Автор Тема: Тръмп срещу Байдън  (Прочетена 43427 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 633
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #90 -: Февруари 13, 2021, 01:08:03 pm »
Проблемът на народа в момента са ценностите.
Оттук идва и момента, че не може да произведе кадърен елит.
Оттук САЩ ни произвеждат такъв по пътя на отрицателната селекция.

Или по думите на Франклин Делано Рузвелт:
- Той може да е кучи син, но е наш кучи син.

(относно американската политика спрямо никарагуанския диктатор Анастасио Сомоса Гарсия)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #91 -: Февруари 13, 2021, 03:47:41 pm »
Аз съм прост и вие сте прости! За това, толкова добре се разбираме! - Бойко Методиев Борисов. ;) :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 638
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #92 -: Февруари 13, 2021, 06:58:23 pm »
Аз съм прост ...
:D
Това никак не изненадва, защото е обществена тайна. Хубавото е, че си признаваш.  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #93 -: Февруари 13, 2021, 07:20:15 pm »
Аз съм прост и вие сте прости! За това, толкова добре се разбираме! - Бойко Методиев Борисов. ;) :D
Ако приложиме небезизвестния "Параграф 22" в случая ще излезе, че не е прост.
Много хора май се заблуждават обърквайки понятията "прост" и "простак" 
Не ме разбирайте погрешно освен, че е простак е и крадец. Обаче не може да се отрече, че направи така, че да има какво да открадне. Докато тези преди него не бяха простаци, бяха интелигентни и втзпитани красиво говорещи некадърници които нищо не можаха да откраднат защото не можеха да осигурят условия да се направи нещо което да откраднат. Е останаха си честни и гладни, народа също беле гладен по това време. Не ми пука как го е направил важното е, че сега има малко повече. Е не без помощта на хората от чужбина като мен, но има повече. Да продължава да краде щом има и за мен.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 633
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #94 -: Февруари 13, 2021, 07:32:08 pm »
Обаче не може да се отрече, че направи така, че да има какво да открадне....
Е то това е смисъла на ЕС - да има да крадат върхушките така, че да са лоялни!
Защо ЕС няма нито един, нито един! заверен одит?! Защото има скрити безотчетни фондове,
с които, ако има срив в системата, да се вземе оттам ида се съхрани посредством корупция системата.

Не ми пука как го е направил важното е, че сега има малко повече.
А Турция си вика - упс, по-малко гяури в Булгаристан.

Е не без помощта на хората от чужбина като мен, но има повече.
Умре ссиганката де те фалеше, та почна сам.

Да продължава да краде щом има и за мен.
Е заради такива като теб индоевропейци ще сме все на дъното!

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 349
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #95 -: Февруари 13, 2021, 08:08:28 pm »
Е то това е смисъла на ЕС - да има да крадат върхушките така, че да са лоялни!
Защо ЕС няма нито един, нито един! заверен одит?! Защото има скрити безотчетни фондове,
с които, ако има срив в системата, да се вземе оттам ида се съхрани посредством корупция системата.
Витане, сещаш ли се що кражбА беше по соц време? Или ще отречеш?
Всеки влачеше каквото свари откъдето може. Готвачите крадяха от столовата, старшинките крадяха одеалата, кубинките и ваксата за обувки, шофьорите продаваха горивото от камионите, крадяха се тухли и цимент от строежите...
И по-стршното е че директора на държавното предприятие не му дремеше много... бюджета ще му даде каквото му е необходимо в края на годината.
Аз още като бях по бригади като бях ученик се сещам, че имаше един ГАЗ-ки, дето по документи на всеки курс тръгваха натоварени с по 3 тона праскови или домати, а реално в една ГАЗ-ка не може да натовариш повече от тон без да и счупиш ресорите... и на никой по веригата не му дремеше... плана се преизпълняваше, а компоти по магазините нямаше...

Разбираш ли ... по-евтино е да те крадат 100 или 1 000 човека, отколкото цялата нация да влачи всичко, което не е заварено или забетонирано...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 633
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #96 -: Февруари 13, 2021, 08:28:48 pm »
Разбира се, гадните комунисти ни са виновни. Ама това за твоето поколение.
За най-младото няма да е така.
От Отворено общество колят и бесят какви ще са историците в България и кой какви постове в системата ще заема.
Инструкциите на Натровено общество са (привет от деда ти Сороса), да учат малките по история, че всички
беди на България идват от.... от.... познай кога и кого?
Понеже никак нямаш капацитет да отговориш, ще те светна с цитатче:

"Нашествието на княз Светослав I са две руски военни експедиции в Дунавска България през 968-969 г., прераснали в руско-византийска война. Побеждавайки българите, киевският княз Светослав Игоревич установява столицата си в Преславец (край днешна Тулча). В борбата си с византийците опустошава голяма част от Тракия, но през 971 г. търпи поражение и е принуден да се откаже от всичките си завоевания. Подчинена първо от русите, след оттеглянето им Източна България (заедно със столицата Велики Преслав) попада под византийска власт. "

И тая имперска гад е мислела да пренесе столицата си от Киев в България и че по роднинска линия има право на престола български.

А сега си опичай евроатлантическият мозък и не вини комунистите. Знаеш правоверният отговор и само така:
с правата линия на партията демократическа (Камалско-Байдъновска) !!


Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #97 -: Февруари 13, 2021, 08:29:44 pm »
:D
Това никак не изненадва, защото е обществена тайна. Хубавото е, че си признаваш.  :D

..... сродното привлича сродно, ЕДМ-е! :D
Ти, защо се радваш?
Значи се имаш за по-тарикат прост - демек прост заченат от хайдушко семе. Те са си най-майката тракали. Навремето са били най-мързеливите и най-крадливите за това са хващали гората, за да не работят и се прехранвали с обири на села и на паланки като днешните цигани. Не са били по-различни!!! От тях се пръкват на върлите социал-фашисти. ;) ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #98 -: Февруари 13, 2021, 08:37:31 pm »
Цитат
  Е заради такива като теб индоевропейци ще сме все на дъното! 
Витане ако ти си на дъното проблема не съм ти аз нито разни индоевропейци. Които вече бачкат в чужбина та знае ли се. На дъното сте "Курск" със дупката в борда и такива като теб дето са се хванали здраво за нея и не могат да се пуснат. Да ама твоят любим вожд дето ЕДМ си го е сложил за аватар и твърдеше, че бил самият той на младини, или може би в предишния живот. Та въпросният изверг имаше една умна мисъл казана:
Проблемът по спасяването на давещият се е проблем на самият давещ се!!!
Аз от доста време не смятам, че съм на дъното и за да се откача от дъното не съм откраднал нищо от никого. Само където се понаучих да ограничавам малко крадящите от мен. А ти се дръж здраво за Курск да не вземе да те изкара нагоре течението случайно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 638
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #99 -: Февруари 13, 2021, 10:27:12 pm »
Витане, сещаш ли се що кражбА беше по соц време? Или ще отречеш?
Всеки влачеше каквото свари откъдето може. Готвачите крадяха от столовата, старшинките крадяха одеалата, кубинките и ваксата за обувки, шофьорите продаваха горивото от камионите, крадяха се тухли и цимент от строежите...


Ти идея си нямаш как се краде на запад, щото не си живял там, като мен. Бил съм свидетел на нагли кражби, почти ежедневно. Примерно костюмиран с дипломатическо куфарче краде от хипермеркат салами и суджуци, пъха ги в куфара и се надява, че баш него няма да следят съгледвачите, защото в супера има винаги цивилни съгледвачи за крадци. Нямаш си идея как се крадеше и в университета тоалетна хартия, сапуни и въобще каквото ставаше за крадене. По складовете как се крадеше? Това е в Западна Европа, не ти говоря за някой работник от соца, че откраднал една бургия от шлосерната или счетоводителя откраднал едно тиксо и два химикала.

Абе ти наред ли си за тия кражби?
А кой крадеше повече, Тодор Живков или бодигарда му, а?
Я да видим тука за какво иде реч, как се крадат милиарди от държавата и от бизнесмените, днес, не през соца:

<a href="https://www.youtube.com/v/rHzxN2bZSq4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/rHzxN2bZSq4</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #100 -: Февруари 13, 2021, 10:51:04 pm »
Краде краде нема лабаво.
Ама защо не крадеха тия измикяри преди бат ти Бойко и след Бат ти Тошо. Ми щот са измикяри за това.от празна къща кво да откраднеш. Трябва да си тарикат да наоравиш така, че хората да си напълнят къщата та да има кво да откраднеш. Е оная кокошка Ренета Инджова кво направи? Източи язовир Искър и вкара София в режим за некакви си смешни 300 000 $ за деривацията Джерман Скакавица за останалите шматки възпитаници на академията Фрундзе въонше нема смисъл да приказваме. Курск братче Курск. Добре, че Гълфстриим ни изкара нагоре да глътнеме малко въздух. Ама некой още държите това ръждаво руско железо долу на дъното. Там и ще си изгниете при съветския флаг. И то от страх да се пуснете не от друго. Ама кво да ви кажа при демокрацията всеки миже да се дави както намери за добре. Аре сладка ви водица.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 638
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #101 -: Февруари 13, 2021, 11:01:03 pm »
Курск братче Курск. Добре, че Гълфстриим ни изкара нагоре да глътнеме малко въздух.

Какви несвързани неща говориш, кой ти разбира тъпите абстракции?
Интелигентните хора се изразяват така, че да ги разбере всеки. Явно ти не си от тях. От ден на ден все по-големи тъпотии говориш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 638
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #102 -: Февруари 13, 2021, 11:04:17 pm »
Аре сладка ви водица.

Леле, тоя от ден на ден измисля все по-големи тъпотии.  :D
Каква водица те гони ве, мавзолей?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #103 -: Февруари 13, 2021, 11:23:11 pm »
Цитат
Интелигентните хора се изразяват така, че да ги разбере всеки. Явно ти не си от тях. 
Малеее къде ме слагаш при ентелегентните ора бе. Ти не разбра ли, че съм простак след толкова поста дето имам. Ква интелигентност търсиш от строителен работник Торкретист при това, от горе на всичко и миньор.  Шегаджия.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 633
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #104 -: Февруари 13, 2021, 11:27:34 pm »
Радико, его те тука твоя крадец, де го одобряваш и мафията му.
Преди пак да почнещ да плещиш ****, вземи та погледни:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/rHzxN2bZSq4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/rHzxN2bZSq4</a>