Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Това трябва да ни плаши "епизод 2"

<< < (679/745) > >>

Михаил Кузмов:
Майкууу! Начи нийй с ямахите сме били много зле! Добре че получих просвета! Шъ внимавам за бръмбари!

merlinbg:

--- Цитат на: juliang в Май 24, 2024, 08:59:55 pm ---Лозунги, лозунги... А самия факт, че продължаваш да си губиш времето с дементен старец като мен говори много за състоянието ти :)
Ами купи си за да разбереш що е то кабрио с твърд таван. Щото явно никога нито си се возил, нито си виждал как се сгъва и разгъва тавана.
1. Когато тавана е на мястото си, колата по нищо не се различава от седана. Има си ламаринен таван точно кат овсяка друга кола.
2. До 90-100 км/ч със свален таван спокойно мога да си запаля цигара. Жестоко се заблуждаваш че трябва да си омотан кат ескимос.
3.  Свалянето и вдигането на тавана отнема около 20 секунди и коства натискане и задържане на един-единствен бутон (а, да и две ключалки трябва да освободиш чрез дърпане с пръстче откъм купето). Те ти да гледаш, че да не продължаваш да се излагаш кат ги приказваш тия работи:
https://www.youtube.com/v/BRi9PXCromU
4. Не едно десетилетие карам коли и съм си напатил от 5-6 часово каране със свален прозорец (врата ти е схванат кат на Робокоп) или на климатик.
5. Ще те учудя, ма кабриото също има климатик, и той си върши прекрасно работата и при свален таван. Просто трябва да го пуснеш да духа малко по-силно. Не че ти трябва реално, но го има - за консерви де искат да се возят в кутийка.

А ако чак толкоз ми домъчнее за седана - свалям малкия от БМВ-то и ще си карам седан. И той няма да е против - умира си да кара кабриото :)

--- Край на цитат ---

    "Войната е мир. Свободата е робство. Невежеството е сила."
    "Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало."
     Пауло Куельо както казва един наш комик :) Исках да кажа Джордж Оруел (от романа "Хиляда деветстотин осемдесет и четвърта")

и

     "Черното е бяло, бялото е черно"
     "Две и две е всичко друго, но никога четири"
    И това не е цитат на Пауло Куельо, а следствие на разсъжденията на нашия съфорумник Жужи, или Пепи, или както там го познавате :) Абе знаете за кого говоря :)

svetlio760:

--- Цитат на: juliang в Май 21, 2024, 10:29:55 am ---Сори, Светльо, тук акането по гробове се приема за нещо нормално, дори се насърчава от модераторите на форума...

--- Край на цитат ---
Аз нямам нищо против модераторите. Въпросът е ти що рипаш срещу тях?


--- Цитат на: juliang в Май 21, 2024, 01:10:53 am ---А моя баща що умря от Ковид?

--- Край на цитат ---
Щото вируса ако го е имало, мореше възрастните хора. Моите съболезнования. Създадоха вируса за да убиват, но понеже не бяха доволни от резултата, създадоха ваксината, за да продължат с убийствата по- качествено.

juliang:

--- Цитат на: svetlio760 в Май 26, 2024, 09:26:15 am ---Аз нямам нищо против модераторите. Въпросът е ти що рипаш срещу тях?

--- Край на цитат ---
Може би трябва да си трая когато се опитват да се заяждат с мен? Или си въобразявам?


--- Цитат на: svetlio760 в Май 26, 2024, 09:26:15 am ---... Създадоха вируса за да убиват, но понеже не бяха доволни от резултата, създадоха ваксината, за да продължат с убийствата по- качествено.

--- Край на цитат ---
С първата част може и да се съглася отчасти, макар че според мен нито това че точно този вирус е създаден умишлено в лаборатория не е доказана, още повече това че е изпуснат умишлено. Да, на всички е известно че на много места по света се работи по култивацията на вируси, които могат и да са изключително опасни.
С втората съм категорично несъгласен. Ваксините помогнаха да се спасят милиони животи. Ако си припомним че испанския грип е прибрал при свети Петър между 3 и 6% от световното население, то сега би трябвало да загинат над 20 милионa души. И то ако не взимаме предвид в пъти по-голямата мобилност на съвременното население. А ние се "отървахме" с около 7 милиона.
Да, вероятно има хиляди, дори десетки хиляди починали от усложнения вследствие ваксината по света. Но хора умират и от противогрипна ваксина, има случаи на дечица умиращи от задъжителните ваксини за дифтерия, коклюш, шарка... Няма как да има 100% безвредно лекарство, дори аспирина и аналгина може да убие някой.

merlinbg:

--- Цитат на: juliang в Май 26, 2024, 09:45:46 am ---С първата част може и да се съглася отчасти, макар че според мен нито това че точно този вирус е създаден умишлено в лаборатория не е доказана, още повече това че е изпуснат умишлено.

--- Край на цитат ---

       Много си прав Пепи... на цели 300% си прав и съм съгласен с теб!!!
    Нема как човек да се рови във вирус, а още по-малко да го създава по разните му там лаборатории. Ти знаеш ли колко малка е тая гадинка вирусот??? Тва ако беше коза, уфса, кон, крава... иди дойди, може и да ги създадеш, това са си големи животни... ама вирус... нали!?! А па да пускаш измислени вируси от измислени лаборатории е още по-голяма простотия. Така че много си прав даже.

    Много по-вероятна е версията на краварите, че змия и прилеп са се снощавали и се е пръкнал вирусо на ковидо. Мдааа... кво знаеме ние за половия живот на змиите и прилепите... нищо... едно голямо нищо. Ти като фак-чекър ще потвърдиш ли версията? И какво ще кажеш за ваксинацията с БЕЛИНА предложена от Баш Бабаита на Кравария (Джо Байдън)? И къде е по удачно да се бие инжекцията с белина, венозно или директно в челото, за да предпази на-важния орган "Мозокот"???

     И пак да се повторя:
    "Войната е мир. Свободата е робство. Невежеството е сила."

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия