Автор Тема: Малко нецензурирана история...  (Прочетена 60497 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #450 -: Септември 23, 2022, 09:56:01 am »
За няколко месеца успя да превърне Русията в най-изолираната държава в света.
Успя да върне русията до нивото на "Империята на злото".
Пропагандата ви е изпила мозъка.
1. Вие сте 20% англосакси и техните ибрикчии.
2. Другите 80% от населението на земного кълбе нито са изолирали Русия, още по-малко са отказали търговия с нея.
3. "Империята на злото" пак е образ за ширпотреба, но отново за 20% от туземците. За другите този образ е точно наопъки.
4. Ако се придържате към някоя от световните религии, в повечето от тях лъжата се води грях.
5. Ако сте материалист, като бате ви Джул, не съм се отказал от безплатните доставки на вазелин. Само имайте търпение до 2026-та. Ще сте на далавера.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #451 -: Септември 23, 2022, 10:11:33 am »
2026-та, предполагам за Цветница 2026-та става въпрос.
Риторичен въпрос, не ми отговаряй.

"Здрава идея, мисъл и чувство.
Само така се създава изкуство!"

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #452 -: Септември 23, 2022, 10:43:57 am »
Аз не че искам да злорадствам, или че съм особено притеснен, ма преди малко се опитвам да влезна на сайта на московската фондова борса, да видя как се сриват всички основни валути и как рублата расте ли расте... и к'во да видя?


И още една новина: https://www.dw.com/en/germany-signals-willingness-to-take-in-russians-fleeing-conscription/a-63211802

Как смятате, колко от мобилизираните насилствено руснаци ще се възпозлват от тази оферта? :)
« Последна редакция: Септември 23, 2022, 11:06:25 am от juliang »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #453 -: Септември 23, 2022, 11:13:30 am »
Подличко.
Не искаш да дойда у форума ти, да ти осера една камара теми със SPAM,
но ТУК не е тема всичкология!

Ето давам пример за неща, които могат да са в тази нишка и как се пише в тях:

https://topwar.ru/202157-lozh-normannskoj-teorii.html
Ложь норманнской теории - т.е. за фалшификатите в руската история

Цитат:
".... До эпохи Петра I русские и западные историографы (в Европе эти источники позднее изъяли либо отредактировали) знали подлинную историю. Они выводили русских от библейского Иафета и от внука Ноя Скифа, от Руса, считая их древнейшим народом. То есть русские стояли в старых источниках на одной доске с самими древними народами библейского периода – евреями и армянами.

Но в «молодую Россию», создаваемую при Петре (Зачем создали миф о Петре Великом), прибыли немецкие историки, которые начали создавать «историю России» на свой лад. Не зная русского языка и русской истории, они написали «правдивую» историю земли Русской. У Байера, Миллера и Шлёцера нашлось множество местных российских последователей, которые подхватили и развили идею об «исторической несостоятельности» русских и славян вообще, о «цивилизованной и просвещенной» Европе и «русских варварах», культурной миссии германцев в России.

Так была создана теория норманизма, в сущности, расистско-фашистская теория. Основа была простой. Мол, Романовы, особенно со времен Петра, приглашали разного рода германцев (единой немецкой нации ещё не существовало) и прочих «шведов», чтобы просвещать «молодую Россию», так было и в IX веке. «Дикари-славяне» и финские племена пригласили править собой «развитых» норманнов-шведов, германцев-скандинавов. Русские были вроде индейцев Нового Света, которые встречали испанцев как белых богов. Вот на такой основе была создана новая историография Европы. Хотя никаких «шведов» и «немцев» во времена Рюрика ещё и не было. ..."

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #454 -: Септември 23, 2022, 11:14:57 am »
Аз не че искам да злорадствам, или че съм особено притеснен, ма преди малко се опитвам да влезна на сайта на московската фондова борса, да видя как се сриват всички основни валути и как рублата расте ли расте... и к'во да видя?


И още една новина: https://www.dw.com/en/germany-signals-willingness-to-take-in-russians-fleeing-conscription/a-63211802

Как смятате, колко от мобилизираните насилствено руснаци ще се възпозлват от тази оферта? :)

Не беше така активен при 3-те украински мобилизации и не протести, а разстрели на отказ от военна служба лица, които трябваше да се бият за американските интереси. Нещо много избирателно подхождаш, като въпреки предупреждението ти, ми изглежда на чисто злорадство.

Пак ще трябва да ти обяснявам, като на не толкова умен - не казвам че ти си такъв, но за да ти е по-лесно да разбереш, винаги ще има ОВС, имало го е и в мирно време навсякъде. Защо на казваш за ония, които се явиха преди да им връчат повиквателните - гъмжи от такива видеа.
Тук ми намирисва на фашистка пропаганда, като се има предвид, че от едната страна на конфликта са фашисти.

По отношение на интереса ти за борсата:
Виж какви са цените на газа и нефта в Европа. Настрои ли горелките на дърва и тоалетна хартия втора употреба.  :D

Не спряха да се молят на Путин да им дава газ, не за даляри, а за рубли. Вече не говорят за санкции. И за въглищата е така и повечето суровини. Глад, студ...  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #455 -: Септември 23, 2022, 11:32:12 am »
Една интересна новина:
Урсула Фон Дер Лайнен  :D каза:
Русия купува микровълнови печки, съдомиални, ютии и бойлери, за да сваля чиповете им, щото нямали за ракети.  :D

Представяте ли си каква евтина пропаганда за тъпунгери ви отправя тая, котило?  :D
Тя е предназначена за вас, хахахахаааа...  ;D
Смятайте за колко тъпи ви имат от Брюксел.  :)

Миналата година ми се развали съдомиалната машина - повреди се контролера, защото такап е направен, че няма галванично разделяне на управлението от симисторите и всеки пик може да го повреди. Направено е умишлено така. Контролера е от най-най-простите Atmega 8. Той е детска играчка. Представяте ли си какви контролери търсили руснаците от съдомиалните.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #456 -: Септември 23, 2022, 11:36:11 am »
Една интересна новина:
Урсула Фон Дер Лайнен  :D каза:
Русия купува микровълнови печки, съдомиални, ютии и бойлери, за да сваля чиповете им, щото нямали за ракети.  :D

Представяте ли си каква евтина пропаганда за тъпунгери ви отправя тая, котило?  :D
Тя е предназначена за вас, хахахахаааа...  ;D
Смятайте за колко тъпи ви имат от Брюксел.  :)



Ако не се вижда ясно - това на рамената им е т.нар. "трилинейка" на Мозин, с която червеноармейците са преследвали белогвардейците в степите преди 120 години...


Очакваме да изкарат и "тачанки"-те.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #457 -: Септември 23, 2022, 11:40:27 am »
juliang, не пълни форума със всяко нещо което ти е хрумнало и не търси отсрещно внимание за това. Вместо това отговаряй конкретно на зададените ти въпроси. Не разводнявай разговора, а го следвай. Иначе ще сменя риториката и спрямо теб. Като държиш да се правиш на умен, недей така да бягаш по тъча и вместо да отговаряш, задаваш риторични въпроси. Пред теб не стои папагал.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #458 -: Септември 23, 2022, 11:43:38 am »
... Вместо това отговаряй конкретно на зададените ти въпроси....

Още малко и в стойка "мирно" ще трябва да седя...

По отношение на интереса ти за борсата:
Виж какви са цените на газа и нефта в Европа. Настрои ли горелките на дърва и тоалетна хартия втора употреба.  :D
Гледам ги всеки ден. Ти гледаш ли ги: https://tradingeconomics.com/commodity/eu-natural-gas


Тук ми намирисва на фашистка пропаганда, като се има предвид, че от едната страна на конфликта са фашисти.
С това вече съм напълно съгласен. Остава само да постигнем консенсус от коя страна са фашистите :)

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #459 -: Септември 23, 2022, 11:54:13 am »
    Каквото и да приказват Еврогейските гъзолизци, референдума в ЛНР, ДНР, Херсонска и Запорожска области си върви!!! :) След това идва ред на Николаевска, Одеска, Харковска, Днепропетровска области и т.н. И така до Полша :) Искам да попитам как е вкуса в устата след като се занимаваш с гъзолизство???

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #460 -: Септември 23, 2022, 12:11:30 pm »
juliang, безсилен си, затова не отговаряш, същия си като Михаил Кузмов.
Не успя да дадеш отговор на въпроса що е туй комунист, а той що е туй демократична национализация.

Започна и да говориш напук. Сменям отношението си към теб.
Наричаш руснаците едновременно фашисти и комунисти, а бандеровците вероятно ти се струват демократи.

Да ти кажа една истина:
Ти си в основата на това форума да се превърна в това което е, да няма техническа, а политическа насоченост. От както са появи тук със самочувствие и започна с провокациите, в мое лице ти срещна съпротива, каквато ни си очаквал. Ще реша много бързо този проблем с теб с възможностите, които имам, басма няма да ти цепя повече.

Другия виновник за политическите полемики е проповядващия фашистка идеология и етническа омраза Радико, който доброволно напусна форума. Ще направя радикални реформи.

Оплаквания и жалби ще приемам до американското посолство и арменския поп.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #461 -: Септември 23, 2022, 12:42:23 pm »
Да ти кажа една истина:
Ти си в основата на това форума да се превърна в това което е, да няма техническа, а политическа насоченост. От както са появи тук със самочувствие и започна с провокациите, в мое лице ти срещна съпротива, каквато ни си очаквал. Ще реша много бързо този проблем с теб с възможностите, които имам, басма няма да ти цепя повече.
Сега хвани и разгледай тази тема, както и другите заключени вече теми. Кога аз съм започвал тази полемика? Кога аз съм започвал "осирането" на дадена тема? Кой пусна и кой търпя дни "Ганковото кафене"? И като го търпя - що не я остави да се дриска само в нея, а не във всяка отворена тема?
Докога ще демонстрираш двоен стандарт към потребителите във форума? Аз кога съм си позволявал да използвам към някой от членовете на форума език като на Магьосника точно преди твоя пост? Защо няма незабавна и безкомпромисна реакция към това?
И когато претендираш да си на длъжността на човек надизраващ спазването на правилата, трябва да проявяваш безпристрасност. Трябва и да проявяваш търпимост към мнениея, които не съвпадат с твоето. Властта идва и с известни неудобства.

Чеп за каца не става от теб, не модератор...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #462 -: Септември 23, 2022, 01:30:13 pm »

Чеп за каца не става от теб, не модератор...

Ща го имам предвид, надявам се занапред да си доволен от мен.