Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 310201 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 583
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3210 -: Май 09, 2024, 09:50:23 pm »
П.С. Как па един не се осмели да спомене, че днес е деня на Европа...
Вчера!, беше т.н. ден на Европа.

срам ли ви е, страх ли ви е?...
За която никой не ме е питал искам ли, не искам ли. НАТО искам ли, не искам ли...?
Не ми вменявай твоите си страсти.

Денят на Европа го измислиха евроджендърите, да се противоспоставят на празника на СССР, да заличат историята миндилите.
Ибрикчии сър!

P.s. Идеално обяснение как от руснаците на окраинските (западни) земи за столетия направиха ибрикчии, сиреч русофоби украинци.

<a href="https://www.youtube.com/v/3WqH8ywDqfI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/3WqH8ywDqfI</a>

P.s.2
«Чтобы задачи решались с минимальными потерями»: Путин встретился с командирами участвующих в СВО подразделений
https://russian.rt.com/ussr/article/1310390-minoborony-pvo-rakety-bpla-unichtozhenie

Да се чете: НЕ бързаме!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 583
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3211 -: Май 09, 2024, 10:31:32 pm »
За 20 години членство в НАТО сме давали по една вноска на година – 1 милиард долара, или общо - 20 милиарда.

Четири екстериториални американски бази, за всяка по наши 250 милиона на година, плюс пропуснати ползи, равно на 1 милиард. По 20 години - прави още 20 милиарда.

2 милиарда за US-самолетите на бандита от Банкя. Парите отдавна са дадени, самолети няма да има, 2 милиарда -откраднати.

По заповед на САЩ бяха унищожени - оръжия, техника, военна инфраструктура и боеприпаси за около 60 милиарда долара, хиляди самолети, вертолети, танкове, бронемашини, автомобили, складове, казарми.

Или, за 20 години дадохме на НАТО 110 милиарда! Остана ни военна техника за около 5-6 милиарда.

Но това са "стотинки" в сравнение с организирания от САЩ и ЕС колосален грабеж и унищожение на България. Чрез нашенската мафия.

Става дума най-малко за 500 милиарда евро.

Откъде са тези половин трилион евро?

Справки тук:
https://strogosekretno.com/338/6/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F.html

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 476
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3212 -: Май 09, 2024, 11:47:05 pm »
VITAN, такъв глобален ред при който е допуснато свободно движение на стоки, пари и хора - еднопосочно не може да има. Той няма да унищожи само малките като нас, ще унищожи и големите . Те обаче не го разбират, а отдавна е ясно че ще причини войни и ползите от него ще са несравнимо по малки отколкото вредите. А ползи има - Света изведнъж се разви с голяма скорост, техниката и технологиите. Всичко това ще се заличи поради липса на способност и добри намерения тези трендове да се обръщат. Иначе сумите са преувеличени, от оръжията полза няма.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 583
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3213 -: Май 09, 2024, 11:54:05 pm »
Иначе сумите са преувеличени, от оръжията полза няма.
1. Сумите са "преведени" по днешните пари, които преди 20 години имаха съвсем друга покупателна стойност.
2. За оръжията ти отговаря сам Путин:

<a href="https://www.youtube.com/v/DPGI8D3uv7k" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/DPGI8D3uv7k</a>

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 223
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3214 -: Май 10, 2024, 07:49:31 am »
Еййййй! Най после разбрахме каква била цигулката от гардероба! Ами да ти припомня някъде назад в темата, ти сам написа че, ще извадиш цигулката от гардероба и ще посрещнеш вагнер, ако се налага ще убиваш натовци! Все още деменцията не ме е притиснала. Ако не си изтрил постовете вече можеш сам да ги намериш, аз не водя архив, разчитам на паметта си! И пак тогава най чистосърдечно те предупредих, форумът се наблюдава от ботове! Не прави изцепки! Това вече е лично твоя работа!
Сега да ти кажа, макаров е кофти оръжие, замени го щом имаш надлежните документи. Например със смит едн уесън 625 револвер! Тия тексасци взеха че се избъзикаха с мен, дадоха ми един магнум 45ти калибър да гръмна. Щеше да ми отнесе ръката, те се хилят!
Та така, не ме карай да правя архив на всичките ти изцепки, и да ти ги припомням с цитати!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 605
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3215 -: Май 10, 2024, 09:00:11 am »
Еййййй! Най после разбрахме каква била цигулката от гардероба! Ами да ти припомня някъде назад в темата, ти сам написа че, ще извадиш цигулката от гардероба и ще посрещнеш вагнер, ако се налага ще убиваш натовци! Все още деменцията не ме е притиснала. Ако не си изтрил постовете вече можеш сам да ги намериш, аз не водя архив, разчитам на паметта си! И пак тогава най чистосърдечно те предупредих, форумът се наблюдава от ботове! Не прави изцепки! Това вече е лично твоя работа!
Сега да ти кажа, макаров е кофти оръжие, замени го щом имаш надлежните документи. Например със смит едн уесън 625 револвер! Тия тексасци взеха че се избъзикаха с мен, дадоха ми един магнум 45ти калибър да гръмна. Щеше да ми отнесе ръката, те се хилят!
Та така, не ме карай да правя архив на всичките ти изцепки, и да ти ги припомням с цитати!

Михаил Кузмов,
не мога да помня всяка своя метафора. И както ти казах оръжията, колите не ме интересуват, не са ми слабост.

Не изпитвам и страх, кой ми следял изказа във форума, напротив, дори ако се навие един такъв като тебе, да иде и да ме докладва в американското посолство, да им каже, че съм им предал : Фак Оффф от мен и Русия, че тук народа е за Русия и че нашият бог е Путин, съм готов да му заплатя за тази услуга, ще получа душевен оргазъм.  :D

И гледам станал си чуждопоклонник, парадираш с чуждестранни символи. Вече не те възприемам, като българин и съгражданин. Ти за мен си американец.

Защо не си остана завинаги в САЩ при твоите приятели - избягали от "хубавата" българска демокрация, щеше да направиш услуга на всички  :), дори аз бих се радвал повече от тебе самия?  :)
Ако вземеш със себе си с еднопосочен билет Горелката, съм готов да ви поема разходите за отпътуването.  :)
Мога да организирам и тържествено изпращане тук във форума он-лайн.  ;) :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 223
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3216 -: Май 10, 2024, 12:25:43 pm »
Аз какво да кажа тогава като харесваш Путин? Той бил твой президент, не Радев и т.н. куп подобни възхвали, само по руското. Ами кажи нещо руско хубаво освен жените и оръжията им! Още имам разни руски неща от онова време. Сега съм фен на хладната стомана, така колекционерски! Да ти снимам руски ножове да видиш, добри са! Бях ти писал, не мразя руското, не мразех и Путин! Но той вкара света в лоши релси, това не е необходимо! Ще изровя един клип с Путин, ще ти го пратя. Там свири и пее пред американски филмов елит. Ти да ми отговориш, какво се промени от тогава?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 583
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3217 -: Май 10, 2024, 12:50:51 pm »
...не мразех и Путин! Но той вкара света в лоши релси, това не е необходимо!

1. Така е деде, Путин е велик и може да вкара цял свят в релси.

2. Никога Запада не е живял толкова лошо, колкото при Путин!

3. «Коррумпированное украинское мафиозное государство» во главе с «тыковкой Зеленским» обмануло западные страны, и их теперь «е**т». Так описал в интервью британским СМИ политику Запада на украинском направлении бывший советник Бориса Джонсона и активный сторонник брексита Доминик Каммингс, пишет Politico.

4. Командир партизанского отряда «Херсонское сопротивление» заявил, что военнослужащие ВСУ расстреливают мирных жителей временно подконтрольного киевским властям российского Херсона. Связано это с попытками людей покинуть город.

5. Херсон е далече от фронта, но хората са добри за жив щит.



Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 605
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3218 -: Май 10, 2024, 01:34:04 pm »
Аз какво да кажа тогава като харесваш Путин? Той бил твой президент, не Радев и т.н. куп подобни възхвали, само по руското. Ами кажи нещо руско хубаво освен жените и оръжията им! Още имам разни руски неща от онова време. Сега съм фен на хладната стомана, така колекционерски! Да ти снимам руски ножове да видиш, добри са! Бях ти писал, не мразя руското, не мразех и Путин! Но той вкара света в лоши релси, това не е необходимо! Ще изровя един клип с Путин, ще ти го пратя. Там свири и пее пред американски филмов елит. Ти да ми отговориш, какво се промени от тогава?

Не мога да те разбера, как на тия години твоите финални  ;), може да си такъв материалист и да измерваш хубавото само в материалното? Там ти е грешката, не вярваш ли в Бога, като Горелката?

Материалното е средство за постигане на онова душевно състояние НЕМАТЕРИАЛНО - целта, което наричаме щастие или по-точно относително щастие. Обикновено обаче не материалното ни води до това състояние. Защо вие евроатлантиците не сте способни да обичате или харесвате някой или нещо, без да оценяте неговата материална стойност? Децата си и внуците заради материалните им постижения ли обичаш и цениш?

Аз обичам руснаците заради тяхната душевност. Ей там на ника ми съм олицетворил Фьодор Емилененко. Познаваш ли го що за личност е той? Неговата душевност е толкова голяма, че съм виждал как негови съперници му целуват ръката извън ринга, не защото е най-добрия бияч, а защото е най-човечния, най-умния и интелигентния боец. Истински мъж, голям пич. Фаворита на Майк Тайсан и моя също. Ето заради такива неща ние русофилите харесваме руснаците, не заради Ладите.

Точно на обратното са американците. Те са изкуствени роботи. Не всички. Познавам много свестни от тях, но масата са едни роботи, едни зъбчатки от един неодушевен механизъм.

Обичам руснаците и руския народ, защото ние и генетически, и духовно, и приятелски, и всичко останало сме част от тях и те от нас. Ние сме дали държавността на руската държавност. Волжка България е фундамента на днешните Русия и Украйна.

В голяма грешка си стари, неосведомени, пострадал от западната пропаганда човече, че Русия е започнала този конфликт. Русия започна СВО, но не и конфликта, а той започна под планировката на САЩ.

А Путин не е само мой президент, а на света, ще ти пратя сега видео, да чуеш какво казван италианците.
Радев Натовеца не може да бъде мой президент, той е пудел на американското посолство, той не е български президент.
Путин не е вкарал света в лоши релси, а "света" вкара в Путин в лоши релси. Путин няма да трае, да убиват и изнасилват етнически руснаци, ако американците бяха на негово място, щяха да реагират много по-бързо и по-остро.

https://www.tiktok.com/@giannino.1/video/7360829991686262049

Не мисли, че хората са глупави и не разбират. Това го знаят дори американците, аз всеки ден го слушам от тях. Ако искаш мога да те запозная. Давам ти съвсем елементарен пример с артиста Джейсан Стейтам, който е един политически лаик:

https://www.tiktok.com/@jahandarkaa/video/7366941485838650632

И сам виж какви лъжи говорят официални американски лица и как ти си възприел техните лъжи, дори ги бъзикат американски журналисти:

https://www.tiktok.com/@newsoops/video/7366892837838834977


Кузмов, защо ти е толкова малко пипето бе човек, няма ли малко повече флаш в мозъка ти, да осмислиш цялата картина в света?  :)


Ето какво следва:
Винаги съм бил за силово решаване на проблемите, баста с тая колониална демокрация. Скалпела трябва да играе, да реже до кокал. Ако скалпела не помага - сатъра и за претопяване.  :)

https://www.tiktok.com/@dimityrlazov/video/7367049551603060000
« Последна редакция: Май 10, 2024, 01:55:21 pm от EDM electronics »

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 476
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3219 -: Май 10, 2024, 03:07:27 pm »
EDM electronics, защо не харесваш ладите, като ги пуснаха по 470 хиляди и на запада им бяха бръкнали на едно място. Хората дори искат Ока, евтина и точно това плюе на материализма на Запада. Трябва да се правят Лади, много..много Лади чисто нови и евтини, на запад нека да плащат лизинги до откат, защото западняците не се вдигат а са едни заспали овце. На запад всичко е безобрадно скъпо в сравнение със заплатите им и всичко заминава за изплащане на нещо, като почнеш от образование и стигнеш до всичко което ти трябва за да живееш и накрая - Деца няма, не искат да раждат роби жените, да не мислиш че хората не го усещат. Материалното много лесно те превръща в роб, дори милиардерите са едни роби - трупат пари които никога няма да им потрябват, за да имат банките пари които никой няма никога да изтегли и похарчи.

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 476
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3220 -: Май 10, 2024, 03:11:39 pm »
Харесвам и електромобилите, но не тези боклуци западните с по 500к.с. по два тона грандомания за боклуци. Електромобилите са с много просто устройство и могат да бъдат безумно евтини за градска и селска мобилност.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 583
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3221 -: Май 10, 2024, 04:10:49 pm »
Доо всички Жужи-та и жужета,

Ако в ЕС вече открито си признават, че возят мигранти да подменят коренното население, Путин подписа => у мада Раша ще е наобратно!

Мигрантозамещение началось. Путин подписал Указ

https://rutube.ru/video/233c61b8033b5d9b90428a6c72be87b8/

Абе трябва да направя тема: Това трябва да ни радва!  :D 8)  Що да ни плаши  :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 223
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3222 -: Май 10, 2024, 04:30:13 pm »
Добра идея Ветко! Кой какво го радва да си пише! Аз бих отворил тема "това не ме радва"! Или ако си съгласен да пиша в троята тема с гриф това не ме радва!

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 273
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3223 -: Май 10, 2024, 07:05:07 pm »
За 20 години членство в НАТО сме давали по една вноска на година – 1 милиард долара, или общо - 20 милиарда.

Четири екстериториални американски бази, за всяка по наши 250 милиона на година, плюс пропуснати ползи, равно на 1 милиард. По 20 години - прави още 20 милиарда.

2 милиарда за US-самолетите на бандита от Банкя. Парите отдавна са дадени, самолети няма да има, 2 милиарда -откраднати.

По заповед на САЩ бяха унищожени - оръжия, техника, военна инфраструктура и боеприпаси за около 60 милиарда долара, хиляди самолети, вертолети, танкове, бронемашини, автомобили, складове, казарми.

Или, за 20 години дадохме на НАТО 110 милиарда! Остана ни военна техника за около 5-6 милиарда.

Ндааа... една и съща плоча, пускана до полудяване... :)
Дума по дума, Витко... само някоя година си добавил, щот оригиналния пост е старичък...


Цитат
Българската вноска е 0,3667% от общия бюджет на НАТО
Според официалния доклад за общото финансиране на НАТО за 2022 г. общият бюджет на Алианса е бил 2,2 млрд. евро. Пряката вноска на страната ни определена по съгласуваната формула е била 0,3667% от общия бюджет. Това прави общо 9,53 млн. евро.
Линк към доклада: https://www.nato.int/nato_static_fl2014/assets/pdf/2023/8/pdf/2022_Annual_Report_on_NATO_Common_Fundin.pdf

Цитат
За настоящата 2023 г. общият бюджет на Алианса е 3,3 милиарда евро, а пряката вноска на България от 04.04.2023 след приемането и на Финландия за пълноправен член на НАТО е намалена до 0,3623%. Може лесно да се пресметне, че без да се включва намалението от април пряката вноска на България по трите бюджета за настоящата година е 12,21 млн. евро. Приравнено към средно претегления годишен курс евро-щатски долар (1:1,10) е 13,4 млн. долара – отново далеч от изчислените в публикацията 1 млрд. долара.

Има-няма ОСЕМДЕСЕТ ПЪТИ по-малка сума.

Да ти обяснявам ли и по другите точки колко се излагаш, или сам ще си направиш справката? Ма то само за излагане става, като цитираш вестник "Строго секретно"... :)


Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 476
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3224 -: Май 10, 2024, 07:29:29 pm »
juliang, самолетите като ги купиха събраха данъците от всички които имат неплатени за 10 години. Те ако са имали пари щяха да си плащат данъците тези хора, не да чакат инфлацията да ги обезцени и да си въобразяват че са станали като Фолксваген.