Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Светлото евроатлантическо бъдеще...

<< < (2/96) > >>

EDM electronics:

--- Цитат на: Радико в Декември 25, 2020, 03:12:29 pm ---И какво точно бих спечелил аз в личен план от такъв суверенитет който бихме си извоювали.

Задавам въпроса не само от мое име. Упълномощен съм да го задам от седящите тук на масата до мен няколко приятеля от мойте роднини, от роднините на приятелите ми от роднините на жена ми и жените им, от роднините на роднините им та до трето коляно само. Събират се към половин милион човека. Та какво ще спечеля в личен план?
Ще ми се увеличи заплатата ли?  Или ще остане същата ама ще соаднат драстично цените на стоките ли? Какво ще ми е по дибре от сега защото сега има много какво още да се иска спрямо качеството ми на живот.

--- Край на цитат ---
Радико, на теб няма да давам обяснения, защото ти от много малко работи разбираш, а пък от политика въобще, така че е губи време.
Коледа вече мина, чудеса щяха да се случват, Черни рицари щяха да ни отмъщават, Чарлз Бронсън в българския вариант щеше да се явява - йок....йок...освен многобройни постове друго няма, няма и да има.

Радико:

--- Цитат на: EDM electronics в Декември 25, 2020, 04:29:02 pm ---Радико, на теб няма да давам обяснения, защото ти от много малко работи разбираш, а пък от политика въобще, така че е губи време.
Коледа вече мина, чудеса щяха да се случват, Черни рицари щяха да ни отмъщават, Чарлз Бронсън в българския вариант щеше да се явява - йок....йок...освен многобройни постове друго няма, няма и да има.

--- Край на цитат ---
Има има, но не е тази темата за целта ако го публикувам тук ще вземеш да го изтриеш, че не е на място. А въороса остава висящ. Аз питам точно защото не разбирам от политика та ти като по разбиращ обясни ми за да се успокоя защото този въпрос мира не ми дава и не мога да завърша клипа на разработката ми.

GreenHulk:
Земята е Космическо Училище(плащане на карма, израстване чрез трудности и страдания и др.), а не място да бъдем щастливи.
Който иска да е щастлив - да иде на Венера.

За Германия - има информация за така наречения Канцлер Пакт

EDM electronics:
Да не си хабя аз думите Радико, че те струват много пари, ето един мой съратник и той е бегач, като мен, но аз съм по-млад, на 34 г., дава отговори на повечето въпроси, отпуши си ушите добре и слушай /да слушат и останалите, че ми се струва нищо не знаят/:

https://www.youtube.com/v/DqG5FKDD2L0&t=370s

Радико:
Ммммдааа.  Очевидно нямаш готов отговор на поставеният въпрос. Нищо не се притеснявай ходи питай на партиината сбирка и ще ти дадат някакви инструкции. Те съботяните така правеха едно време кат се заяждах с тях. И свидетелите на Йехова и те. Даже си записваха какво съм казал. Та питай по висшестоящия не е срамно.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия