Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Какво ни пробутват за ядене!

(1/4) > >>

VITAN:
Спокойно, няма да е за Е-тата. Макар, че е много полезно да се прикачи едно PDF-че.
Например си купувате някакво лекарство от аптеката, а то има оцветители - задължително.

И правите справка с Е-то, а то казва: забранено в САЩ, Япония, Норвегия (напремер).
Канцерогенно, прави се от катран! Някой ще познае ли за кое рекламирано "лекарство" става дума.
Аве не се напъвайте, вече 99% от "лекарствата" имат такава съставка. 50:50 (50% от плъховете умират, 50% оцеляват).

Иде реч за друго. Давам ви го като Google търсене, та всеки да си хареса статия и да си чете.
И такива матросовци като Хулио да не ми се мятат на амбразурата, че ще им пусна един Фаустпатрон...

Ето, четете и не бъдете крипто-човекоядци, ядейки "безобидно":
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%9D%D0%95%D0%9A293

Ако мислите, че съвременната цивилизация не е крипто-сатанинска, на кой свят живеете?!
Не ми се занимава, но и това е елементарно доказуемо.

Радико:
Витане прочетох.
Виждам, че нещата не са точно така, нещо повече:
И любимата ти съветска ваксина срещу ковид се прави с помощта на въпросния препарат.

VITAN:
Нямам време към момента, но утре може да и ти обърна внимание.

1. Аз не съм за никакво ваксиниране - това, кое казваш, дори и теоретично да е вярно - едва ли има как да ми се случи.
2. Айде малко грамотност - що за аденовирус е това и дали не може да се извлече от където си поискаш?
3. Хъ?!
https://pikabu.ru/story/kak_ustroena_vaktsina_sputnik5_i_kak_ona_vyizyivaet_immunitet_k_covid19_7654635
4. Я пак нещо за любимия ми препарат?!

Радико:
Витане прочетох статията. Беше ми много интересна. Научих нещо ново. Обаче статията само потвърди това което съм написал по горе. Защото нали не мислиш че всичкият този векторен аденовирус дето е необходим за получаване на протеина на ваксината го получават в очите на  мишки.  Като цяло обаче остават едни необяснени въпросчета дето индикират, че този пич не казва баш всичко.

VITAN:
Едно време през комунизма имаше пропаганда и ни лъжеха.
Сега сме в правилните бели англо-саксонски ръце, и всичко, което ни се излива е манна небесна!

Яж, пий, носи си новите дрехи.
Комунизма си отиде, спете спокойно деца...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия