Автор Тема: Светлото евроатлантическо бъдеще...  (Прочетена 81373 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #450 -: Април 09, 2021, 09:41:44 pm »
EDM, не така.

Знам, че ще се намери някой да не ми вярва, а друг да ме обвини, че правя пропаганда, но всъщност аз само изразявам социологическото си мнение на база факти, които не са от поръчани клипчета в Германия за очерняне на нечий президент тънещ в разкош и дворци, а самата действителност - палатки и знамена.





Ако изкараш българина на палатка, вярваш ли, че ще се гордее със знамето си?
Смятай как са им промили мозъците.



Когато навремето бях в чужбина, дойдоха да ме питат, дали имам телевизор. Казах им, че нямам и те ми повярваха  :D. Аз ги бъзикам  :D, а те ме съжалиха, като Радико.
Аз "нямах" телевизор  :D, но те пък нямаха собствени жилища и никога няма и да имат, защото струват по 1 мил. евро.
« Последна редакция: Април 09, 2021, 10:26:56 pm от EDM electronics »

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #451 -: Април 09, 2021, 11:08:30 pm »
ЕДМ, ЕДМ
Много странни разсъждения имаш май представа си нямаш колко броя диаметрално противоположни твърдения съдържа изказването ти. Чак жал ми става като чета, ама за теб, не за Хамериканците. Само най обобщено ако трябва да направя сравнение.
Все едно да кажа:
 Абе кво знаете вие бе  тя на оня жена му знаете ли кви лайна сере, миризливи гадни. А моята какви хубави очи има, особенно едното.

Чудя се , ЕДМ от руският си компютър ли ги съчинява, тези умизми. Или от руският си айфон(смартфон) му диктуват какво да селектира и върху какво да си фокусира зеркалата!  :)
Алооооо, сливенският Гаврош, из първом погледни как живеят в България и Русия, не 25% от хората, а цели 40-50% и тогава съпоставяй и сравнявай.
Сигурен съм,че в Сливен има какво да се снима в циганската маала и не само там. Седнал да ми рекламира измазаният с кирпич,гараж!? ;D
А иначе, с електроника го накичил.......завалийката.  :D

........тая картинка да ти говори нещо.... то само знаме остана да му турят!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: Април 09, 2021, 11:38:34 pm от plcsoft »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #452 -: Април 09, 2021, 11:24:24 pm »
plcsoft, никога не си се отличавал с интелект по-голям от тия на снимката, която си ни показал. Приличат ми на твои роднини или съселяни най-малко.  :D

Знаеш ли, около 40 мил. от ония "патриоти със знамената" - бели хора, не менгян! биха мечтали да живеят в гаража ми, а и той не е само един. При мен всичко е изпънато, като струна, като Червения площад  :D. На много галоши хола им не изглежда така.  ;D

plcsoft, ти виждал ли си циганин или българин да живее на палатка със забучено знаме отвън?  :D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #453 -: Април 09, 2021, 11:30:54 pm »
 А за съселяните си от "Комлука" нещо няма ли да изфоташ!?
 Или те живеят в друга Вселена!?
А ЕДМ "струната" го боли чепа за тях.......иначе кусури търси на американските несретници!? ???
Сродното привлича сродно!
Понимаеш или не хочеш понимат......... :D

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #454 -: Април 10, 2021, 01:22:50 am »
Браво, евала, е тва е гараж с регулиране на влага и температура за правилно съхранение на Лада-та.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #455 -: Април 10, 2021, 08:03:49 am »
Браво, евала, е тва е гараж с регулиране на влага и температура за правилно съхранение на Лада-та.
Само грешката е, че го е снимал малко от далеко та не се вижда надписа.
Сделано в Росии.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #456 -: Април 10, 2021, 09:07:16 am »
В България има цигани, които живеят мизерно, да. Има и такива, които живеят като барони.
Но Бъгария не е "Сияйният град на Хълма", който ти лустросват всеки ден "нашите" медии.
За да може кухата лейка да си каже: Уа.а..а...а..у.у..у...у!
Тук обаче пенсионера, за да получи безплатна медицина не трябва да си продава къщата и да живее в каравана. Например.

Даже мен ме порази -- разрухата в САЩ !!! Тук промиват златце!

-
<a href="https://www.youtube.com/v/WfzmJ7miZqg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/WfzmJ7miZqg</a>

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #457 -: Април 10, 2021, 06:37:28 pm »
По тази логика, има много бедни и много богати американци, има много бедни и много богати българи, има много бедни и много богати руснаци, има......,има......, има....има ги всякакви.

Светът е шарен и многолик!!! Факт е, не е идеологическа параноя!!!

Това не означава, че трябва да подхождаме селективно!? Монетата, винаги има, две страни.

Само зомбиран глупак или лумпенизиран социопат, може да си само внушава, че монетата е едностранна. И с такава осакатена логика да  извлича, погрешни дивиденти!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #458 -: Април 10, 2021, 07:01:37 pm »
В България има цигани, които живеят мизерно, да. Има и такива, които живеят като барони.
Но Бъгария не е "Сияйният град на Хълма", който ти лустросват всеки ден "нашите" медии.
За да може кухата лейка да си каже: Уа.а..а...а..у.у..у...у!
Тук обаче пенсионера, за да получи безплатна медицина не трябва да си продава къщата и да живее в каравана. Например.

Даже мен ме порази -- разрухата в САЩ !!! Тук промиват златце!

-
<a href="https://www.youtube.com/v/WfzmJ7miZqg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/WfzmJ7miZqg</a>
Факт е и то неоспорим "поне не от разумните и мислещите" че хората със престъпни наклонности и тези дето мисленето не им се отдава чак толкова са много по предприемчиви от нормалните хора. Това е и причината във "Сияйните градове"  престъпните елементи и всякаква паплач да се среща много по често. НюЙорк, Москва, Париж, Хонгконг. Всички те гъмжат от престъпници и ме заради друго а защото ги привличат.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #459 -: Април 10, 2021, 07:08:31 pm »
Горе, поредното тъпо изказване.
Никога преди, през социализма в България не е имало хора - бездомници, които да живеят на палатки и да спят по пейките. Сега има много клошари и те не са несретници, както едно говедо се изразява, а са хора, които са изоставени от близките си и обществото, от държавата, нуждаещи се от помощ, която никой не им дава. Несретници сте вие, които се мислите за нещо повече от тези хора.

Задължение на държавата е, да се грижи за такива хора, защото основната и функция е социална.
Чудя ви се цървули с цървули, дето работите на една заплата, какви капиталисти сте вие? - просто сте едни суетни мизерници.

В митрополията на империята, която ни е стъпала здраво на врата, дава държавата им по 200 000 $ безплатно "лечение" за смяна на пола - от нормален човек да направи урод - педераст, а няма същата тая държава пари, да подслони тези изпаднали в беда хора, защото това са хищници в най-висша степен - рекетьори, убийци, които са опасали целия свят с военни бази, да натрапват лъжливата си демокрация, която е всъщност скрита форма на диктатура и колониален ред.

Киро Брейка е на 54 г. и е на възраст, като повечето тук. Харесвам всичко което казва този човек, така ли няма ни един от вас, от същото поколение, който да мисли, като него?
Що за овчедушни заплатаджии капиталисти муруци сте?


Ето последното видео на Брейка, точно по този въпрос, каза, че го е направил за лумпените.
<a href="https://www.youtube.com/v/U3DObgAQn_I" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/U3DObgAQn_I</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #460 -: Април 10, 2021, 07:18:10 pm »
Цитат
Никога преди, през социализма в България не е имало хора - бездомници, които да живеят на палатки и да спят по пейките 
Да бе така е, нещо повече въобше не е имало хора да ЖИВЕЯТ. Имало е СЪЩЕСТВА да ВЕГЕТИРАТ.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #461 -: Април 10, 2021, 08:55:37 pm »
Несретници сте вие, които се мислите за нещо повече от тези хора.


ЕДМ-е, не само фантазираш, по-лошото е, че вярваш на фантазиите си! Явно шизофренията здраво те клати, аркадашшшш!?  ;)
Я спретни някоя схемка или друго безсмислено проект-че за запълване на времето, не за друго, да уталожиш нервите!
Май, скоро не си топвам, чушлето в някоя руска шахта!?  ;D



Задължение на държавата е, да се грижи за такива хора, защото основната и функция е социална.


Алоуууу, комунизма си отиде преди 30 години! Още ли изживяваш, нейните илюзии.
Защитаваш фантасмагориите си с пяна на устата. По-спокойно, бе, ще направиш някой инсулт! :D
Другото няма да коментирам Не си струва търкането на клавиатура.
Айде лека вечер!
« Последна редакция: Април 10, 2021, 09:18:00 pm от plcsoft »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #462 -: Април 10, 2021, 10:37:30 pm »
Еми имаме си пътеводни звезди, Пламен Пасков, сега и Киро Брейка, още кой?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #463 -: Април 10, 2021, 10:49:33 pm »
EDM, нещата могат винаги да се разглеждат от няколко страни.
Абсолютна лъжа е че здравеопазването е било безплатно, или че почивките на море с карта са били по джоба на всички или че за всеки е имало макар и панелка, но апартамент, жилище. На пръв поглед е така, но голяма част от хората не си дават сметка, че реално човек тогава е изработвал много повече добавена стойност, и държават я е прибирала и я е използвала както тя реши. Да, за немалка част о тнаселението това беше добре - не трябва да плащаш за лечение, заплатата ти стига да си покриваш разходите... но какво да правят наистина талантливите и предприемчивите? тези, които на практика дърпат държават напред? Ами ... те си взимаха дръмките и дори с риск за живота напускаха държавата. Защото тук дори и да си най-талантилив неврохорург, Партията е решила че ти се полагат 300 лева заплата. И с тия 300 лева ако си икономичен, можеш да си купиш панелка в Младост и Жигула. И... и това ти е хоризонта на мечтите, на живота. Никаква перспектива, никакво развитие. Изработваш продукция за 10 000 лева, държават взима 9 500 от тях и ги влага в Кремиковци, или в някаква друга подобна безмислена грандомандщина. И в армия, която да ни пази от всички. И в милиция, която да не допуска друго мнение.

Постоянно във фейсбука попадам на ценоразписи от ресторанти от соца. Е ... кажи ми как една супа ще струва 30 стотинки? Една пържола - левче? Колко от това лече ще вземе краваря, оня в кланицата, оня с камиона, готвача, сервитьорката, миячката на съдове, чистачката на ресторанта? Колко пържоли трябва да сервира една сервитьорка за да си изкара надницата от 5 лева на ден?

Да, и сегашния строй не е цвете за мирисане. Но е ... по-естествен, по-жив.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #464 -: Април 10, 2021, 10:56:19 pm »
Еми имаме си пътеводни звезди, Пламен Пасков, сега и Киро Брейка, още кой?
Много ми простееш с тия кратки подмятания.
Какво да ти отговоря на тъпия и безсмислен въпрос?