Автор Тема: Коя е бащината религия на българите?  (Прочетена 33383 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #105 -: Октомври 13, 2021, 08:05:52 pm »
Цитат
То така, но намеси ли се микроскопа- бегай! Ако имам апандисит, не ми ляга добре да съм бил тревопасно преди време! 
Това вече е пък съвсем различна тема нямаща нищо общо с датировките и времето. Това, че имаш апандисит, апендикс означава "според мен" че господ  или това което ние имаме за господ е използвал И генетичен материал от тревопасно при дизайна ни.

Неактивен ventsy74

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 422
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #106 -: Октомври 13, 2021, 09:20:08 pm »
Еврейте никога не са били божи народ, защото това на което се кланят никога не е било бог. По-скоро да наричат себе си богопомазания народ, макар пак да не е правилно.
Българите са божия народ пряк наследник на самия създател. Или поне на този заселил планетата ни с разумен бял човек.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #107 -: Октомври 14, 2021, 12:18:04 am »
Май ме изгубихте като участник в битката за налагането на истината ;D ;D ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #108 -: Октомври 14, 2021, 07:07:20 am »
Май ме изгубихте като участник в битката за налагането на истината ;D ;D ;D
Да защото ти нямаш лична теза ти просто повтаряш неща които са ти ксзани или си ги прочел, но нито някой ти е посочи доказателства за тези твърдения нито ти си намерил някакви такива. Единственото  доказателство което имаш е "вервайте ми"  а и "еди си кой го каза същото"  да но има разлика между думи и факти. Ма то като гледам в цялата дискусия факти посочвам само аз всички останали само подочвате думи на някой друг.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #109 -: Октомври 16, 2021, 06:42:01 pm »
Да защото ти нямаш лична теза ти просто повтаряш неща които са ти ксзани или си ги прочел, но нито някой ти е посочи доказателства за тези твърдения нито ти си намерил някакви такива. Единственото  доказателство което имаш е "вервайте ми"  а и "еди си кой го каза същото"  да но има разлика между думи и факти. Ма то като гледам в цялата дискусия факти посочвам само аз всички останали само подочвате думи на някой друг.
Радико, какви факти да посоча за късото време за еволюцията? Да не очакваш да мръдна 6 000 години назад, да го видя с очите си, да го снимам с телефона и да се върна да постна тук фактите ;D ;D ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #110 -: Октомври 16, 2021, 07:17:06 pm »
Ами ето аз ти описах един факт:
Сталактитите и сталагмитите в пещерите имат годишни кръгове като дърветата. Това е абсолютно проверим факт от всеки които реши да го провери. Този факт просто праща по двволите твърдението ти за 6-7 хиляди годишната история на света.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #111 -: Октомври 16, 2021, 08:08:01 pm »
Положението със сталактитите и сталагмитите отива в небитието само като наложа върху него чисто класическите аргументи на креационистите, а именно- липсата на междинни форми между видовете, как така видове изчезват през обозримите векове, а не се появяват нови, споменах за лунния прах, вероятността на древната Земя органичните молекули спонтанно да образуват белтъци или ДНК молекули клони от едно към безкрайност, Дарвин е изпадал в ужас когато са му искали да обясни еволюцията на окото, положението с еволюцията на паяка малко се прецаква със способността му да плете паяжина, прародителите на коня малко се пооплитат със сегашните коне, никой не знае как всеки конски прародител има различен брой ребра... Сещам се още 10 неща поне, но направо ще ти пратя филм да позяпаш: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D1%81%D0%B8%D0%BC%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F+%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D1%8A%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #112 -: Октомври 16, 2021, 08:10:08 pm »
И ако се позагледаш ще разбереш, че горното не е в стил "164 доказателства, че Земята е плоска"!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #113 -: Октомври 16, 2021, 08:20:44 pm »
Цитат
Положението със сталактитите и сталагмитите отива в небитието само като наложа върху него чисто класическите аргументи на креационистите, а именно- липсата на междинни форми между видовете,   

Какви видове те гонят бе Светльо. Сталактитите и сталагмитите не са живи същества не прехвърляй нещата като Монтанар. Това са наслагвания от калциев карбонат които изглеждат ей така: https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%82 
Еволюционната теория няма нищо общо със съществуването им и те продалжават да правят на пух и прах цялата ти доктрина. А и тива, че еволюционната теория е грешна не е доказателство за правотата на доктрината ти.
 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #114 -: Октомври 16, 2021, 08:33:01 pm »
И де го бе тоя сталактит/сталактон/сталакмит барем с 10 000 кръга?!
Щем да го видим.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #115 -: Октомври 16, 2021, 08:50:15 pm »
Ами много са хеле пък в Българските пещери. Дори съм виждал и огромен раснал раснал и се отчупил и паднал по някаква причина "примерно земетресение"  от него надолу под прав ъгъл тръгнал друг също с доста кръгове. Та ако искаш да видиш с очите си пещери колкото искаш. Пълно е с милиони такива доказателства.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #116 -: Октомври 16, 2021, 09:00:18 pm »
Пълно е с милиони такива доказателства.
Да вееее, Жужъла е фракшан със снимки за разрези на по 100 000 търкалета!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #117 -: Октомври 16, 2021, 09:19:48 pm »
Не, Гугъла не е фрашкан. Има ги само в много тясно специализирана литература. Хората не са очаквали, пе след време ще се появят такива като вас. Но както написах вече:
Отиваш в някоя пещера, чупиш един сталактит и бройш. За да се увериш лично.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #118 -: Октомври 16, 2021, 11:49:45 pm »
.........някой са се съгласили!
Други...... продължават да се пънат! Като магарета на лед....... ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Коя е бащината религия на българите?
« Отговор #119 -: Октомври 17, 2021, 01:43:14 am »

Какви видове те гонят бе Светльо. Сталактитите и сталагмитите не са живи същества не прехвърляй нещата като Монтанар. Това са наслагвания от калциев карбонат които изглеждат ей така: https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%82 
Еволюционната теория няма нищо общо със съществуването им и те продалжават да правят на пух и прах цялата ти доктрина. А и тива, че еволюционната теория е грешна не е доказателство за правотата на доктрината ти.
Позагледай се в тези 7 епизода, там ще откриеш нещо и за твоите сталактити, като например това, че самото образуване на гранитната скала е абсолютна мистерия. Има някакъв елемент вътре, който при по- висока температура се разпада, та не знаят как така тези скали в началото са били горещи? Аз не съм учен, не запомних детайлите, но не беше толкова просто както го казвам тук. За трети път споменавам лунният прах, който има равни права с твоите пръстени и на края астрофизиците се напъват да мислят тъмни и бели материи, за да обяснят защо галактиките са спирали, а не концентрични пръстени както е, да речем астероидният пояс. И на края, нещата с взаимодействието между вулкани, корозия и отдаването на топлина от Земята към космоса през вулканите не вървят добре. Установено е, че вътрешността на Земята отдавна е трябвало да е изстинала, а корозията да е потопила под водата всичката суха земя на която живеем. И още много такива. Не мога да ти намеря източници защото съм го чел из книгите през годините, но тези, които ги пишат посочват винаги по няколко както си му е ред.