Автор Тема: Светлото евроатлантическо бъдеще...  (Прочетена 81345 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #270 -: Януари 16, 2021, 06:08:09 pm »
Еврогейският съюз е смърт за България! - това го казва един комшия на Радико от Западния парк - София, но по-различен от него - умен мъж.  :)

Ето какво казва той:

<a href="https://www.youtube.com/v/s5VyhVotCP4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/s5VyhVotCP4</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #271 -: Януари 16, 2021, 06:30:18 pm »
Цитат
Или EDM е хунвейбин?
Да де, ама той има реални разработки, а ти над 5000 локуми...
Кой е хунвейбин-а? 
Я пак, я пак.
Къде са те в кои сайт да ги намеря тия разработки. Че в мазетоооо...
Да не би някой друг модератор я Майстора я Алтиум да ги е изтрил?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #272 -: Януари 16, 2021, 06:54:03 pm »
Ти нагъл ли си или да?!
Хайде първо да решим обратната задача:

 Радико

Много Напреднал, Публикации: 5 877

Обеща да отмъсти за нас, като изобрети СЕ. После обеща, дори и скапана СЕ установка да има - да ни я покаже. Показъл ЙОК !

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #273 -: Януари 16, 2021, 06:58:21 pm »
Сега готвят цензура на ниво браузър!!
;D ;D ;D
Много ми е интересно как така ще направя цензура на ниво браузъри. Вие разбирате ли каква глупост казвате?
"...В Съединените щати има малко свобода на словото.
Тук грешите, в САЩ има пълна свобода на соловото (това изобщо не е проблем), НО това не значи че пропрагандираното по официалните медии е истината. Когато се позамислите малко може и да разберете ( въпреки че не тая дъх ) каква е разликата.
В САЩ всички са много чувствителни, така че трябва постоянно да обмисляте кого обиждате, защото ако някой има други политически възгледи, тогава може да има последствия от това, което казвате. Например, казвате нещо срещу жените или срещу хомосексуалистите, но в резултат можете да загубите работата си или да влезете в скандал."
Вие правите грешка като асоциирате свобода на словото и това което хората са готови да чуят и явно не разбирате разликата. На всякъде по света всеки може да си говори каквото му душа желае разликата е че при САЩ, това е защитено от първата добавка към конституцията, което значи че правителството не може по никакъв начин да спре (официално) това говорене или заковано да накаже говорител. Това обаче изобщо не важи за частните организации които дефакто могат да санкционират каквото си искат за да защитят имиджа си като уволняват или налагат ограничения на своите работници за това което говорят (как си мислите че изтриха акаунтите на Тръм, те имат това право по конституцията).  За голамо съжаление на това му се казва следване на законите на голямата тълпата (както при комунизма, колко бяха безпартиините спомняте ли си), понеже когато една частна компания която зависи от тълпата (няма значение как се наричат), не се съобразява с нея,  нейните печалби най-вероятно е да пострадат защото обикновените хора (които навсякъде са овце) ще спрат да купуват и ще странят от нея. Това според мен е неправилно, но какво да се прави, това е закона на гоелмите стада в джунглата (те помитат всичко) или на мобокрацията ("mob" - тълпа).

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #274 -: Януари 16, 2021, 07:08:14 pm »
;D ;D ;D
Много ми е интересно как така ще направя цензура на ниво браузъри. Вие разбирате ли каква глупост казвате?
Не очаквам експерт като вас да знае кой е Боян Чуков, все пак ще пробвам:

Боян Чуков: В Америка върви процес на много бърза десакрализация
https://bnr.bg/play/post/101405749/boan-chukov-v-amerika-varvi-proces-na-mnogo-barza-desakralizacia

Ето тук в аудиото е това, което ви е на ниво браузър.
Щом на ниво бразузър е заложен сертификата на Фейсбук например
(срещу хакерски атаки от типа: Man-in-the-middle > не като такъв, който се инсталира),
какъв е проблема да се заложи там и "сертификата на истината"?

Другото нататък дори не го и четох - няма да му отговарям.
1. С англосаксонски и/или либерален манталитет е безсмислено да се спори.
2. Назад сте с този материал.
3. Не мисля черно-бяло.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #275 -: Януари 16, 2021, 07:20:44 pm »
@epwpixieq-1 друг вместо мен ти дава отговор:

https://bnr.bg/play/post/101405735/komentar-na-petar-volgin-kraat-na-amerikanskata-demokracia

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #276 -: Януари 16, 2021, 07:20:46 pm »
Я пак, я пак.
Къде са те в кои сайт да ги намеря тия разработки. Че в мазетоооо...
Да не би някой друг модератор я Майстора я Алтиум да ги е изтрил?
Радико, аз съм един от най-старите участници на форума. Тук съм оттогава, когато ти още ни се можел да докараш гъстотата на лепилото за плочки, камо ли да обсъждаш теми, като електрониката. Имам тук поне 20 електронни разработки. Не съм плагиат, не представям копия на неща от руските сайтове.
Ето ти от най-близкото минало:
https://mazeto.net/index.php/topic,11280.0.html

https://mazeto.net/index.php/topic,10272.0.html

Радико, не е добре така злобно да коментираш по мой адрес, злорадо. Не съм виновен аз, че си се докарал до състояние на крепостен селянин и си се самозакрепостил /самозаробил/ в чужбина.

Чети темите и се учи. Дано ти послужа за добър пример, защото ти си тук от години, не съм видял от теб дори една върбова клонка да одялаш, един пирон не си забил във форума. И не ми се извинявай и не заставай зад гърба на мними студенти-читатели на форума, щото тука сте се събрали само дърти пенсии, затова нищо не работите. Такива и на млади години нищо не са направили.

Да ти покажа ли сега аз какво работя, а...ама ще ти стане неудобно.

По делата ще ги познаете, по делата, не по плямпалото...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #277 -: Януари 16, 2021, 07:32:54 pm »
Ти нагъл ли си или да?!
Хайде първо да решим обратната задача:

 Радико

Много Напреднал, Публикации: 5 877

Обеща да отмъсти за нас, като изобрети СЕ. После обеща, дори и скапана СЕ установка да има - да ни я покаже. Показъл ЙОК !
Аз СЕто вече съм го изобретил. Установката която нарушава ЗЗЕ съм я направил и съм я показал в съответната тема. Остава само да увелича КАЧЕСТВОТО на материалите.
Следващата скапана установка която обещах не е въобще за СЕ. Тази скапана установка нарушава само закона за запазване на импулса. И ще я демонстрирам както съм обещал. Е поне имам нещо на лице. Значи в този форум нещо независимо колко работи или не работи "защото и неработещата установка е нещо" сме показали само  Аз Радико, Бат Ванко, Yoro, Макса62, Майстора. И за други не се сещам. А и Хипарх имаше някой демонстрации на лифтери въпреки, че не са опити точно за СЕ пак е сериозна работа в тази насока. Това сме другите са теоретици, чакащи да откраднат нещо и хунвейбини.
От теоретиците пак има полза и то огромна защото във спора се ражда истината. Останалите са си канцерогенни за форума.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #278 -: Януари 16, 2021, 07:48:20 pm »
Аз СЕто вече съм го изобретил. Установката която нарушава ЗЗЕ съм я направил и съм я показал в съответната тема. Остава само да увелича КАЧЕСТВОТО на материалите.
Следващата скапана установка която обещах не е въобще за СЕ. Тази скапана установка нарушава само закона за запазване на импулса. И ще я демонстрирам както съм обещал. Е поне имам нещо на лице. Значи в този форум нещо независимо колко работи или не работи "защото и неработещата установка е нещо" сме показали само  Аз Радико, Бат Ванко, Yoro, Макса62, Майстора. И за други не се сещам. А и Хипарх имаше някой демонстрации на лифтери въпреки, че не са опити точно за СЕ пак е сериозна работа в тази насока. Това сме другите са теоретици, чакащи да откраднат нещо и хунвейбини.
От теоретиците пак има полза и то огромна защото във спора се ражда истината. Останалите са си канцерогенни за форума.

Хубаво Радико, ама хайде покажи нещо реално, кое е това устройство дето си го изработил и нарушава ЗЗЕ, пък и кога ще покажеш новото си устройство което нарушавало ЗЗИ. Ти си на ход, и вярвай че нищо няма да може да се открадне , да не би някой да повтори опита, щото и без това не виждам лошо в това, но принципа е важен, а ти явно по приказките ти, трябва да си открил принципа, репликите на устройството са нещо обикновенно, и от това няма защо да се страхуваш, а напротив, трябва да се гордееш, че принципа открит от теб се може да се репликира, което е показател за вярност на принципа, а не поредна шарлатания.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #279 -: Януари 16, 2021, 07:59:01 pm »
Радико нищо няма да покаже (нищо различно от цирк) ..... просто си тръска перцата :)
А за твърдението от по-горе има една поговорка - "на крив хуй и вълната му пречи" - били направили нещо ама не работило щото еди какво си .....
Смешници!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #280 -: Януари 16, 2021, 08:40:45 pm »
Истината е, че тия дъртите ползват форума, като Клуб на пенсионера, като ОФ-клуб за разтягане на лакардии. И ще се надлъгват и ще ни лъжат какви били на младини, как сега работили, какво правили и т.н.

Има един виц:
Един дъртак все се фръцкал пред младоците, колко кадърен и начетен бил и рекъл:
- Аве младо-зелено, ти знаеш ли Аз какъв бях на младини, знаеш ли, ааа...? - обърнал се назад да не му видят лицето и казал:
- Същото гойно бях!  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #281 -: Януари 16, 2021, 08:49:24 pm »
... На всякъде по света всеки може да си говори каквото му душа желае разликата е че при САЩ, това е защитено от първата добавка към конституцията, което значи че правителството не може по никакъв начин да спре (официално) това говорене или заковано да накаже говорител.
И тук е така. Но както там така и тук, от това няма голям смисъл. Нищо не се случва след говоренето.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #282 -: Януари 16, 2021, 10:05:02 pm »
Радико, нидей съ пери толкоз, ами помисли срещу какво съ периш!

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #283 -: Януари 16, 2021, 10:31:55 pm »
Да видим  Радико с какво ще разобличи предрасъдаците на останалите във форума, да не се отдаваме толкова рано на скептични полемики, нали целта на форума е да има някакъв прогрес в идеи и експерименти, проправящи път към светлото бъдеще на СЕ, и безплатна енергия. :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Светлото евроатлантическо бъдеще...
« Отговор #284 -: Януари 16, 2021, 11:14:30 pm »
Казват, надеждата винаги умирала последна!  :D
Но по-вероятно е да получите от умрял писмо, отколкото Радико да ви покаже нещо техническо, направено от него.
"По-лесно е камила да мине през иглено ухо, отколкото богат западен капиталист-експлоататор на чужденци-роби да влезе в рая" - Библията

По ясен спомен единственото нещо, за което Радико е пускал негова снимка във форума, беше един камък, една скала върху пръст от Ливан, на която каза, че кацали извънземни.  ;D
« Последна редакция: Януари 17, 2021, 10:52:51 am от EDM electronics »