Автор Тема: Светлото евроатлантическо бъдеще...  (Прочетена 81364 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #255 -: Януари 15, 2021, 08:34:20 am »
А ксенофобията която вихрите вкупом, къде я слагаш EDM?
Ти, който стоиш от край време на два стола и се обаждаш, като една черна станция с недомлъвки, плахо, плахо, на колониалната ненавист ксенофобия ли викаш?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #256 -: Януари 15, 2021, 09:07:13 am »
А ксенофобията която вихрите вкупом, къде я слагаш EDM?

Ксенофобия (от гръцки: ξένος – „непознат“, „чужденец“ и φόβος – „боязън“, „страх“) означава подчертана ненавист, страх или враждебност спрямо чужди неща, обикновено хора, но също така и приемани за чужди предмети, практики, явления, идеи и др.

Да речем, че комшията ти има практика да се напива. Така практикувайки, постоянно се залепя за:
жена ти, дъщеря ти, братовчедка ти, майка ти - няма значение конкретиката, принципа ти е ясен.

И ти нексенофоб такъв, да не си посмял и думичка да му кажеш!
Иначе ще излезеш лицемер.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #257 -: Януари 15, 2021, 02:32:34 pm »
Господа офицери, и ЕврИфили, дошло е "Време разделно" и трябва вече да станем твърди

БЪЛГАРОФИЛИ
 
Досещате се защо.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #258 -: Януари 15, 2021, 03:25:46 pm »
С кой да "-филя" тая България? 20% се изнесоха в чужбина и вече забравиха бълагрски език. Едни наши кафеникави сънародници се сещат за България само като стане ден за раздаване на социални помощи. Нямаме нищо държавно дето работи - нито здравеопазване, нито полиция, нито образование, нито администрация. Политиците са тотално забравили за държавата в която живеят.

Сори пичове, ма на мен гейовете по-малко ми пречат. Вече съм дърт да "обръщам резбата", а и навън все още са толерантни към нормално ориентираните. Да си дигам дръмките и да оставям тая държава да се самоизжда без мое присъствие.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #259 -: Януари 15, 2021, 03:59:58 pm »
"Нашите хора обичат свободата, но някой да им я разнесе по къщята." Васил Левски.

Не се замисляй, вредно е!
Това де, за вазелина. Той и от диктатура на обратни може да дотрябва, и от чуждо "присъствие".
За себе си не се замисляй.
Що си без потомство...
А, ако и нещо да имаш, то кучета го яли. Или не?

Това, де се оплакваш от него, са типичните белези на управлението на колониална администрация. Последното само за протокола.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #260 -: Януари 15, 2021, 07:19:26 pm »
жул, само в Русия са толерантни към нормалните, ти за там ли намекваш?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #261 -: Януари 15, 2021, 08:32:49 pm »
Михаил Кузмов, всеки случай голям провокатор си и сега търсиш интрига, да се заформи. Иначе били ти неприятни тия теми, ксенофобия било имало, но ти като един тарикат, така с кратичко съдържание разпалваш огъня на конфликта. Казвам ти го директно, да не мислиш, че оня отсреща пасе трева.

Има стотици технически теми, но ти не участваш в тях. Много ти пречат другите, че дискутирали теми дето на тебе не са ти приятни - не веднъж си отправял оплаквания. Тук като една черна станция взимаш участие и подклаждаш интрига.

Руснаците били най-толерантни към нормалните....
Ха да видим кой какво ще каже, че и аз да се изкажа по налятото масло в огъня.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #262 -: Януари 15, 2021, 08:49:05 pm »
Щом има зелен семафор, да дам една стелка на влака  8)

Тия дни в Естония (дано да не бъркам в детайлите, предавам по смисъл) се разглеждал закон,
забраняващ детето да има само майка и баща. Да може да има 2 майки или 2-ма бащи.
Както е по европейскому...

И та там рекли, че, по-добре да обръщат към Русия,
що само там могат да отстояват тая позиция: дете с майка и баща.

(А нали Путин рече, че докато е президент, в Русия децата ще имат само майка и татко.)
« Последна редакция: Януари 15, 2021, 09:19:06 pm от VITAN »

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #263 -: Януари 16, 2021, 12:15:58 am »
(А нали Путин рече, че докато е президент, в Русия децата ще имат само майка и татко.)
Малей, горките роднини, значи Путин ще изтребва бабите, дядовците, братчета или сестрички и така, до девето коляно (лош Путин лош). VITAN голяма дума е казал този вожд (та нали вождовете само от думи живеят) ;D. Ами какво ще стане когато детето даже и майка и баща не желае да има  :o

Иначе знаете ли в Африка (в най-назадничавите държави) или в дъравите от близкия изток (където има толкова свобода) за хомосексуалност бесилката, или на секирата, а че и с камъни по главата могат да ви убият, така тълкуват казаното от техния вожд в корана.

Докато не разберете че свобода на словото и свободата която имате за виждането към света, означава да не осъждате някой който не ви пречи, въпреки че може да не ви харесва, до тогава винаги ще гледате на нещата само в черно и бяло и ще бъдете закрепостен да мислите само по един установен начин. По-добре се концентрирайте върху проблеми които засягат 99.9% от обществото отколкото да си губите времето да обсъждате неща, които засягат само 0.1% от хората.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #264 -: Януари 16, 2021, 09:55:58 am »
Иначе знаете ли в Африка (в най-назадничавите държави) или в дъравите от близкия изток (където има толкова свобода) за хомосексуалност бесилката, или на секирата, а че и с камъни по главата могат да ви убият, така тълкуват казаното от техния вожд в корана.
Откъде да знам? Чакам някой просветен да ме светне! (даже и каква раждаемост имат спрямо белите...)

Докато не разберете че свобода на словото и свободата която имате за виждането към света, означава да не осъждате някой който не ви пречи, въпреки че може да не ви харесва, до тогава винаги ще гледате на нещата само в черно и бяло и ще бъдете закрепостен да мислите само по един установен начин.
Американец очаквал да види в Русия войници по улиците, мечки и дървени къщи, но страната се оказала свободна
https://bgr.news-front.info/2021/01/14/amerikanecz-ochakval-da-vidi-v-rusiya-vojniczi-po-uliczite-mechki-i-drveni-kshhi-no-stranata-se-okazala-svobodna/

"...В Съединените щати има малко свобода на словото.

Във всекидневното общуване с хората тук мога да кажа всичко и нищо лошо няма да ми се случи, това е само моето мнение и мога да го изразя. В САЩ всички са много чувствителни, така че трябва постоянно да обмисляте кого обиждате, защото ако някой има други политически възгледи, тогава може да има последствия от това, което казвате. Например, казвате нещо срещу жените или срещу хомосексуалистите, но в резултат можете да загубите работата си или да влезете в скандал."

С тебе се различаваме по това, че ти си живееш животеца. Към настоящето.
Типичният българин открай време си е еснаф.
А аз, въпреки, че капитализма ме устройва идеално (почти винаги съм бачкал на по 2 или 3 направления и имам излишни пари) -
бъдещето не ме устройва.
Спете спокойно деца...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #265 -: Януари 16, 2021, 05:06:53 pm »
Както са казали още римляните: "нищо ново под слънцето"
И нашият форум не прави изключение:
https://bivol.bg/bsptrolls1.html?fbclid=IwAR3Yu2qL9fRnLieCww6vnjcCohDQMb4I2d7kavHNQhtMECGx1mXp-a_5bH0 
Статията е доста стара но особенно актуална сега. Както казах нищо ново под слънцето.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #266 -: Януари 16, 2021, 05:47:07 pm »
Ако ме слагаш за човек на БСП, то си глупав.
1:1
А, ако не глупав, то следващата дума е още по-неприятна.

Аз бих казал нещо друго:

"Във времената на повсеместна лъжа, да казваш истината е екстремизъм."
Джордж Оруел

https://webcafe.bg/onya-deto-ne-go-triyat/357204106-oruel-vav-vremenata-na-povsemestna-lazha-da-kazvash-istinata-e-ekstremizam.html


Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #267 -: Януари 16, 2021, 05:54:02 pm »
Ако ме слагаш за човек на БСП, то си глупав.
1:1
А, ако не глупав, то следващата дума е още по-неприятна.

Аз бих казал нещо друго:

"Във времената на повсеместна лъжа, да казваш истината е екстремизъм."
Джордж Оруел

https://webcafe.bg/onya-deto-ne-go-triyat/357204106-oruel-vav-vremenata-na-povsemestna-lazha-da-kazvash-istinata-e-ekstremizam.html
Ами Витане аз не съм посочвал като хунвейбин  нито един конкретен човек в този коментар. Така, че не тичай пред вятъра.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #268 -: Януари 16, 2021, 05:58:33 pm »
VITAN, не обръщай внимание на дядо Радико, той е комуноистерик, него перманентно го преследват комунисти.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #269 -: Януари 16, 2021, 06:00:42 pm »
Ами Витане аз не съм посочвал като хунвейбин  нито един конкретен човек в този коментар. Така, че не тичай пред вятъра.
Намекнах за следваща дума след глупав - лукав.

Или EDM е хунвейбин?
Да де, ама той има реални разработки, а ти над 5000 локуми...
Кой е хунвейбин-а?

Това е шаблон, който можеш да го наложиш над всеки тук с над 500 поста.
Казуса приключен.

Довършвам си мисълта за Оруел - времената на всеобщата лъжа. Този човек долу, държаше ядреният бутон на втората най-мощна ядрена държава. И го баннаха тия социални мрежи долу.
Сега готвят цензура на ниво браузър!!