Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Светлото евроатлантическо бъдеще...

<< < (95/96) > >>

EDM electronics:
VITAN,
всички тия соросоидни мишки дето ми опонират ги свързва една обща черта - ЕГОИЗМА.
Те ще ти дадат най-краткото обяснение, че преди били зле, а сега са много добре. Но тези хора виждат света само от своята камбанария, не не се интересуват от другите, от комшията и т.н. А комшията му гладува, потънал е в кредити. Той се принуждава да отиде в чужбина и там да се унижава, да работи долна черна нископлатена работа. През това време се разбива семейството му. Жена му отива в Гърция и там мазния, дебел, черен, миризлив, стар грък я плющи, когато си поиска за 5 лв. И такава е съдбата на хиляди български жени - важното е тия соросляци да са добре.

И аз не съм зле бе тъпунгери, но ми е жал за хората.

EDM electronics:
Михаил Кузмов, ти тотално си се изчерпал, физически си се изчерпал, а с акъла си приключил. Кой си ти - един старец, заблуден. Пасков е ветиринар и има бизнес, който не е изчерпан. Че е начетен, начетен е, а ти не си.

ppipilica:
Тва пък от къде го измисли. Много добре мисли, за много неща е прав и съм съгласен с него и с Киро и с Пасков.
Ама вие се радвайте на демокрацията, нема лошо. Само като се сетя навремето каква беше храната по магазините и ся кви отявлени боклуци продават, е добре има банани целогодишно и тоблерон има навсякъде не само в корекома. А да и сте свободни да идете някъде да сте слуги на някой германец или англичанин за жълти стотинки, много е яко нали, да те онождат с малко възелин, че и да ти харесва.
Айде стига че се нервирам.

Михаил Кузмов:
Когато някой се самоизчерпи и няма повече доводи да опонира, излиза от самоконтрол и започва да обижда! Само не ми е ясно, какъв беше критерия на atos да те направи модератор! Историята ти липсва EDM, това ти е проблема! Не осъзнаваш че тя никога не може да се върне! Бленувай си колкото щеш! Имаш вЕрващи! Даже се научи да правиш видео клипове, така ще имаш повече фенове!
А да, за твое сведение, историята на Русия ми е една от любимите теми. Онази истинската, не от твоите и на Vitan, гаражни видео клипове.

plcsoft:
 
--- Цитат на: juliang в Април 10, 2021, 10:49:33 pm ---
Да, и сегашния строй не е цвете за мирисане. Но е ... по-естествен, по-жив.

--- Край на цитат ---

Така е! Това се дължи до голяма степен на обратната селекция оформена старателно 45 години. Която вече, лека по-лека, се разгражда и самоунищожава, по естествен път.
Това води след себе си до по-добри условия за работа на знаещите, можещите и кадърните хора.
Но става бавно и едва забележимо, защото, все още старите комунисти действат много подмолно, въоръжени с икономически и шуробаджанаштки лостове за управление и контрол. Това се отразява негативно на цялата икономика и на държавата въобще, но такава е реалността, какво да се прави! Дето викаше един мой приятел - като нямаше лустрация, ще стане чрез кастрация.  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия