупендари, как трябвало да пият, колко хубаво било гей-парадите и т.н.