Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Това трябва да ни плаши "епизод 2"

<< < (618/663) > >>

EDM electronics:

--- Цитат на: juliang в Май 03, 2024, 09:42:16 pm ---Нали се сещаш че това е основния проблем на ватенките. Параноята. Тая мрежа е можела да стане интернета, но... свръзвали са се машини за някакви ракети доколкото си спомням, и понеже е военно, в никакъв случай не може да излезе в цивилна употреба. Тъжно като всичко което правят там. Имат военни самолети и ракети, но нямат цивилни самолети и автомобили за населението.

--- Край на цитат ---

Защо не се погрижиш и не мислиш за собствения си проблем - здравето, алкохолната зависимост, суетата и т.н., ами си се закъхарил за проблема на ватенките?

Тъжно било всичко което правили там.... А ти какво весело правиш? Да ходиш из мандрите и тецовете на мен ми се вижда много тъжно, да ти минава ежедневието в грозен и вмирисан пейзаж. Защо не ходиш по красиви места, като в холивудските филми, като в снимките на сп. Плейбой?  :)

Имали военни самолети, цивилни нямали... Соски лъжеш, таваришЧ?  :) Соски?  :)
А ние в България какви военни самолети имаме, преди да питам за цивилните?
А германците какви имат, французите, италианците, гърците...
А руснаците имат и граждански самолети и специални такива.
Забрави ли, че пожарите в България и Гърция се гасиха с руски самолети, щото са единствени такива - уникални.

Ами какво имат рашаните, какво нямат е въпрос на възможности, които зависят от много фактори, единият от които е численоста на населението. При уславие, че имаш голяма територия за охрана, ще мислиш за удобства, като гражданска авиация ли, или ще мислиш най-напред за защита на територията? Само кухар не може да си отговори на такъв въпрос.

Ти като си строиш жилище, първо мебилировката и обзавеждането ли правиш, да ти е удобно, или първо поставяш блиндирана врата, да не те посети бай менгян, да ти открадне дивана?

juliang:

--- Цитат на: EDM electronics в Май 03, 2024, 10:18:38 pm ---... А ние в България какви военни самолети имаме, преди да питам за цивилните?

--- Край на цитат ---

Сам си отговаряш на въпроса:

--- Цитат на: EDM electronics в Май 03, 2024, 10:18:38 pm ---... е въпрос на възможности, които зависят от много фактори, единият от които е численоста на населението.

--- Край на цитат ---

Време е да изуеш войводските потури и да приемеш че сме малка държава.

А за руските самолети: https://www.flightradar24.com/ можеш да се убедиш колко от самолетите летящи по руските авиолинии са руски. За твое успокоение - процентно руските ще стават все повече, тъй като запдните малко по малко остават на земята порад липса на резервни части... :)

И да минем по същество :)

--- Цитат на: EDM electronics в Май 03, 2024, 10:18:38 pm ---Защо не се погрижиш и не мислиш за собствения си проблем - здравето, алкохолната зависимост, суетата и т.н., ами си се закъхарил за проблема на ватенките?

--- Край на цитат ---
Ти се грижи са собствениет си проблеми, не за моите.


--- Цитат на: EDM electronics в Май 03, 2024, 10:18:38 pm ---А ти какво весело правиш? Да ходиш из мандрите и тецовете на мен ми се вижда много тъжно, да ти минава ежедневието в грозен и вмирисан пейзаж.
--- Край на цитат ---

Няма тъжна работа. Всичко което носи полза на обществото и приход на мен е весело. Но човек който само си бърка в отверстията няма как да го разбере.


--- Цитат на: EDM electronics в Май 03, 2024, 10:18:38 pm ---Забрави ли, че пожарите в България и Гърция се гасиха с руски самолети, щото са единствени такива - уникални.

--- Край на цитат ---
Никой друг, само ватенките правят такива самолети.


--- Цитат на: EDM electronics в Май 03, 2024, 10:18:38 pm ---... При уславие, че имаш голяма територия за охрана, ще мислиш за удобства, като гражданска авиация ли, или ще мислиш най-напред за защита на територията?

--- Край на цитат ---
Странно как ли другите големи държави успяват да съвместят двете неща... вероятно защото гражданите там решават кое е важно и кое - не, за разлика от Московия :) А в Московия всички плащат за параноята и неправилните решения на няколко човека.

h2motor:
juliang, гледах филмче от това време, изчислителни машини за финансови данни доколкото разбрах. Не споменават за връзката, но предполагам е била по кабели. Също защо са прекратили проекта нищо не се казва, но си мисля че не са били надежни.

merlinbg:
    Жужи, ти пак ли си тук бе гей? Бяха те баннали доколкото си спомням и се надявах никога повече да не ти чета простотиите. Кажи сега на кой прави орални услуги, за да ти премахне бана??? Много ми е интересно... давай сега обяснявай какъв ти е случая!?!

juliang:

--- Цитат на: h2motor в Май 04, 2024, 02:38:36 am ---juliang, гледах филмче от това време, изчислителни машини за финансови данни доколкото разбрах. Не споменават за връзката, но предполагам е била по кабели. Също защо са прекратили проекта нищо не се казва, но си мисля че не са били надежни.

--- Край на цитат ---
Тази информация е лесно достъпна:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0#%D0%98%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D1%8F
Интересното в случая е че някои от мрежите не са прекратени, а се използват и до днес. Предполагам че и след 50 години ползват същите технологии. Като Жигулите... :)


--- Цитат на: merlinbg в Май 04, 2024, 10:05:07 am ---    Жужи, ти пак ли си тук бе гей? Бяха те баннали доколкото си спомням и се надявах никога повече да не ти чета простотиите. Кажи сега на кой прави орални услуги, за да ти премахне бана??? Много ми е интересно... давай сега обяснявай какъв ти е случая!?!

--- Край на цитат ---

Добър ден и на теб, магьоснико от вица... :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия