Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Това трябва да ни плаши "епизод 2"

<< < (632/664) > >>

juliang:

--- Цитат на: VITAN в Май 08, 2024, 06:04:25 am ---Американский предприниматель Илон Маск заслуживает доверия в вопросе «давно ушедших с Марса цивилизаций».
Такую точку зрения в беседе с ТАСС выразил генеральный директор госкорпорации «Роскосмос» Юрий Борисов.

--- Край на цитат ---

Юрий Борисов да направи така, че Роскосмос да има толкова стартове годишно, колкото Мъск месечно, и после да обсъжда "колегата". Па ако ватнишките инжинери седнат и покажат ЛЕТЯЩ прототип на ракета за многократна употреба - най-добре.


--- Цитат на: VITAN в Май 08, 2024, 06:04:25 am ---P.s. Твоя пропагандист защо не е на фронта? Вече има женски батальони поради остър дефицит на мъже!
Ааа, тоя е от помазаните, ясноо...

--- Край на цитат ---
За пръв път чуваш за жени на фронта ли? Малко съвеЦки филми си гледал...
Но това с непалците е яко, ще се съгласиш. Единия дошъл да учи, другия на екскурзия, и се озовали на фронта в Украйна...


--- Цитат на: EDM electronics в Май 08, 2024, 09:05:17 am ---...

--- Край на цитат ---

Казах ви че с мен си ляга, с мен става тоя младеж... :)

h2motor:
juliang, Русия не може да си позволи да изстрелва много ракети, те не са за Космоса - до околоземна орбита са. Каква работа ще и свършат на Русия хиляди спътници ?

merlinbg:

--- Цитат на: juliang в Май 08, 2024, 09:42:15 am ---Юрий Борисов да направи така, че Роскосмос да има толкова стартове годишно, колкото Мъск месечно, и после да обсъжда "колегата". Па ако ватнишките инжинери седнат и покажат ЛЕТЯЩ прототип на ракета за многократна употреба - най-добре.

--- Край на цитат ---

    Оооо Пепи... виждам, че пак вата ти е в главата. Вече разбеахме с какво мислиш, няма нужда всеки път да ни го доказваш :)

    А колкото до Мъск, я ми кажи кога ще летим на Марс? До колкото си спомням май говореше за полет през 2025 година :) Има ли шанс или просто ни е разказвал вицове? До сега другаря Мъск няма нито един работещ негов проект и като гледам... скоро няма и да има :)

EDM electronics:
Емоционално съм с приповдигнато настроение ВЕЧЕ, защото утре е 9-ти май - ДЕНЬ ПОПЕДЫ   :D - символа на свободата и силата.

Смятам утре да пия едно уиски по случай празника и жалко, че с колегите съмишленици от форума не можем да споделим заедно радостта в някой бар тип Ленин.  :)

Бог Вова Путин ми дава голяма сила.  :D Той е и мой президент.

Михаил Кузмов:
ЕДМчо, ти остави съновиденията, ами съчини още нещо от борческата си биография! Тук те четат балъци и ще ти повярват от раз! Нищо не ми казваш за "цигулката". От дядо ти ли е кремъклийка или баба ти ти е завещала судаев? Смазвай ги щото с натовци няма да ти е лесно. Като дойдат вагнер на Дунав да ги посрещнеш достойно, досущ като Бандера! Ветко ще посреща черноморският флот на Варна, ако нещо остане от него до тогава!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия