Автор Тема: Тръмп срещу Байдън  (Прочетена 39731 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Тръмп срещу Байдън
« -: Декември 14, 2020, 08:29:22 pm »
Кой кой е, за кого сте и защо сте за него? Лично аз съм за Тръмп и смятам, че не е агънцето за което се представя и за което го мислим, но в най- лошия си вариант е по- добър от Байдън.
« Последна редакция: Декември 14, 2020, 09:03:28 pm от EDM electronics »

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #1 -: Декември 14, 2020, 08:51:05 pm »
Кой кой е, за кого сте и защо сте за него? Лично аз съм за Тръмп и смятам, че не е агънцето за което се представя и за което го мислим, но в най- лошия си вариант е по- добър от Байдън.

По какво смяташ че Тръмп е по ценностна личност от Байдън, всичките са марионетки на атлантическата власт, а тя е израз на глобалният капитализъм и екстремизъм, да се подчинят всички държави на една политическа система, властваща над целият свят, хегемония на една държава над друга. Само единственно със създаването на така нареченият нов световен ред, може да се сложи край на това съревнование между великите държави за , кой , най , по , по голям. Но този нов световен ред, в лицето на единовластно правителство от световен порядък, ще заличи граници, етноси, езици, култура, семейство, ценостна система и т.н основи на човешкото битие, и за що, за да се възцари световен господар в лицето на  индивидуална личност, представяш ли си един единствен човек, да командва целият свят, посредством свръхспособности подобно на бог. Та той ще се окаже и бог, ако осъществи това. Но нека не бързаме и да се върнем към цитатите от библията за антихриста, да точно тези времена се изпълняват и то с много бързи темпове, антихриста е близо вече, да се готвят за неговото посрещане.
« Последна редакция: Декември 14, 2020, 09:03:46 pm от EDM electronics »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #2 -: Декември 14, 2020, 09:03:48 pm »
Въобще не си мисли, че има някакво значение дали е единия или другия.
Мисля си, че можем да си уплътним свободното време с по смислени неща от политика.
« Последна редакция: Декември 14, 2020, 09:05:10 pm от EDM electronics »

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #3 -: Декември 14, 2020, 09:14:06 pm »
Напълно съм съгласен с svetlio760 - Байдън е много опасен
Който запознае подробно и помисли ш си направи изводите.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #4 -: Декември 15, 2020, 06:22:36 pm »
Кой ще е президента - по същество няма да има никаква разлика - все ми е тая. Обаче:

Тръмп НЕ признава изборите. Какво следва!?
-
<a href="https://www.youtube.com/v/-zG5e9gxTag" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/-zG5e9gxTag</a>

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #5 -: Декември 18, 2020, 10:03:39 pm »
Байдън и пандемията са едно цяло. Вий наистина ли смятате, че е все тая?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #6 -: Декември 18, 2020, 10:34:31 pm »
Байдън и пандемията са едно цяло.
Не са. Както кучето и бълхата върху него.
В ролята на кучето - зелените печатари.
Вий наистина ли смятате, че е все тая?
За останалият свят на практика - да.
Ако нещо се смекчи като бреме, то ще е от затихващите функции на "Сияйният Град на Хълма".
Или ако се утежни от смъртна агония.
Противоречията от основаването на САЩ до сега, никъде не са изчезнали.
САЩ не са държава, те са бизнес, защото всичко там е бизнес.
А там всичко е пред фалит.... https://usdebtclock.org/

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #7 -: Декември 19, 2020, 12:09:49 am »
А аз обичам да си задавам въпроси. Ето някои от тях:
-Защо Байдън провежда слаба предизборна къмпания? Толкова ли е бил сигурен в победата си? А защо?
- Защо по време на изборите „демократите” толкова нагло правят всевъзможни фалшификации? Не са ли знаели, че в компютърните системи всичко се записва? А как ще се скрият фалшификациите при преките излъчвания по телевизиите? Не са ли се притеснявали от охранителните системи и скритите камери?
-Висшите съдебни органи защо си затварят очите? Как така за кратък период от време банковите сметки на магистратите са нарастнали с по няколко милиона? А Байдън толкова ли е беден, че само той привежда на два пъти по половин милион, а другите- по цели милиони? Дали и Байдън не е от дребните фигури? Добре де, нека допуснем, че Байдън в този период е имал доста разходи...
-Защо жители на Флорида твърдят, че напоследък към „курорта” Гуантанамо са зачестили полети на тежки самолети? Дали пък не очакват „скъпи заселници” и трябва да им осигурят комфортна среда?
-Демократите не знаят ли, че по конституция действащият президент не е задължен да предаде властта на новоизбрания? И ако Тръмп забележи нещо гнило, по конституция може да обяви военно положение, и всички цивилни магистрати да отпаднат от играта!
-Тръмп няма ли собствен бизнес та разчита на президентския пост? За какво му е „да си слага таралеж в гащите”, като упорито „рита срещу ръжена”?
-.....
И още множество въпроси. Логични отговори не можем да получим от продажните СМИ. Ясно защо. Остава случайно изтекла информация, споделена от мислещите „конспиратори”. И собствената логика. Е, където все-още в има...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #8 -: Декември 19, 2020, 09:22:40 am »
Навремето САЩ имаха конкурираща система - комунистически СССР.
Демокрацията трябваше да е бяла и пухкава.

Сега няма нужда някой да ви се лигави, още повече, че ЕС доказа своето безгръбначие по световните дела.
Както казах, САЩ са бизнес и то западаш бизнес.

Както е казъл поета:
"Борбата е безмилостно жестока. Борбата както казват, е епична. ... Какво тук значи някаква си личност?!"

Личността изобщо няма значение какво ще си помисли - 6 еврейскии фамилии (демократични) държат 95% от световният медиен монопол.

Затова и демокрацията е власт на демократическата партия. (На САЩ, да не се объркате нещо).

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #9 -: Декември 22, 2020, 10:33:32 pm »
До тук добре, тук в тоо сайт има и по- мъдри политици от мен, признавам. Половината от тее въпроси съм си ги задавал и аз, но само половината. Не се написа обаче един основен- Защо нито Тръмп, нито Путин удариха по масата и не казаха очевидната истина- пандемията е фалшива? Нали бяха в един отбор? А пандемията е фалшива точно колкото и цирковете на Байдън по изборите!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #10 -: Декември 22, 2020, 10:46:10 pm »
Защо нито Тръмп, нито Путин удариха по масата и не казаха очевидната истина- пандемията е фалшива?
Русия има нова ваксина по нова технология. Тази технология позволява да се препрограмира за месец (примерно) "бойната глава" (при отработена ракета) и да не се затваря повече икономиката заради нов щам на нещо си.
Както и няма да се затваря Русия повече. Още някой месец и това ще е основно.

Виж за Запада, вкл. тъдява това не е гарантирано. До 2025 г. Някакво преимущество? У кого?
А и Белорусия не се включи в театъра и се опитаха да спретнат там Майдан.
Наложи се Лукашенко да излиза с калашник в ръка.
Не отговарям за Путин, но проблемите със съседите, които му насъска Запада - да се прави на мъж с калашник - едва ли му е приоритет.
Още повече в ГДР е спирал разбесняла се тълпа с пистолет в ръка.
В Дрезден по кръчмите още се говори за това.

Нали бяха в един отбор?
Никога не са били. Това, че Тръмп за разлика от другите президенти щатски не е подпалил нова война - нищо не значи.
По делата им ще ги познаете - Кой го бе казъл, а?!
Никой друг президент не е направил на практика толкова мръсни номера на Русия, колкото Тръмп.
Нищо лично, просто американските интереси се простират и отвъд Луната.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #11 -: Декември 23, 2020, 01:44:06 am »
Дано си прав. Звучиш малко русофилски, но да, има логика!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #12 -: Декември 23, 2020, 07:17:34 am »
До тук добре, тук в тоо сайт има и по- мъдри политици от мен, признавам. Половината от тее въпроси съм си ги задавал и аз, но само половината. Не се написа обаче един основен- Защо нито Тръмп, нито Путин удариха по масата и не казаха очевидната истина- пандемията е фалшива? Нали бяха в един отбор? А пандемията е фалшива точно колкото и цирковете на Байдън по изборите!
Ами те са отединия отбор, но това не е измислено от другия отбор а е наложено от съдията на мача. А съдииските решения не подлежат на коментар. Освен това коронавируса въобще не е лъжа. Вярно има голямо хиперболизиране на опасността, но не е лъжа.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #13 -: Декември 25, 2020, 05:51:05 pm »
Короната е грип! И като говорите за съдия, съдията е този, който създава правилата около грипа. Другите ги спазват. Въпроса е, защо не теглят една майна на съдията както направи Лукашенко?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #14 -: Декември 25, 2020, 07:04:44 pm »
Защото за разлика от мача където съдията раздав жълти и червени картони този съдия раздава и зелени такива. На послушните капитани на отбори.