Автор Тема: Малко нецензурирана история...  (Прочетена 60575 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #435 -: Септември 22, 2022, 09:45:26 pm »
Ще ти обясня, като на не много умен:
НЕО-фашисти са НОВИ-фашисти, а идеологията е същата, хората са нови, епохата е нова, идеологията не се е променила. Комунизма и капитализма са Марксистки идеологии написани от един и същи човек, никой не е измислил нещо повече - НЕО.
Да, тъп съм. Отново не разбрах нищо :) Ти поне разбра ли какво си написал? Фашистката идеология е стара, комунистическата идеология е стара, капиталистическата идеология е стара, само хората са нови. И епохата естествено е нова.

И сега гледайки пропагандистки клипчета се зачудих как ще става гласуването на референдумите в Донецк и Луганск. Значи там в момента има хора които са си изкарали руски паспорти, има и такива които все още са с украински паспорти. За да гласуваш, трябва да предоствиш паспорта си, нали така? Предполагам че заради усложнената обстановка паспорти ще се проверяват още преди да влезнеш в секцията. Това никой ли не притеснява? Дали хората с украински паспорти изобщо ще могат да стигнат до урните?

И какво ще се случи когато резултатите от референрумите излезнат и естествено Луганск, Запорожие, Херсон и Донекц бъдат приети в Руската федерация? Ще се окаже, че украинската армия се намира на територията на Руската федерация, което развързва ръцете на Кремъл да използва ядрено оръжие за отбрана. Някой нещо да му светва в главата?

И помнете ми думата - едни гадни естествено украински партизани ще взривят една или няколко изборни секции пълни с избиратели. Това просто няма как да не се случи, въпреки всички драконовски мерки взети от доблестните руски войни. И това ще е повод за още по-жестоки действия от страна Русия срещу Украйна. Вече ще имат оправдание - и за продължаване на зверствата, и за признаване на тия толкова съмнителни референдуми.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #436 -: Септември 22, 2022, 09:49:26 pm »
Бате Джул, вЕрно си голяма завана.  ;D
То и аз не съм малка, но вече искам да почивам, да попрочета новините и да лягам, че Путин ще ми държи сметка, ще каже аз заплата ти давам да държиш изкъсо котилото, ти не си в час с иновациите по денацификацията.
Така че, лека нощ, дуела ще продължим утре.  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #437 -: Септември 22, 2022, 09:51:35 pm »
Хулио, за електронно гласуване с SMS чувал ли си?
Не?
Или па със смартфон и мобилни данни? А трябва  8)
Не е задължително всичко да минава с хартия и да ти случи твоя желан сценарий... Мм.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #438 -: Септември 22, 2022, 10:05:21 pm »
И какво ще се случи когато резултатите от референрумите излезнат и естествено Луганск, Запорожие, Херсон и Донекц бъдат приети в Руската федерация? Ще се окаже, че украинската армия се намира на територията на Руската федерация, което развързва ръцете на Кремъл да използва ядрено оръжие за отбрана. Някой нещо да му светва в главата?

    И какво лошо има да се използва ядрено оръжие? Краварите го позваха вече и нищо лошо не се случи... явно трябва да се рахварчът няколко хиляди ядрени ракети за да се оправят нещата :) Когато притиснеш хищник в ъгъла, не се учудвай, че те е ухапал!!!
    Надявам се разбра какво ти казах?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #439 -: Септември 22, 2022, 10:14:20 pm »
Споко! Сценарият е измислен. Остава да изгледаме театъра! На мен май ми е ясен, но няма да се правя на неуспешен анал-лизатор, има си хора за това!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #440 -: Септември 22, 2022, 10:28:18 pm »
Споко! Сценарият е измислен. Остава да изгледаме театъра! На мен май ми е ясен, но няма да се правя на неуспешен анал-лизатор, има си хора за това!

    Ти па и сценария ли знаеш :) В момента всички импровизират и блъфират като вдигат залозите, обаче на теб сценария ти е ясен :) Е това вече ме разсмя... Благодаря ти от сърце!!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #441 -: Септември 22, 2022, 10:56:18 pm »
....но няма да се правя на неуспешен анал-лизатор, има си хора за това!
1. Така е, да си неуспешен не е оферта. Бъди успешен. Нали беше успешен експериментатор...
2. "...,има си хора за това!". Ми да, само трябва да ги знаеш кои са и да даваш по 1 ушенце:

Долларовый пылесос сломался

<a href="https://www.youtube.com/v/flxUH2tRRGA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/flxUH2tRRGA</a>

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #442 -: Септември 23, 2022, 08:20:19 am »
И така по същество:
Ще ти обясня, като на не много умен:
НЕО-фашисти са НОВИ-фашисти, а идеологията е същата, хората са нови, епохата е нова, идеологията не се е променила. Комунизма и капитализма са Марксистки идеологии написани от един и същи човек, никой не е измислил нещо повече - НЕО.
Браво Евгени, много точно казано, но аз като гледам и с комунизма и комунистите си е същото само хората са нови. Навремето при комунизма имаше една много важна точка в идеологическата борба на която комунистите обръщаха много специално внимание - "ОБРАЗА НА ВРАГА", как да обрисуват най добре образа на врага. Така като чета темата нищо не се е променило, все същото си е само хората са други.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #443 -: Септември 23, 2022, 08:45:36 am »
Браво Евгени, много точно казано, но аз като гледам и с комунизма и комунистите си е същото само хората са нови. Навремето при комунизма имаше една много важна точка в идеологическата борба на която комунистите обръщаха много специално внимание - "ОБРАЗА НА ВРАГА", как да обрисуват най добре образа на врага. Така като чета темата нищо не се е променило, все същото си е само хората са други.
Първо какъв Евгени съм ти аз, къде видя Евгени, какво си ми зафамилиарничил, като тираджията GMG, да не си ми копал на лозето?
Второ тоя образ на врага, той не се е променил и за самия враг. Нали четеш в сайтовете на Джул, там само за комунисти се говори и руска агресия. Това е именно очертание образа на врага. Дай ми конкретно описание на комуниста, ако искаш да се докажеш.

И повече не се обръщай към мен с това име, нарушаваш Закона за личните данни, знаеш ли какъв е размер са глобите?

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #444 -: Септември 23, 2022, 08:59:36 am »
Айде стига с тез комунисти и капиталисти. Има само Путин, всичко друго са фашисти.
Да е жив и здрав Путинчето,
че едва ли скоро ще има друг олигофрен като него.
За няколко месеца успя да превърне Русията в най-изолираната държава в света.
Успя да върне русията до нивото на "Империята на злото".
Не се знае дали ще устиска или ще се разпадне държавата му - пардон - империята му.
Дано да си е жив и здрав, за да довърши докрай саморазпада на държавата/империята си.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #445 -: Септември 23, 2022, 09:03:05 am »
Айде стига с тез комунисти и капиталисти. Има само Путин, всичко друго са фашисти.
Да е жив и здрав Путинчето,
че едва ли скоро ще има друг олигофрен като него.
За няколко месеца успя да превърне Русията в най-изолираната държава в света.
Успя да върне русията до нивото на "Империята на злото".
Не се знае дали ще устиска или ще се разпадне държавата му - пардон - империята му.
Дано да си е жив и здрав, за да довърши докрай саморазпада на държавата си.
Хайде да не ми правиш забележка какво да говоря, ако обичаш.
Ти си другия ще оставя многоточие................ избери си подходящ епитет, който го гонят на сън комунистите. Империята на злото е САЩ. Унищожиха маса държави и избиха милиони - Ирак, Сирия, Югославия, Либия, де на изброявам предишните Виетнам, Афганистан, Северна Корея и атомните бомби в Япония. Седнал тука фашистка пропаганда да ми прави.

И войната в Украйна е подготвиха и планираха именно те - да се избиват братски народи, нацистите да воюват за американските интереси.

Яйде като няма какво съществено да кажеш, не се обаждай, че ще привлечеш отговор към себе си. Ще ме прави забележки какво да говоря......

На цялото котило ще ви затъкна мусорите. Басма ще ви цепя.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #446 -: Септември 23, 2022, 09:04:49 am »
Забележката беше към Красиас и Юлиан.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #447 -: Септември 23, 2022, 09:06:20 am »
Забележката беше към Красиас и Юлиан.
Гледай само на мен да не ми правиш забележки.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #448 -: Септември 23, 2022, 09:21:17 am »
Няма, щом толкоз се нервиш, ще ти пазя нервата.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #449 -: Септември 23, 2022, 09:26:43 am »
Няма, щом толкоз се нервиш, ще ти пазя нервата.
След Михаил Кузмов, ти си другия интригант във форума. Твоите участия са свързани именно само по такива теми и срещу мен. Ами изнервяш. Или отговори на въпросите, които вярно са неудобни, но следва да ги изясним, щом толкова често си служите с понятия, като "комунист", или си чети там и кротувай. Не се меси в чужди разговори, ако нямаш намерение добросъвестно да отговориш. Първо не е културно и второ се възползваш от ситуацията, че можеш да си го позволиш. Ако си пред мен така ще реагирам, че няма да посмееш да си пъхаш носа в чуждите работи. Представяш ли си да разговарям на улицата с някото на тема, която не ти харесва и дойдеш да си напъхаш носа, как мислиш ще реагирам, на шушумига ли ти приличам? Въпросите са зададени към друг, не съм те оправомощил да ги представляваш. Ако имаш нещо конкретно към мен, обърни се директно към мен, но не отговаряй на мои въпроси зададени към друг. Не си ври гагата там където не и е мястото.