Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 205810 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #45 -: Февруари 01, 2023, 08:51:08 am »
EDM, ти си лъжец - казвам ти го в очите.


Достойните мъже когато сгрешат, се извиняват и това не е признак на слабост, а напротив. Не чух ти да се извиниш и да проявиш достойнство?

Аз като разправях, че от началото на руската СВО ми ограничиха руските канали и от време на време достъпа до Яндекс и РуТуб, ти не вярваше и си мислеше, че правя пропаганда. Аз не лъжа като Урсула, която ви дезинформира с фантазиите си и простотиите, предназначени именно за глупаци, защото те ви смятат за глупаци - а аз тук мога да се съглася с нея.  :)



И да, вкуса е различен. Кенчетата не се правят в БГ, и вкъса им е различен от този в бутилките от Костинброд. Когато завода излезе в ремонт колата се внасяи и вкуса е различен дори и в бутилките.

Аз като ти разправях, че вкуса на ДЕМОКРАЦИЯТА у нас и у митрополията е различен, ти пак се пънеше, сега взе да ти затопля реотана.

Те ти демокрация у нас - цензура по политически причини, а уж имало плурализъм, ако ти е известно какво означава това. Уж само комунистите ограничавали правата и правили цензура.  :D

Навремето комунистите излъгали за Чернобил, не казали на народа за радиацията, сега "Демократите" не ви лъжат затова, какво правят тихомълком, изнесоха танковия батальон в Сливен в неизвестна посока.  :D
« Последна редакция: Февруари 01, 2023, 09:07:08 am от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #46 -: Февруари 01, 2023, 10:49:23 am »
Edm, когато на рутубата се появат Лари Кинг или Опра Уинфри, тогава ще се съглася че нещата са еднакви :) Или когато по руската кабеларка се пуска CNN или някой американски новинарски канал.

А за вкуса на колата - разликата идва от разликата в нормативната уредба и от националните особености. Де да знам, във Виетнам могат да слагат скакалци или хлебарки в колата, защото ъам това е нормално.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #47 -: Февруари 01, 2023, 10:58:28 am »
Edm, когато на рутубата се появат Лари Кинг или Опра Уинфри, тогава ще се съглася че нещата са еднакви :) Или когато по руската кабеларка се пуска CNN или някой американски новинарски канал.


Ти първо три пъти мери и чак тогава режи, кой бил лъжец и на кой му го казваш директно, че и аз мога да бъда много директен и ако си забелязал никак не съм от плашливите, пък тогава ми казвай какво трябвало да дават по руските телевизии.

И по този повод не си запознат и отново говориш глупости - въобще си объркал църквата на която си решил да се кръстиш.

Преди СВО в Русия функционираха огромно количество западни медии, имаше пълна свобода на присъствието им, да създават 5-тата колона от колониални роби тип Навални. Нещо повече, което няма да видиш никога в Сатанинските Американски Щати - мръсните колонизатори:
По канал 24 почти всяка вечер се провеждат геополитически брифинги, без аналог в никоя прехвалена "демократична държава". На тези брифинги почти винаги присъства и участва американски посланик, политически представители от Украйна, Израел и всеки който иска да вземе участие и да се състезава в търсене на правдата.

Та не на мен тия.

Ти за мен нямаш достойнство. Не случайно там където си се родил не се е родил нито един борец за свобода, няма нито един хайдутин. Та като вземеш да ми се праскаш с твоя градски начин на живот - съм те турил много бързо на мястото ти, горелкаджия, огняр...

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 920
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #48 -: Февруари 01, 2023, 05:20:53 pm »
натриев хлорид
ти правиш ли разлика между salt, soda и sodium?
Мисля че правя  :)

Sodium Chloride - химическа формула NaCl (натриев хлорид): https://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_chloride & https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/element/Sodium  & https://en.wikipedia.org/wiki/Sodium , за тези които не знаят "sodium" е Англииско езичното има на натрии, а защто това е така исторически се е сложило така може да се гугълва:
Цитат
The name derives from the English soda and Latin sodanum for "headache remedy". The symbol Na derives from the Latin natrium for "natron" (soda in English). Sodium was discovered in 1807 by the English chemist Humphry Davy from electrolysis of caustic soda (NaOH).

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #49 -: Февруари 01, 2023, 07:24:36 pm »
Ти първо три пъти мери и чак тогава режи, кой бил лъжец и на кой му го казваш директно, че и аз мога да бъда много директен и ако си забелязал никак не съм от плашливите, пък тогава ми казвай какво трябвало да дават по руските телевизии.
Гледаам че имаш претенции какво да дават по българските телевизии, какво да пускат в американските хостинг компании...  :) Иначе както показах - можеш спокойно да гледаш руските бълвочи до посиняване. Да, няма да е ефирно, но никой не ти създава пречка.

Преди СВО в Русия функционираха огромно количество западни медии, имаше пълна свобода на присъствието им, да създават 5-тата колона от колониални роби тип Навални.
И ти е мечта и тук да се създава 5-та колона на Русия с колониални роби от типа на Костя Копейкин и Болен Сидеров? Не, мерси.

По канал 24 почти всяка вечер се провеждат геополитически брифинги, без аналог в никоя прехвалена "демократична държава". На тези брифинги почти винаги присъства и участва американски посланик, политически представители от Украйна, Израел и всеки който иска да вземе участие и да се състезава в търсене на правдата.
Поздравявам ги. Но една птичка пролет не прави.

... Та като вземеш да ми се праскаш с твоя градски начин на живот - съм те турил много бързо на мястото ти, горелкаджия, огняр...
Искрено се радвам че оценяваш начина ми на живот. Аз се гордея че върша нещо полезно за индустрията и за хората. За разлика от теб, който се гордееш с това че по цял ден си бъркаш в ... пъпа.


Sodium Chloride - химическа формула NaCl (натриев хлорид): https://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_chloride & https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/element/Sodium  & https://en.wikipedia.org/wiki/Sodium , за тези които не знаят "sodium" е Англииско езичното има на натрии, а защто това е така исторически се е сложило така може да се гугълва:
А защо смяташ, че количеството натиеви йони посочени на опаковката не идват от натриевия бензоат - широко използван в хранителната промишленост консервант?

Това че кола-та съдържа sodium не означава автоматично че съдържа salt (sodium chloride). Това исках да ти кажа.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #50 -: Февруари 03, 2023, 10:38:33 am »
Фактчекъри от всички страни, съединявайте се!

или

Цена игнорирования атомной энергетики


<a href="https://www.youtube.com/v/jFuOIVAwLd0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/jFuOIVAwLd0</a>

Не случайно ви пудрят главите, да ядете червейчета и буболечки. Не случайно...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #51 -: Февруари 03, 2023, 02:07:45 pm »

...да ядете червейчета и буболечки.

Аз мисля, че на Оркаджията и Горелкаджията лешовите червеи, ларвите и скакалците на ЕС много ще им харесат  :), и мълчаливо ги приветстват. Щом една отрова или едно лайно /в буквалния и преносния смисъл/ произтича от колективния запад, ако ще и педерастия да е или педофилия, то това е нещо много добро не само за такива, като тях, ами и за такива които се противопоставят на това /примерно като мен и заедно с мен 90% от останалото население, т.е. мнозинството/- и му викат свобода и демокрация на малцинството - малцинството управлява мнозинството. Важното било да имало стари БМВ-та и Мерцедеси - това било най-важното в живота.
Аз така ги разбирам по поведението на примирение, снишение, съсухрене пред колониалния началник, навеждане и робско самосъзнание.  :)
За такива никога не е имало Турско робство, Фашистки режим и за всичко са им виновни комунистите.  :) Даже Горелкаджията по спомен убеждаваше, че по време на Турското робство било голям лайф в България, нямало кланета...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #52 -: Февруари 03, 2023, 02:42:51 pm »
За такива никога не е имало Турско робство, Фашистки режим и за всичко са им виновни комунистите.  :) Даже Горелкаджията по спомен убеждаваше, че по време на Турското робство било голям лайф в България, нямало кланета...
А за някои други в Украйна няма война, а специална операция. И за всичко са им виновни Щатите... дори и за това, че стоят и по цял ден си бъркат в ... пъпа.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #53 -: Февруари 03, 2023, 02:48:11 pm »
А за някои други в Украйна няма война, а специална операция. И за всичко са им виновни Щатите... дори и за това, че стоят и по цял ден си бъркат в ... пъпа.

На това прецедент ли му викаш?
СВО в Ирак, Либия и Югославия война ли каза, ко?  :D
Значи, когато правоверните лъжовни демократи и колонизатори правят СВО е СВО, а във всички останали случаи е война. Интересно обаче, защо при руската СВО никой на никого не обявява война?  :) Тогава какво е?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #54 -: Февруари 03, 2023, 03:02:37 pm »
В Ирак, Либия и Югославия да се вее американското знаме над административните сгради? Долара да е въведен като единствено платежно средство?
Когато разбереш разликата тогава ще можеш да определяш лесно кое е СВО и кое - война... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #55 -: Февруари 03, 2023, 03:16:05 pm »
Ами ако имаше там американско население, което е решило, че там вече е територия на САЩ, със сигурност щеше да се вее. Въпросът е обаче, кой им даде право да провеждат където и да било по света СВО и да свалят правителства с оръжие? Ами те дори се занимават с терористични актове - убиха най-позорно ирански генерал в чужда страна и дори не го крият, а се хвалят. Най-голямото зло в съвременния свят са те.

А историята познава фрапантни примери:
САЩ анексират 2/3 от територията на Мексико и правят от нея 6 американски щата. Смятай каква СВО са им спретнали. Т.е. тук не става въпрос за колонизация, а за анексия. Та те цял континент анексираха, че едно Мексико няма да анексират - викат му демократично...


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #56 -: Февруари 03, 2023, 03:20:26 pm »
А историята познава фрапантни примери:
САЩ анексират 2/3 от територията на Мексико и правят от нея 6 американски щата. Смятай каква СВО са им спретнали. Т.е. тук не става въпрос за колонизация, а за анексия. Та те цял континент анексираха, че едно Мексико няма да анексират - викат му демократично...
По-фрапантния пример е как "Киевская Русь" стигна до Берингово море.... вероятно с референдуми?

... Ами те дори се занимават с терористични актове - убиха най-позорно ирански генерал в чужда страна и дори не го крият, а се хвалят. Най-голямото зло в съвременния свят са те.
А да не задълбаваме в тая тема, че рицин-а и "новичок"-а още не сме ги забравили...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #57 -: Февруари 03, 2023, 03:27:50 pm »
По-фрапантния пример е как "Киевская Русь" стигна до Берингово море.... вероятно с референдуми?
До Берингово море? Елементарно Уотсън, с:
Витус Йонассен Беринг (на датски: Vitus Jonassen Bering) = датски навигатор на руска служба, капитан-командир, известен сред руските моряци като Иван Иванович. Първият европеец, който достига до Аляска и Алеутските острови.

А да не задълбаваме в тая тема, че рицин-а и "новичок"-а още не сме ги забравили...
Тъпнята с "новичока" няма да я претопляме.
Русия унищожи доказуемо химическите си оръжия, САЩ не!
Защо? Как можем да унищoжим Мoсква? С ядрен взрив? (2 от калибъра на Хирошима няма да стигнат. Ако изобщо долетят.)
Не. С 2 химичeски aмeрикански снaрядa 155-ти кaлъбъp в мoскoвскoтo мeтрo...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #58 -: Февруари 03, 2023, 03:27:52 pm »
По-фрапантния пример е как "Киевская Русь" стигна до Берингово море.... вероятно с референдуми?
А да не задълбаваме в тая тема, че рицин-а и "новичок"-а още не сме ги забравили...

Как "Киевска рус" стигнала до нам си къде....
Т.е. как етнически руснаци са си куланили собствената територия. Ако бяха американци и да ми се жалваш, да те разбера, но да говориш как руснаци са си кроили административно територията е все едно да се учудваш, защо аз се разпореждам във всички стаи на жилището си.

Имаш логика на либерал-соросоид.  :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #59 -: Февруари 03, 2023, 03:32:59 pm »

А да не задълбаваме в тая тема, че рицин-а и "новичок"-а още не сме ги забравили...

Ти нали май беше незавършил юрист?
Добре че не си, щеше да е в ущърб на обществото, като ти чета антиюридическите жаргонно-журналистически доводи.

Не може да обвиняваш някой в престъпление, докато няма влязъл в законна сила съдебен акт. А такъв ще има при наличието на доказателства. В случая с "новичока" нито има доказателства, нито съдебен акт, но ти кричиш, като някакъв соросляк.

Та не ми говори за новичока, защото това не беши нищо друго освен медиен шум, а западняците имат една поговорка: Една лъжа казана сто пъти се превръща в истина за глупака.

И понеже ти си я възприел за истина - прави си сам изводите от западните поговорки.  :D