Автор Тема: Светлото евроатлантическо бъдеще...  (Прочетена 81311 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #240 -: Януари 05, 2021, 07:14:20 pm »
Хулио, скачай да закриваш амбразурата:

Докъде ни докара този селски бандит

https://strogosekretno.com/index.php?p=issue&id=304&aid=8

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #241 -: Януари 06, 2021, 12:49:19 am »
Искаш да ми кажеш, че българите сме тъпи, некадърни и мързеливи, сравнени с другите нации?
Ами не, не казвам нищо такава, въпреки че явно много хора си го мислят, но да ви попитам щом като задавате  въпроса по-такъв начин, вие защо си мислите че "българите" трябва да са по-умни, по-кадърни или по-работливи от другите? От друга страна в Африка или в повечето страни от Латинска Америка, Индия,  голяма част от Азия (включително и руската част)  и даже в по-голямата част от Китай, хората по същия начин могат да кажат ами как така в България (например) хората живеят по-добре от нас (въпреки че те гледат Европа като цяло), да не би ние (визирайки средногалактическия представител на тези страни или райони ) да сме по-глупави, по-мързеливи или по- некадърни в сравнение с хората които живеят на територията на България. Как бихте отговорили на този им въпрос? Според тях това не е правилно и може би според тях те имат право, кой знае. Може би ние сме тези които са се облажили от ограбването на техните страни.
Лошо управление? Че то всички "директиви" идват от Евросъюза, без значение кой е на власт у нас!
Управлението не се прави от директивите а от хората, понеже даже и да няма директиви (или закони) хората които имат дисциплина и способности ( а не ми се отваря думата за ценностна система) да се организират добре ще го паправят.

относно "въплътени познания" нали за да излезе един продукт от някъде дали от домашна работилница или от предприятие се изискват познания и умения за неговата направа. Това са познанията и уменията които са "въплътени" в този продукт, така че всеки който купува  нещо купува въплътените познания и умения, както и изразходваната енергия, за този продукт.  При положение че не беше така ние всички щяхме е да ги купуваме 1-2 тона желязо, малко мед, алуминиеви, различни видове пластмаса, петрол и различни метали и да си правим сами превозните средства. Тези, а и други необходими суровини, не се събират сами за да си правят автомобил ( или каквото и да е било ) те са агрегирани и обработени с човешки познания и умения в фабрики които отново изискват познания умения за да бъдат направени.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #242 -: Януари 06, 2021, 01:09:50 am »
Не съм казал никъде и никога, че българите трябвало да са по-умни от другите! Откъде-накъде ще ми имплементираш подобни мисли?
Казах, че според мен не са по-тъпи, което е съвсем различно!

От друга страна в Африка или в повечето страни от Латинска Америка, Индия,  голяма част от Азия (включително и руската част)  и даже в по-голямата част от Китай, хората по същия начин могат да кажат ами как така в България (например) хората живеят по-добре от нас (въпреки че те гледат Европа като цяло), да не би ние (визирайки средногалактическия представител на тези страни или райони ) да сме по-глупави, по-мързеливи или по- некадърни в сравнение с хората които живеят на територията на България. Как бихте отговорили на този им въпрос? Според тях това не е правилно и може би според тях те имат право, кой знае. Може би ние сме тези които са се облажили от ограбването на техните страни.
Разбира се, че е така! Облажили сме се косвено и до някакъв праг, разбира се - не може столетия наред да сме на централното трасе между запада и изтока и да не ни омаже нещо! Подчертавам - това е само омазване, не е лапане! Но и това отмира, вече всички ни изпреварват, та...до по-миналата година, минималната заплата в България беше на нивото на тези в африканските държави!

относно "въплътени познания" нали за да излезе един продукт от някъде дали от домашна работилница или от предприятие се изискват познания и умения за неговата направа. Това са познанията и уменията които са "въплътени" в този продукт, така че всеки който купува  нещо купува въплътените познания и умения, както и изразходваната енергия, за този продукт.  При положение че не беше така ние всички щяхме е да ги купуваме 1-2 тона желязо, малко мед, алуминиеви, различни видове пластмаса, петрол и различни метали и да си правим сами превозните средства. Тези, а и други необходими суровини, не се събират сами за да си правят автомобил ( или каквото и да е било ) те са агрегирани и обработени с човешки познания и умения в фабрики които отново изискват познания умения за да бъдат направени.
Това вече е...спор заради самия спор от твоя страна! Въпросните "познания" следват...да, точно така - парите!
Открития и нови технологии се правят предимно в богатите държави!
Наистина ли твърдиш, че ако ми предоставиш 100 милиарда долара, аз, който нямам понятие от автомобили (примерно), няма да успея да организирам производството на една (своя) марка автомобили? Няма да наема специалисти и т.н. ?

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #243 -: Януари 11, 2021, 12:29:47 pm »
Тази тема ми се стори най-подходяща за следващото видео, макар че е обобщено с аспекти от много други теми.
Мисля, че дава най-добра представа за това, към какво бъдеще ни водят шепа психопати. Силно препоръчвам!
https://www.bitchute.com/video/1QclDIz7LmBP/

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #244 -: Януари 13, 2021, 09:31:15 am »
Това също е част от светлото евроатлантическо бъдеще. Не се хващайте за кобура, има какво ново да научите:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/cG_nnzb_Iho" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/cG_nnzb_Iho</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #245 -: Януари 14, 2021, 09:48:08 am »
Сори колеги, ние с ЕДМ-а сме от КГБ-то и си имаме пари. Изолация с бали от слама малко ни вълнува.
Но пък един призрак броди из Европа (и не само)... И това е кофти призрак, това ни вълнува:
-

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #246 -: Януари 14, 2021, 10:10:34 am »
Порових се из нета за синовете на Наоми Уотс. Въобще не изглеждат така, съвсем нормални деца момчета, малко хилави и не дохранени и руси като майка си, докато тази на снимката е доста бузлеста. Подбирай си източниците.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #247 -: Януари 14, 2021, 11:46:39 am »
Ето така се опазва "демокрацията" при "най-демократичния" диктатор- САЩ:
Армия в Капитолии!
https://www.youtube.com/watch?v=44ICMRIxhyo

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #248 -: Януари 14, 2021, 11:52:44 am »
А, извинявам се за дублирания пост: към какво се стреми съвременната ценностна система?
Ничего святого: американка сдала семью властям, а теперь и зарабатывает
https://www.youtube.com/watch?v=v3OXnsftPVI

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #249 -: Януари 14, 2021, 11:53:45 am »
Порових се из нета за синовете на Наоми Уотс. Въобще не изглеждат така, съвсем нормални деца момчета, малко хилави и не дохранени и руси като майка си, докато тази на снимката е доста бузлеста. Подбирай си източниците.
Дали?
А тук какво имаме?
http://www.trestars.com/showbiz/the-regiment-arrived-the-son-of-naomi-watts-first-appeared-in-a-dress/

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #250 -: Януари 14, 2021, 08:27:12 pm »
Дали?
А тук какво имаме?
http://www.trestars.com/showbiz/the-regiment-arrived-the-son-of-naomi-watts-first-appeared-in-a-dress/
VVITAN направо ви съжалявам че се интересувате и четете такава боза. Нищо ли друго не можете а намерите интересно за 24 часа че ви впечатляват такива тъпотии. Не знам какво ви е в главата, но лично за мен сами при мисълта за следенето и преглеждането на такива клюкарски неща ( дали са са истина или фотомонтажи , това е друг въпрос) ми се повдига. Това няма нищо общо със светлото (или тъмно) евроатлантическо бъдеще, това си е предпочитание на родителя (при условие че е истина), оставете ги те да си блъскат главите, вас какво ви засяга освен от това че се клюкарства в новините, като тук и вие имате вашата заслуга. Колкото повече се интересувате от тези глупости и ги разпространявате толкова повече вие помагате за тяхното четене и популярност, замислете се върху това.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #251 -: Януари 14, 2021, 09:21:48 pm »
Не знам какво ви е в главата, но лично за мен сами при мисълта за следенето и преглеждането на такива клюкарски неща ( дали са са истина или фотомонтажи , това е друг въпрос) ми се повдига.
Има съответните хапчета.

Това няма нищо общо със светлото (или тъмно) евроатлантическо бъдеще, това си е предпочитание на родителя (при условие че е истина), оставете ги те да си блъскат главите....
На човек с англосаксонски манталитет е непонятно какво е казъл народът:
Ако мечката играе у съседите, тя непременно ще дойде и у нас.

И си нямате идея колко скоро вашите внуци/правнуци ще почнат да ги зомбират на тая тема.
Няма да ви карам да се замисляте, щом не знаете какво е: прозорецът на Овертон.
И изобщо това НЕ е за вас: https://www.lentata.com/page_7522.html

Колкото повече се интересувате от тези глупости и ги разпространявате толкова повече вие помагате за тяхното четене и популярност, замислете се върху това.
Милите англосакси, как да не ги пожалиш!
Ала, спете спокойно деца...

P.s.:
За колонията всичко, което е кеф на Метрополията, рано или късно става задължително!
Не мислете върху това.
Вредно е!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #252 -: Януари 14, 2021, 09:35:37 pm »
epwpixieq-1 На Витан точно това му е целта той е и служи на подобни нему безскрупулни хора които сега ще направят всичко възможно да излъжат някой и друг човек повече за да гласува за мародерите от БСП.
Заради това е тази поразителна активност във тези две три теми. Забележи, че мястото им е в кофата при помията, но те са на видно място което се вижда от цял свят. А посещаемостта на фирума от нерегистрирани потребители въобше не е малка. В близките месец и половина очаквай още по голяма активност по въпросните теми. И така ще бъде до четвърти април.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #253 -: Януари 14, 2021, 09:42:58 pm »
Радико, правя ти забележка да не политизираш във форума. Не трябва да се споменават никакви партии, избори и пр.

Нищо от написаното на Витан не провокира твоите страхове. Запази ги за себе си и престани да се оправдаваш с това колко потребители влизали във форума. Притеснявай се, че ти досега не си представил нищо авторско техническо за хилядите си постове, та тия потребители не знаят въобще какъв го дириш тук.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #254 -: Януари 15, 2021, 08:03:27 am »
А ксенофобията която вихрите вкупом, къде я слагаш EDM?