Автор Тема: Малко нецензурирана история...  (Прочетена 61626 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #420 -: Септември 22, 2022, 07:18:55 pm »
Аз за последно да си попитам Хулио, в кой форум си модератор?
Или излъга?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #421 -: Септември 22, 2022, 07:30:57 pm »
Бягаш по тъча от генералния въпрос:
Дай ми определение за комунист?
Посочи ми в България, коя партия е комунистическа?
Явно наистина за тебе и още повече за котилото "комунист" е всеки, който е против колонизацията и американската диктатура, щото не виждам нито един друг основателен довод, да се определя някой за комунист, като се знае що е то комунистическа идеология.
Комунист за мен е този, на който не му настръхва косата от девиза "От всекиму според възможностите, на всекиму според потребностите". Всичко друго бих преглътнал, но това - не.  Не претендирам за изчерпателност на формулировката.
С'я аз бих искал да формулираш нещо толкова кратко за "фашист".

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #422 -: Септември 22, 2022, 07:40:31 pm »
Комунист за мен е този, на който не му настръхва косата от девиза "От всекиму според възможностите, на всекиму според потребностите". Всичко друго бих преглътнал, но това - не.  Не претендирам за изчерпателност на формулировката.
С'я аз бих искал да формулираш нещо толкова кратко за "фашист".
Бате Джул, ако си искрен, коренно си променям мнението за теб, но се съмнявам в искреността ти. Не съм срещал днешно време човек, който да е фен на този девиз. Няма как аз да опъвам каиша, да върша работа дето другите не могат и мухала му с мухал, менгянина му с менгянин, да чеше пъпа повече от мен.

Струва ми се, хайде не ти конкретно, защото наистина си бил резервиран от подобни изявления, но средностатистическото форумно котило, което ми е наскачало и аз съм готов на словестна битка със всеки без изключение, че под "комунист" разбират русофил, противник на американската диктатура и колонизация, путинофил.

Имам чувството, че тук във форума нито един не е способен да ми даде определение за комунист. Щото аз мога да дам, но е много студено там накъдето котилото бие. Най-важната особеност на комуниста е една, най-съществената.

Фашист е всеки, които поддържа, подкрепя украинския фашизъм на Степан Бандера с всичките нацистки групировки. Този който ги оправдава, да избиват руснаци и никога не споменава за тяхното съществуване. Прави се на умряла лисица и ощипана мома и си мисли, че ще успее да заблуди такива като мен, който го е купил и продал още преди да се усети.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #423 -: Септември 22, 2022, 08:00:24 pm »
Прави се на умряла лисица и ощипана мома и си мисли, че ще успее да заблуди такива като мен, който го е купил и продал още преди да се усети.
И е фен да обсъжда всяка ш'итня, само не и:
- Съзнателно убийство на руски/украински цивилни.
- Постоянният обстрел на Запорожката АЕЦ. Което някога води до опасност от ядрена авария, заради проблеми с охлаждането на реакторите.

За протокола, Хулио не е модератор. Никъде.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #424 -: Септември 22, 2022, 08:02:09 pm »
Фашист е всеки, които поддържа, подкрепя украинския фашизъм на Степан Бандера с всичките нацистки групировки. Този който ги оправдава, да избиват руснаци и никога не споменава за тяхното съществуване. Прави се на умряла лисица и ощипана мома и си мисли, че ще успее да заблуди такива като мен, който го е купил и продал още преди да се усети.
По тая дефиниция Мусолини и Хитлер не са били фашисти... Ти се опитваш да ползваш тоя термин като обида, не като дефиниция.
И опита да поставиш равенство между Бандеровщината и целия западен свят който подкрепя съвременна Украина е като да изкараш Фидел Кастро виновен за Гулаг-а в Сибир...

За протокола, Хулио не е модератор. Никъде.
Ще ти порасне ли п*шката ако е вярно?

P.S. Аре стига я дърпа - бъркаш. Така изглежда този форум с модераторски права:

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #425 -: Септември 22, 2022, 08:05:18 pm »
Ти се опитваш да ползваш тоя термин като обида, не като дефиниция.
Я попитай огледалото с тоя въпрос, но вместо фашист използвай комунист.  :)

Аз казах ли, че днешно време няма комунисти. Има най-общо казано глобалисти и антиглобалисти. Говедо, което се опитва да ми слага прилагателно "комунист" с цел обида, не идеологическа квалификация, през гъза му ще влиза и излиза.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #426 -: Септември 22, 2022, 08:05:27 pm »
Хулио, неграмотен си пич. А и пак се правиш на луд.

Сите англо-сакси доведоха Хитлер на власт.
Цяла Европа подрепяше Хитлер.
Без Сърбия.
Сега отново всичко е 1:1.

Доказателства вече дадох няколко пъти, ако някой отново иска да надене дебелите очи.

Ще ти порасне ли п*шката ако е вярно?
Не. Ще покаже, че имаш признаци да си гръбначен, а не безгръбначен.
Що мисля да ти опна гръбнака, ако ми кажеш къде... Мм!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #427 -: Септември 22, 2022, 08:10:40 pm »
Пак се правиш на луд. Това, което си постнал като снимка може да се изнамери всякак от всеки с малко акъл.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #428 -: Септември 22, 2022, 08:32:58 pm »
По тая дефиниция Мусолини и Хитлер не са били фашисти...
Убеден ли си в това, което казваш?
По времето на Мусолини и Хитлер не е имало украински фашизъм, няма как те да са им били фенове. Не Степан Бандера е бил извора на фашизма, а тъкмо обратното.

Не правиш точни и коректни сравнения.

Формулировката за долен фашист, която ти дадох е за НЕО - съвременен фашист, не ти говоря за история, а за настояще. И не съм те питал за живков или съветски комунист, а за НЕО - съвременен. Не се прави на ощипана мома.   :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #429 -: Септември 22, 2022, 08:39:07 pm »
Тоест ти говориш за някакъв друг НЕО фашизъм, дет не е оня фашизъм, за който болшинството хора се сещат като чуят тази дума. Вече съм спокоен - това не е оня фашизъм :)
Нямало и комунисти вече... Аз викам да ги наричаме "зелени" и "оранжеви" да няма неразбиране и нежелани асоциации :)

Витко, толко ли поддатлив на манипулация ли ти изглеждам, или ти не разбираш от намеци? Достатъчно цапаш в тоя форум не ти трябва още един който да оплескваш :)

П.С. dymelsoft, моля разгледай официално кандидатурата ми за модератор в тоя форум. Има нужда от по-строг ред в него.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #430 -: Септември 22, 2022, 08:46:28 pm »
Тоест ти говориш за някакъв друг НЕО фашизъм, дет не е оня фашизъм, за който болшинството хора се сещат като чуят тази дума. Вече съм спокоен - това не е оня фашизъм :)
Нямало и комунисти вече... Аз викам да ги наричаме "зелени" и "оранжеви" да няма неразбиране и нежелани асоциации :)
Недей да се правиш на остроумен, че ще влиза все повече навътре.  :D
Не знам поради какви мотиви си напуснал оня форум в който си бил модератор и си дошъл тук, но бас хващам, че си се объркал.  :D

И така по същество:
Не съм казвал НЕО-фашизъм, а фашисТИ. Ти можеш ли да четеш и да правиш разлика? Не ти ли е направило впечатление, че съм много прецизен във всичко?
Ще ти обясня, като на не много умен:
НЕО-фашисти са НОВИ-фашисти, а идеологията е същата, хората са нови, епохата е нова, идеологията не се е променила. Комунизма и капитализма са Марксистки идеологии написани от един и същи човек, никой не е измислил нещо повече - НЕО.

Когато няма какво да добавиш, по-добре замълчи, защото ти пада гарда, а аз не прощавам.  :)
Това не е оня форум в който ти е станало тъпо и безинтересно, тук пари...  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #431 -: Септември 22, 2022, 08:49:26 pm »
П.С. dymelsoft, моля разгледай официално кандидатурата ми за модератор в тоя форум. Има нужда от по-строг ред в него.
Да се чете:
Да възстановявам правата на линия на евро-атлантическата Партия...

Хулио, явно не ти стиска да ме модерираш в твоя форум - яснооо....

До всички либерасти, сороспии и прости ибрикчии:
Има едни българи в Украйна - бесарабски им викат.
А знаете ли, че много от тях са изчезнали безследно?!
Защото:
- Искат автономия за бесарабските българи.
- Симпатизират на Русия.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #432 -: Септември 22, 2022, 08:54:21 pm »
Охоуууу...я каква била работата тука  ;D

VITAN, това откъде го изрови, това нашия Бате Джул ли го е писал?  :D
Той си е натискал парцалите, модератор ли да става, да ми сяда на стола ли?  :D

Ако е така, моля припозналите се лица да дадат публични обяснения, за мотивите си, не тия които е посочил на собственика на медията, а ония скритите.  :D

Аз никога не бих молил за подобно нещо, защото не виждам някакви дивиденти от това. Това да си натискаш парцалите да модерираш форум или нямаш работа, или търсиш някъде его-реализация, щото иначе си гола вода.  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #433 -: Септември 22, 2022, 09:07:12 pm »
Тъжно е че не схващаш намека, ЕДМ...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #434 -: Септември 22, 2022, 09:14:43 pm »
Тъжно е че не схващаш намека, ЕДМ...
Ако действително и искрено е било намек, връщам си иронията назад и се извинявам. Все пак аз държа на истината и обективността. Дано да е така, дано...  :)

Знам, че тук не един е моли за подобно нещо, да ставал модератор - дори хора с основно образование и шофьорска книжка  ;D. Аз нямам подобни угризения. Молби не съм пускал, получих "възлагане".

И понеже много от вас не знаят какво е възлагане:
Това е делегиране на права от лице с властнически правомощия. Не е заповед и не е задължително правоприемника да се съгласи, но е препоръчително да упражнява делегираните му права, защото е израз на доверие. Подобно е на упълномощаването, но то различно, защото има частен характер и е правна сделка.  :D

Да сме наясно кой как си е натискал парцалите.  :D