Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 363336 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #180 -: Февруари 16, 2023, 07:59:50 am »
Изкуственият интелект перфектно се справя с това кое е демократично и какво не. И пак перфектно се справя с това, какво да се цензурира и как да се цензурира! Ти да видиш...

<a href="https://www.youtube.com/v/MpZfI5MJyZ8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/MpZfI5MJyZ8</a>

Втайне от всех США создали армию бездушных терминаторов!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #181 -: Февруари 17, 2023, 10:12:43 am »
Отдавна спрях да чета фантастични романчета, въпреки че веднъж на няколко години си препрочитем една определена книжка (от руски автор) която е много увлекателно написана, просто ей така за ден-два, за лично удоволствие, и за разлика от вас, напълно осъзнавам че това е фантастичен роман.
Ще ви предложа малко турска фантастика, може пък да хване дикиш:

ТУРСКИЯ ВЪНШЕН МИНИСТЪР ЗА АМЕРИКА: ЗНАЕМ КОЙ И КАКВО НАПРАВИ ЗА ДА ПРЕДИЗВИКА ЗЕМЕТРЕСЕНИЕТО!

<a href="https://www.youtube.com/v/CxtjM7TTumk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/CxtjM7TTumk</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #182 -: Февруари 17, 2023, 11:27:12 am »
Преди няколко дни един "ентелектуалец" - рапър Тото направи едно публично заявление със самочувствие на ерудит, че Левски и Ботев били шесто поколение турци, не били българи, чисти турци били.

Това ми напомни на нашата Горелка, и той много ерудиран, като спори си взима винаги за помощник я Гугал, я изкуствения ителекет, той пък ни сюрпризира, че никога не е имало Турско робство, не било робство, присъствие било и нямало Баташко клане.

Аман от такива ерудити. Занимават се с клюки, кой на каква дълга маса седял, била не Икея, не била на от Джон Траволта, страхливи били - в бункери се криели и по цял ден ей такива четат сайтовете на дядо им Сорос Рептила.

Нямало било турски робство, а защо е имало тогава по моя край следните жени-войводи:

Бойна войвода се споменава в народните песни като байрактарка в четата на Стоян войвода, Недка войвода, Рада войвода, Боряна войвода, Райна войвода, Енка хайдутка и още много други, като:
    Мара Хаджиева войвода - участвала е в Орешарското въстание през 1804 г., когато е била само на 16 години. Тя е събирала войници и е ръководила нападение срещу османските войски.

    Елена Камбурова войвода - родена е в град Котел край Сливен през 1873 г. Тя се присъединява към войводите през 1900 г. и се превръща в лидер на борбата за освобождение на Одринско и Македония.

    Стоянка Белчева войвода - родена е в село Баня край Сливен. През 1876 г. тя се присъединява към бойната група на войводата Дойчо Черкезов, която е била активна в областта на Сливен и Ямбол.

    Мария Димитрова войвода - родена е в село Рибен край Сливен. Тя е била част от бойната група на войводата Христо Ботев през 1876 г. и е била ранена в битката при Враца.


Много ме плаши факта, че ей такива, като Тото искат да заличат историята ни, за да се роди сега това говедо и да плюе тези, които са си дали живота той сега да се нарече българин/срам го е, такива се наричат сега европейци, не българи/,  а тия дето са умирали за тях били турци. Горелката е същия, дори по-лошо, защото е дърт.

Младо криво дърво има шанс да се изправи, но дърто и крив човек никога не могат да се изправят. Не е съвпадение, че тия двата са се родили там, където дори мъж войвода не се е раждал - и тия ми говорят за свобода, демокрация и европейски пидирунгелски ценности?   >:(


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #183 -: Февруари 17, 2023, 11:31:11 am »
Ето го Говедото, то ви нарича льохмани:
Защо не си признавате истината, че Ботев и Левски са били турци?

<a href="https://www.youtube.com/v/99CF6NqM0Yg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/99CF6NqM0Yg</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #184 -: Февруари 17, 2023, 11:41:43 am »
На това му се вика ибрикчии... за друго не се сещам.

А тия никак няма как да знаят (нито ги интересува),
че великомъченик Димитър Сливенски цяла година е държан в турски затвор и измъчван жестоко, за да се потурчи.
Казал на турците подигравателно: - бива (за потурчване) - и това е повода.
А причината била, че той говорил против вярата им.
После с третият удар му пада главата...

Изрод == Вышел из рода. (рода болгарского)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #185 -: Февруари 17, 2023, 11:49:24 am »
Горалката сега мълчи кът бит гъз, защото няма какво да каже.

Хаджи Димитър вероятно се е бил на с турските робовладелци, а с вятърните мелници, за да могат сега такива като него да ползвали Сименс, Хитачи и пр., не искали те Заз, Камаз и Мраз, охитачил се кът го гледам и се осименсел. Суетника ми дава за пример сп. Плейбой, като стандарт на живот и изкуство - той бил в него, не аз, това било градския му начин на живот.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #186 -: Февруари 17, 2023, 11:56:58 am »
ТУРСКИЯ ВЪНШЕН МИНИСТЪР ЗА АМЕРИКА: ЗНАЕМ КОЙ И КАКВО НАПРАВИ ЗА ДА ПРЕДИЗВИКА ЗЕМЕТРЕСЕНИЕТО!

Витко, ЛЪЖЕШ, бате, ЛЪЖЕШ. Вече съм съвсем сигурен, че го правиш УМИШЛЕНО - просто няма как да си толкоз проЗ че да настъпваш една и съща мотика толкова пъти. Ориинала на видеото:

<a href="https://www.youtube.com/v/qsIgtsmwA-Q" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/qsIgtsmwA-Q</a>

ЕДМ-е, освен Ботев и Левски недей да забравяш Алеко Константинов и бай ти Ганя. И Елин Пелин с неговия Андрешко. Колкото Левски описва целия български народ, десет пъти по-правдиво е изобржнието на българина в тези две произведения.

Можеш да се запознаеш с живота на Евлоги Георгиев и да ми обясниш как този роб има банка и заводи през първата половина на 19-ти век. Че и университета до ден днешен е кръстен на него, и паметник има пред входа му.
Можеш да се запознаеш и с биографията на Найден Геров. И на още стотици индустриалци и интелектуалци от 19-ти век, когато по товите разсъждения всеки българин е бил посичан, изнасилван и какво ли още не.

Младо криво дърво има шанс да се изправи, но дърто и крив човек никога не могат да се изправят.

Значи все още има шанс за теб. Ще направя всичко което е по силите ми да те "изправя"...

А тоя Тото можете да го възприемете като българския аналог на Соловьов и Симонян... палячо, шут някакъв... Юридически е прав, защото Васил Левски и роителите му са поданици на Османската империя, но сами се сещате колко тъпо звучи това. Почти като приказките на Витко... Или като това, че понеже ЕДМ-а бил роден в Сливен, бил войвода... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #187 -: Февруари 17, 2023, 12:11:37 pm »
Витко, ЛЪЖЕШ, бате, ЛЪЖЕШ. Вече съм съвсем сигурен, че го правиш УМИШЛЕНО - просто няма как да си толкоз проЗ че да настъпваш една и съща мотика толкова пъти. Ориинала на видеото:...
1. Не разбирам турски.
2. Не ползвам твоите факт-чекъри или политкоретният ти изкуствен интелект (за който вече дадох видео, че перфектно се справя с цензурата).

...недей да забравяш Алеко Константинов и бай ти Ганя. И Елин Пелин с неговия Андрешко.
Литературни герои. Нищо не доказват.
Бая ти Ганя е бил спонсориран герой.
Българите след освобождението решават сами да продават в Европа розовото си масло и да не ползват услугите на еврейските търговци. Алеко е бил беден като църковна мишка и доказуемо е ползвал услугите на спонсори.
А да изгубиш цяла индустрия, да не работи за теб - това вече си е загуба!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #188 -: Февруари 17, 2023, 12:23:35 pm »
1. Не разбирам турски.
Но това не ти попречи да гарантираш че в твоето видео турския външен министър говори за земетресението и участието на Америка в това... гениално.

Литературни герои. Нищо не доказват.
Бая ти Ганя е бил спонсориран герой.
Знам че ще прозвучи доста грубо, но немалка част от революционерите също са били подпомагани в дейността си. Не само от български, ами и от чуждестранни лица. Немили-недраги са се скитали в Румъния, Русия, Австрия...

Горалката сега мълчи кът бит гъз, защото няма какво да каже.
Извор на култура и образованост... просто нямам думи :) Язък ти за хилядите книги, дет си прочел...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #189 -: Февруари 17, 2023, 01:38:01 pm »
Я все пак да видим, Ердоган не е ли вече много нагъл станал?! Да му тръснем едно земетресенийце?
Ако можем
, не си ли го заслужава? Аз смятам че да, вие?

https://www.tiktok.com/@rassullullah/video/7199328570576014598?_r=1&_t=8ZpoYiytG7B
( субтитри на български )

Видеото има малко проверка в началото, дали сте HUMAN...

Off.ф..ф...ф, сори, не съм го минавал през фактчекъри и AI.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #190 -: Февруари 17, 2023, 02:07:18 pm »
Нали се разбрахме че турски не знаеш... :)

П.С. Ха... те тоя закон израелците са го приели... 2018-та година ...
https://www.bbc.com/russian/features-44891384

Off.ф..ф...ф, сори, не съм го минавал през фактчекъри и AI.
А трябва, ако не искаш да изглеждаш неосведомен и дори бих казал "смешен"...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #191 -: Февруари 17, 2023, 05:11:04 pm »
Като се сетя как Светлодушия ме наричаше комунист, щото той нали е капиталист  ;D на една работническа заплатка на пазач на частен ВЕЦ - частно собственически, но парадоксално построен на един комунистически язовир от Тодор Живков  :D, така смешно ми става и досега и винаги го асоциирам с Дони, и на него му свети силно душата на кирлиановата фотография  ;D, направо осветява цялата лента  :D и също е будист, а те будистите много разбират от душевна философия, много им светли душите, не са така черни, като православните христиени - комунисти.  :D

Много ми е любопитно, да ми даде обяснение, какво е да си комунист, много чешат пъпа ли, въстания ли вдигат, носталгици ли са, чудна ми е един такъв като Дони, какви летящи майски бръмбари хвърчат в главата му.  :D

То да го съжалиш:  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #192 -: Февруари 17, 2023, 08:35:29 pm »
Нямат край изненадите на неолибералния американски рай.  ;D

Нова технология превръща пластмасовите отпадъци в безопасна и годна за консумация храна

"Съвсем наскоро двама американски учени спечелиха награда, наречена 2021 Future Insight Prize, по-рано този месец за технология, която според тях може да преобразува пластмасови отпадъци и негодна за консумация биомаса в безопасна и годна за консумация храна. Уникалната „концепция за генератор на храна“ е разработена от Тинг Лу, професор по биоинженерство в Университета на Илинойс Урбана-Шампейн, и Стивън Техтман, доцент по биологични науки в Мичиганския технологичен университет, които спечелиха награди от 1 милион евро за пластмаси до - изследване на протеини."

Аз казах ли ви, че тия докато не ви накарат да ядете лайна, няма да се спрат и това е само въпрос на време.  :D

Скоро четох една статия, че Лидал ще намали с 30% местните продукти от тая година, за да даде приоритет на новите храни, които те са решили вместо вас, че трябва да ядете, няма не искам, няма недей: скакалци, ларви, бръмбари и червеи.

Но това вече не е актуално. Вече ще ядете пластмаса! ;D  :D  ;D
Американците, на които се възхищавате, че ви дали културата на гей-манифестациите и теслите, са измислили технология, която превръща пластмасовите отпадъци, които ще събират от моретата и океаните в пълноценна храна за вас, не за тия дето имат технологията.

Накратко технологията е следната:
Малко пластмасови отпадъци, малко суров нефт, за да омекне пластмасата, да се дъвче по-добре  ;D, и накрая се подквасва с някаква бактерия, която яде пластмаса и нефт и буквално сере протеини и др. полезни за вас храни. Тоя боламач щял да се изсуши, смели, като брашното от скакалци и се превръщало в едно кафяво брашно - било много вксусно, полезно и витаминозно.
Руснаците никога не биха могли да измислят такава технология.  :D

https://www.inceptivemind.com/food-generator-concept-converts-plastic-waste-safe-edible-food/20295/


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #193 -: Февруари 17, 2023, 08:55:30 pm »
Аз скоро казах ли ви, че любимите ви американци са решили да ви дават в бъдеще за храна - лайна?  :D
Мислите, че се бъзикам ли, че комунистическата партия ми е поставила пропагандно поръчение ли?  :D

Нямат край изненадите на неолибералния рай:
НАСА даде на изследователите $200 000, за да превърнат човешките изпражнения в храна

 ;D  :D  ;D
Измислям ли си го?
https://www.sciencealert.com/nasa-s-received-a-200-000-grant-to-turn-human-poop-into-food

Бон апети!  :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 287
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #194 -: Февруари 17, 2023, 09:46:35 pm »
Защо ВИ, ЕДМ! Аз например ще си отида от този свят преди да съм опитал тези 'вкусотии', но ти вероятно ще останеш, и щеш нещеш, без да искаш, без да знаеш, ще похапваш! Я ми светни че не се досещам, в най насъщните продукти сега какво слагат? Ами до скоро жена ми беше отговорен човек в хранителната индустрия, та не ми се обяснява повече! Та знаеш ли сега какво си похапаш сладко сладко?