Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Това трябва да ни плаши "епизод 2"

<< < (643/693) > >>

VITAN:

--- Цитат на: juliang в Май 09, 2024, 09:01:04 pm ---П.С. Как па един не се осмели да спомене, че днес е деня на Европа...
--- Край на цитат ---
Вчера!, беше т.н. ден на Европа.


--- Цитат на: juliang в Май 09, 2024, 09:01:04 pm ---срам ли ви е, страх ли ви е?...
--- Край на цитат ---
За която никой не ме е питал искам ли, не искам ли. НАТО искам ли, не искам ли...?
Не ми вменявай твоите си страсти.


--- Цитат на: EDM electronics в Май 09, 2024, 09:29:03 pm ---Денят на Европа го измислиха евроджендърите, да се противоспоставят на празника на СССР, да заличат историята миндилите.
--- Край на цитат ---
Ибрикчии сър!

P.s. Идеално обяснение как от руснаците на окраинските (западни) земи за столетия направиха ибрикчии, сиреч русофоби украинци.

https://www.youtube.com/v/3WqH8ywDqfI

P.s.2
«Чтобы задачи решались с минимальными потерями»: Путин встретился с командирами участвующих в СВО подразделений
https://russian.rt.com/ussr/article/1310390-minoborony-pvo-rakety-bpla-unichtozhenie

Да се чете: НЕ бързаме!

VITAN:
За 20 години членство в НАТО сме давали по една вноска на година – 1 милиард долара, или общо - 20 милиарда.

Четири екстериториални американски бази, за всяка по наши 250 милиона на година, плюс пропуснати ползи, равно на 1 милиард. По 20 години - прави още 20 милиарда.

2 милиарда за US-самолетите на бандита от Банкя. Парите отдавна са дадени, самолети няма да има, 2 милиарда -откраднати.

По заповед на САЩ бяха унищожени - оръжия, техника, военна инфраструктура и боеприпаси за около 60 милиарда долара, хиляди самолети, вертолети, танкове, бронемашини, автомобили, складове, казарми.

Или, за 20 години дадохме на НАТО 110 милиарда! Остана ни военна техника за около 5-6 милиарда.

Но това са "стотинки" в сравнение с организирания от САЩ и ЕС колосален грабеж и унищожение на България. Чрез нашенската мафия.

Става дума най-малко за 500 милиарда евро.

Откъде са тези половин трилион евро?

Справки тук:
https://strogosekretno.com/338/6/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F.html

h2motor:
VITAN, такъв глобален ред при който е допуснато свободно движение на стоки, пари и хора - еднопосочно не може да има. Той няма да унищожи само малките като нас, ще унищожи и големите . Те обаче не го разбират, а отдавна е ясно че ще причини войни и ползите от него ще са несравнимо по малки отколкото вредите. А ползи има - Света изведнъж се разви с голяма скорост, техниката и технологиите. Всичко това ще се заличи поради липса на способност и добри намерения тези трендове да се обръщат. Иначе сумите са преувеличени, от оръжията полза няма.

VITAN:

--- Цитат на: h2motor в Май 09, 2024, 11:47:05 pm ---Иначе сумите са преувеличени, от оръжията полза няма.
--- Край на цитат ---
1. Сумите са "преведени" по днешните пари, които преди 20 години имаха съвсем друга покупателна стойност.
2. За оръжията ти отговаря сам Путин:

https://www.youtube.com/v/DPGI8D3uv7k

Михаил Кузмов:
Еййййй! Най после разбрахме каква била цигулката от гардероба! Ами да ти припомня някъде назад в темата, ти сам написа че, ще извадиш цигулката от гардероба и ще посрещнеш вагнер, ако се налага ще убиваш натовци! Все още деменцията не ме е притиснала. Ако не си изтрил постовете вече можеш сам да ги намериш, аз не водя архив, разчитам на паметта си! И пак тогава най чистосърдечно те предупредих, форумът се наблюдава от ботове! Не прави изцепки! Това вече е лично твоя работа!
Сега да ти кажа, макаров е кофти оръжие, замени го щом имаш надлежните документи. Например със смит едн уесън 625 револвер! Тия тексасци взеха че се избъзикаха с мен, дадоха ми един магнум 45ти калибър да гръмна. Щеше да ми отнесе ръката, те се хилят!
Та така, не ме карай да правя архив на всичките ти изцепки, и да ти ги припомням с цитати!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия