Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Малко нецензурирана история...

<< < (93/93)

EDM electronics:
juliang, безсилен си, затова не отговаряш, същия си като Михаил Кузмов.
Не успя да дадеш отговор на въпроса що е туй комунист, а той що е туй демократична национализация.

Започна и да говориш напук. Сменям отношението си към теб.
Наричаш руснаците едновременно фашисти и комунисти, а бандеровците вероятно ти се струват демократи.

Да ти кажа една истина:
Ти си в основата на това форума да се превърна в това което е, да няма техническа, а политическа насоченост. От както са появи тук със самочувствие и започна с провокациите, в мое лице ти срещна съпротива, каквато ни си очаквал. Ще реша много бързо този проблем с теб с възможностите, които имам, басма няма да ти цепя повече.

Другия виновник за политическите полемики е проповядващия фашистка идеология и етническа омраза Радико, който доброволно напусна форума. Ще направя радикални реформи.

Оплаквания и жалби ще приемам до американското посолство и арменския поп.

juliang:

--- Цитат на: EDM electronics в Септември 23, 2022, 12:11:30 pm ---Да ти кажа една истина:
Ти си в основата на това форума да се превърна в това което е, да няма техническа, а политическа насоченост. От както са появи тук със самочувствие и започна с провокациите, в мое лице ти срещна съпротива, каквато ни си очаквал. Ще реша много бързо този проблем с теб с възможностите, които имам, басма няма да ти цепя повече.

--- Край на цитат ---
Сега хвани и разгледай тази тема, както и другите заключени вече теми. Кога аз съм започвал тази полемика? Кога аз съм започвал "осирането" на дадена тема? Кой пусна и кой търпя дни "Ганковото кафене"? И като го търпя - що не я остави да се дриска само в нея, а не във всяка отворена тема?
Докога ще демонстрираш двоен стандарт към потребителите във форума? Аз кога съм си позволявал да използвам към някой от членовете на форума език като на Магьосника точно преди твоя пост? Защо няма незабавна и безкомпромисна реакция към това?
И когато претендираш да си на длъжността на човек надизраващ спазването на правилата, трябва да проявяваш безпристрасност. Трябва и да проявяваш търпимост към мнениея, които не съвпадат с твоето. Властта идва и с известни неудобства.

Чеп за каца не става от теб, не модератор...

EDM electronics:

--- Цитат на: juliang в Септември 23, 2022, 12:42:23 pm ---
Чеп за каца не става от теб, не модератор...

--- Край на цитат ---

Ща го имам предвид, надявам се занапред да си доволен от мен.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия