Автор Тема: Малко нецензурирана история...  (Прочетена 62238 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #150 -: Август 06, 2022, 09:03:46 pm »
Преди се ходеше на Албена и Смокини на плаж, а сега са плъзнали по европейски и американски плажове, мъка...

1. Мъка е, че бизнеса с нелегални органи в Украйна на месец варира около 2 000 000 000 USD. На Запад яко се блажат.

2. Вашата мъка е, че 500-те години, когато Запада колеше, бесеше и грабеше => приключва...

3. Думата изрод се превежда от/на славянски като: вышел из рода... т.е. излязал от рода си. Рода болгарского.

4. За вашо съжаление, рода болгарского не е от германо-романската, нито от англо-саксонската цивилизации.

П.п.: Над Райхстага са се вели няколко флага. Напоследък е сниман и флага на ЛГБТ.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #151 -: Август 06, 2022, 09:27:39 pm »
Плажовете както и да е има обаче още един ярък показател:
В София в жк. Дружба се строи един нов небостъргач, "Trace tower"  огромна трикорпусна сграда със гаражи на 5 нива. Както и да е. Обаче грубият строеж се изпълнява от една турска и една гръцка фирма. Едните правят единият корпус другите останалите два. На въпроса защо така главният технически ръководител отговори, че им излизало по евтино от българските фирми. Гръцка фирма със гръцки работници излиза по еврино от българските с "ниския" стандарт. Между другото Трейс вече се псуват, че са се хванали на тази въдица защото по скъпо но нашите работят с много по високо качество.
Абе Витане по добре ЛГБТ от колкото такива дето са убивали бащите си. За справка скрииншотите по горе.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #152 -: Август 06, 2022, 09:45:29 pm »
Радико, при нас труда е евтин, но по веригата нашите не си знаят мярката като крадат. Докато и гърците и турците крадат с мярка.
А за качеството - много зависи какъв контрол ще упражняваш над строителя. И колко пари ще откраднеш за да може с остатъка той да строи все пак.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #153 -: Август 06, 2022, 10:15:49 pm »
Абе Витане по добре ЛГБТ от колкото такива дето са убивали бащите си. За справка скрииншотите по горе.
Какво да ти кажа. Нямам думи.
Ако ти кажа: син ти зет да ти доведе, дъщеря ти - снаха,
ще кажеш, че съм те проклел.
А излезлите от рода си (болгарского) са ми като всички безродници.
Безразлични в общия случай.

Това с номера, дето убивали бащите си - не ми пробутвай тая пропаганда. Тук това е било изключителна рядкост, ако изобщо го е имало! А и да го е имало - изроди има навсякъде и във всички времена...

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #154 -: Август 06, 2022, 10:23:57 pm »
Хора, вие нямате ли качествата и възможностите да възпитавате децата си, че се притеснявате от някакви ЛГБТ идиоти? На мен лично не ми пречат, ако не са ми в къщата. И преди и е имало и сега ги има, какъв е проблема!?!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #155 -: Август 06, 2022, 10:33:10 pm »
В пропагандата. Спрямо преди 10 години, децата поискали да си сменят пола са нараснали с....
... 4000%.
В Канада един баща го осъдиха, че не давал на детето си да ***...
И за "пионерските" (гей) стаи във всяко начално щатско училище вече писах. Факт.
И всичко е САМО начало.

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #156 -: Август 06, 2022, 11:21:26 pm »
Това което забелязах е, че повечето не знаят кой им е министър председател в момента или министър на вътрешните работи, но тръгнали да оправят Америка или Русия. Витане, статистиката пак ли е руска? Или следиш оня американски ненормалник, който сега има да плаща над 4 милиона долара заради фалшива информация?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #157 -: Август 06, 2022, 11:31:30 pm »
Това е от човек, който прави по 10-20 милиона гледания на 1 клип.
По телевизията колко го гледат... повече толкова.
Когато ти направиш нещо, което да го видят 10 човека и те да го дадат на още по 10,
ела ми се обади...
За сега си никой.

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #158 -: Август 06, 2022, 11:38:15 pm »
Прости хора има по целия свят, много ясно че ще има гледания. Както партия въZраждане и елитните им избиратели (всички интелигентни вишисти) успяват да привлекат още и още хора от тази елитна прослойка.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #159 -: Август 07, 2022, 07:08:58 am »
Какво да ти кажа. Нямам думи.
Ако ти кажа: син ти зет да ти доведе, дъщеря ти - снаха,
ще кажеш, че съм те проклел.
А излезлите от рода си (болгарского) са ми като всички безродници.
Безразлични в общия случай.

Това с номера, дето убивали бащите си - не ми пробутвай тая пропаганда. Тук това е било изключителна рядкост, ако изобщо го е имало! А и да го е имало - изроди има навсякъде и във всички времена...
Аз мисля че п лошо проклятие е ако ти кажа "сина ти доноси да пише срещу теб в "народната милиция"  да за разлика от Русия  тук у нас чак такива ексцесии не са се случвали. Но аз лично имах възмижност "след години разбира се" да прочета донос написан срещу мен от мой колега.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #160 -: Август 07, 2022, 01:16:40 pm »
Аз мисля че п лошо проклятие е ако ти кажа "сина ти доноси да пише срещу теб в "народната милиция"  да за разлика от Русия...
Щом искаш син ти - зет ти да ти доведе, дъщеря ти - снаха, аз какво?!?

Пак ще те разочаровам. Всички около теб топят в "народната милиция" за теб и отдавна са ти скроили шапката.
Ортакът на ЦРУ, Марк Зъкърбърг е имал грижата. Още грижата имат Сергей Брин и Лари Пейдж, както и всякакви знайни и незнайни борци на правоверния ИТ фронт.

Били писали навремето донос срещу него. Трябва да е било някое комплексарче или да си подразнил някого.
С нищо не си ми интересен, не знам чий интерес би предизвикал. Да ти хрумне, че от вибратор може да се изкара СЕ - тук особена дарба се иска.

Народната милиция в Русия и тя не спи, бягай надалеч!, много е напред с мат'ряла:

<a href="https://www.youtube.com/v/ocJVOrjSd-A" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ocJVOrjSd-A</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #161 -: Август 07, 2022, 01:32:56 pm »
Радико не е живял на запад и не знае западняците какви доносници и оплаквачи са. За най-малкото нещо и дори незначително звънят в народната милиция. Дори, ако си отвориш на улицата капака на колата - звънят. Ако си паркирал повече от 2 дни на едно място маса се съмняват в теб - звънят. За всичко са научени да доносничат.

Помня един наш спортист-боксьор го бяха вкарали за малко в затвор в САЩ. Моментално го посетили хора от службите им, да го слонят да им стане агент с обещание за намаляване на престоя в затвора. Вика страшна работа, КГБ ряпа да яде, тия са опасали всичко с агентурна мрежа. Ами вижте и у нас - поголовни агенти на американските служби.

Мой приятел ми разправя за Иво Инджев - отявлен русофоб:
В 90-те години идвал в една зала в нашия град, да прави семинари на политически теми. Тогава много громял капитализма, бил голям защитник на соца. Като му платиха обаче Отворено общество 1 мил. лв. хонорар за написването на една статия, тоя пиздолиз обърна палачинката и лиже-лиже с езика, още като се събуди и първите думи са му за агресивната Русия и Путин, които аз впрочем защитавам докато пусне бяла перушина, докато разбия на пух и прах либералното котило.  :D


Впрочем и Виктор Орбан е с идентични възгледи, и той е борец срещу либералния лъжовно демократичен запад.
https://blitz.bg/svyat/orban-raztrsi-s-tezi-dumi-ako-stane-tova-shche-se-sluchat-nay-loshite-neshcha-v-istoriyata-video_news902014.html

Възмущавахте се едно време на манифестациите на 9-ти септември и 3-ти март, където моя дядо целия накичен с медали от горе до долу е стоял на трибуната и ви е ръкомахал и поздравявал, а сега сте либерални към гей-педераст-джендар манифестациите и паради и викате, кво толкова, нищо не е станало?

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #162 -: Август 08, 2022, 01:51:46 am »
Малко нецензорирана история и от мен:

''Джанъм, ние искаме да имаме история, минало, свои герои, наше ''ура“. Как не могат да разберат това московските славянофили? Ревне ни са, ей така, щото между безбройните чужди паметници по всичките краища на Отечеството ни да има запазено и едно кьошенце наше, българско. Искаме да видим ние, че между различните площади и улици на градове, украсени с имена ''Московска“, ''Александровска“, ''Аксакова“, ''Паренсова“, ''Гуркова“, ''Славянска“, ''Николаевская“, ''Невская“ и пр. да блещука и нещо като: ''6-ий септемврий“, ''Сливница“, ''Драгоман“, ''Батенберг“ и т. н.
Лошо ли искаме? Лошо-добро, искаме си го у нас, дома, на бащиното си свято огнище. Чуждото ние не щеме; но желали бихме, щото и чуждите да си подръпват покровителската ръчица от нашето, защото тя може и да бъде опарена, не основана на много закони, а в такъв случай, християнската любов почва да капризничи...Но хората, които са унищожили Полша, Украйна и Бесарабия, не искат да слушат.
Турили един път те намерение да правят от България Задунайска губерния, нищо свято не ги спира... Това правителство (руското) иска да ни глътне. Не го искаме, защото то има: бесилки, Сибир, Сахалин, III отделение, тюрми, нагайки, камбани, шпиони и прочие. Ако то иска да има с нас братски и человечески съюз-добре дошло. Но то иска дружбата на вълка с агнето!''
Захари Стоянов, 1.03.1886г

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #163 -: Август 08, 2022, 08:52:14 am »
Малко нецензорирана история и от мен:


Това е измислена история.
Много обича пропагандата да слага в устата на известни автори /без изключение/ напълно диаметрално противоположни позиции, противоречащи на основната линия на творчеството им.
Тези "нецензурирани истории" се появиха едва по време на колониалното управление, което ни набутват за демокрация. Преди това никой не е знаел за съществуването на подобни.

Това обаче се отнася и за сегашната "свобода". Уж свобода, уж равенство, братство, демокрация, а първо посмениха имената на улиците с незнайни за нас атлантици, чужди и на историята ни и етноса. Провеждат бутафорни избори, но то и в центъра на митрополията е така - всички знаем какво се случи и каза Тръмп. Нямаме право на сомостоятелни решения в генералната политика, което корелира  :D /идва от Киро Куролацията - еничара/ с принципа "свобода".
Идва Джон Маккейн в България и се спира важен енергиен проект, който го лапнаха турците.

После много еничари-предатели, които зорко бдят да се изпълняват задокеанските заповеди и да върви пропагандата. Соломон Паси плака на откриването на паметника в София на американските летци, които са бомбардирали София и са хвърляли бомби-играчки с цел да осакатяват малките български деца, също като украинските мини - "липесток", които хвърлиха укрофашистите, подкрепяни от световния колонизатор, ежедневно осакатяващи мирни граждани и най-вече деца.

Най-лошото е че ни водят към война с Русия, какъвто интерес ние нямаме. Повтарят се събитията от ВСВ.
Всички знаете какви са настроенията в България. В провинциалните градове масово населението подкрепя Путин и Русия, над 85%. Да не стане пак така един слънчев ден, многохилядна българска доброволческа армия, да се присъедини към червената армия?  :D

Питам аз и отговор на искам.
Мен ако питате, България трябва да пази неутралитет, като повечето държави, които имат суверенитет и могат да си го позволят. Уви ние нямаме никакъв и само мога да предполагам, какво ще се случи в близко бъдеще.

Американския колонизатор, окупатор и натрапник ще ни запали чергата!

« Последна редакция: Август 08, 2022, 09:10:16 am от EDM electronics »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #164 -: Август 08, 2022, 10:35:56 am »
Не ЕДМ. Лъжеш.
Тези факти бяха покрити по време на "КОЛОНИАЛНОТО УПРАВЛЕНИЕ. По време на съветското колониално управление.
И тогава и сега все със лъжи се занимавахте.