Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Това трябва да ни плаши "епизод 2"

<< < (681/745) > >>

Михаил Кузмов:
СЪР, никога не е имало такъв институт в подразделенията на БАН. И сега няма. Преди се казваше ИПФ (институт по приложна физика), сега е преименуван на ЦЛПФ (централна лаборатория по приложна физика). Направете си труда да прочетете историята на БАН. Какво става с БАН след 9ти 1944та? Колко подразделения има като въпросният институт? Той от вас беше именуван и в институт по нищоправене. Така ли? Излиза че властта е поддържала такива като мен и още хиляди да не правим нищо! Точно от БАНски институт са летели в космоса апаратура в програмите на Русия и САЩ!  Ако само малко се замислите в какво противоречие изпадате, няма да пишете накива нелепости! Но сякаш по важно е да ръсим злоба и омраза!

EDM electronics:

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Май 27, 2024, 08:42:48 pm ---Той от вас беше именуван и в институт по нищоправене. Така ли?
Излиза че властта е поддържала такива като мен и още хиляди да не правим нищо! 
Ако само малко се замислите в какво противоречие изпадате, няма да пишете накива нелепости!

--- Край на цитат ---

Ами да, така е. Нали постоянно това говорих, нали комунистическата власт била калпава.
Къде съм си противоречал?
Аз се развам, че си призна най-накрая.  :)

Михаил Кузмов:
Ооо не! Комуникацията зацикля! Винаги намираш начин ти да излезеш прав! Хайде обясни, как така в соца било направено толкова много, а ние от БАН нищо не сме правили. Махали крачоли и т.н. все твои приказки. Защо тогава и сега БАН си остана и продължава да съществува и развива!

Михаил Кузмов:
От 1987 до 1990 работи като старши научен сътрудник в Институт по Приложна Физика, Пловдив, филиал на БАН.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%8F%D0%BD_%D0%A1%D1%8A%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B9%D1%87%D0%B5%D0%B2
Ето с този човек съм ял кИфтаци в института. Направи си труда малко да почетеш и престани да плещиш глупости!

VITAN:

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Май 28, 2024, 08:21:27 am ---От 1987 до 1990 работи като старши научен сътрудник в Институт по Приложна Физика, Пловдив, филиал на БАН.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%8F%D0%BD_%D0%A1%D1%8A%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B9%D1%87%D0%B5%D0%B2
Ето с този човек съм ял кИфтаци в института. Направи си труда малко да почетеш и престани да плещиш глупости!

--- Край на цитат ---
"Стоян Съргойчев счита за свое най-голямо постижение теоретичният си труд Basic Structures of Matter – Supergravitation Unified Theory (Всеобща теория за супергравитацията и структурата на материята) (2001 г.)."

...Теорията предсказва създаване на нови технологии, между които усвояване на нов вид енергия и придвижване в пространството чрез антигравитация.

Я питай твоя човек, що за животно е това "супергравитацията". Щем и ние да се образоваме. Той тука mi68 се опитва нещо, но не му вдяваме.
Като търся в Уики-то за "супергравитацията" ми излиза в съчетание със: суперструни и суперсиметрия.
Щем супер да ни образоваш, нали си учен?!

На Пикси му личи, на тебе(?), ха да видим!

Bonus:
https://www.youtube.com/v/Xj4ImWZ8RHs
США впали в панику и совершили роковую ошибку - время расплаты пришло!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия