Автор Тема: Тръмп срещу Байдън  (Прочетена 40175 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #60 -: Януари 30, 2021, 08:20:09 am »
Някой спомня ли си братя Стругацки - "Часът на бика"?
За съжаление сме се запътили точно там.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #61 -: Февруари 01, 2021, 01:23:47 pm »
Я какви слухове се носят в нета!
Импичмента на Байдън най-вероятно ще мине!
Байдън е свършил мръсната работа на "демократите", и трябва да бъде заменен от Камала Харис!

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #62 -: Февруари 01, 2021, 01:30:18 pm »
Това е стара опорка на български "топ журналисти". Тяхното твърдение е, че уж е много стар и трябва да отстъпи поста си. Но това са пълни глупости, този може и до 100 години да искара като го гледам, и няма да ме учуди ако си изпълни и два мандата, а камилата може да си чака, колкото и съпруга на една друга камила не се знае до колко ще изчака.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #63 -: Февруари 10, 2021, 02:20:30 pm »
Дивотиите в корпорация САЩ продължават.
Поредните капки в препълнената чаша на търпението.

США.Абсурдно и неконституционно процесс импичмента против частного лица.Повышение цен в отеле Трампа
https://www.youtube.com/watch?v=dFp1AzeZ2QA

Интересно доколко се "услажда" демокрацията, дето се налага по цял свят от САЩ, на обикновения американец?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #64 -: Февруари 10, 2021, 03:04:52 pm »
Цитат
Интересно доколко се "услажда" демокрацията, дето се налага по цял свят от САЩ, на обикновения американец?   
Със гаранция им се услажда повече от колкото социализъма на обикновенният руснак. Защото дали си забелязал американците бяха недоволни и влязоха в парламента. Руснаците бяха недоволни и успяха само по улиците да излязат и аресруваха десетки хиляди от тях. Продължавай да се възхищаваш на жалкият им живот на който са осъдени да живеят.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #65 -: Февруари 10, 2021, 03:39:01 pm »
Защото дали си забелязал американците бяха недоволни и влязоха в парламента.
Но ги изловиха като мишки и ще гният по щатските затвори (а ние сме гледали филми за тях, нал'е?!)

Руснаците бяха недоволни и успяха само по улиците да излязат и аресруваха десетки хиляди от тях.
1. Лъжеш троле - никакви десетки хиляди! Доказуемо.
2. Нарочно си просеха боя и ареста - при налети биткойни за десетки милиони долари, нали трябва да си ги заработят....
3. Пито платено - и ако някой от тях влезат в затвора, ще е за много по-малко време и при различни от щатските условия.
4. Ако някой нападне щатски полицай нарочно с метални пръти, това ще му е последното нещо в живота - в общият случай.
5. След вибратора какво ще ни покажеш - или само ще тролиш и дрънкаш общи приказки?!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #66 -: Февруари 10, 2021, 05:21:53 pm »
Но ги изловиха като мишки и ще гният по щатските затвори (а ние сме гледали филми за тях, нал'е?!)
1. Лъжеш троле - никакви десетки хиляди! Доказуемо.
2. Нарочно си просеха боя и ареста - при налети биткойни за десетки милиони долари, нали трябва да си ги заработят....
3. Пито платено - и ако някой от тях влезат в затвора, ще е за много по-малко време и при различни от щатските условия.
4. Ако някой нападне щатски полицай нарочно с метални пръти, това ще му е последното нещо в живота - в общият случай.
5. След вибратора какво ще ни покажеш - или само ще тролиш и дрънкаш общи приказки?!
Баси наглостта Трол да вика на друг трол. Демек крадеца вика дръжте крадеца. Относно показването аз не съм нагъл нахалник, реда ми мина сега си ти на ред да покажеш нещо за да докажеш, че не си ТРОЛ мисля впрочем че не е баш подходяща думата щот троловете са любители ти си професионалист, хуйвейбин е по подходящото за теб определение. Е може би греша. Готов съм с удоволствие да си посипя главата с пепел, стига да покажеш нещо направено от теб в последно време.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #67 -: Февруари 10, 2021, 05:39:44 pm »
В последно време - нищо не правя. И скоро няма.
Това обаче няма нищо общо с твоето нищоправене... И общи дрънканици и фобия.
Предостатъчно съм направил, при това и дал без пари.
А ти дори великия си вибратор не публикува - ноу-хау р'ъйш ле!

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #68 -: Февруари 10, 2021, 05:59:57 pm »
Добре, Радико! Нека се изясним.
Защо мислиш, че имам нещо против обикновения американски гражданин?
Защо ти си върл русофоб?
Дали руските граждани така ненавиждат американците, както американския гражданин ненавижда руският?
Дали руските емигранти в САЩ се борят за човешките права, или създават неприятности щатите?

Да погледнем и от друга гледна точка.
От началото на миналата година (понеже от тогава следя), колко руски емигранти в САЩ бият камбаната, че там нещата вървят на зле за обикновения гражданин? Мога да изброя повече от 5 руски блогера (с линкове към тях), дето открито в нета бият тревога.
А ти можеш ли да ми посочиш 5 линка за български емигранти в САЩ, дето бият камбаната?
Иначе би излязло, че българските емигранти са най-обикновени гастарбайтери, дето единствено се възползват от уредения живот на запада, без да са заслужили с нещо това. Както се казва: едни да бъркат в огнището да вадят картофите, а други от страна само да кльопат.... Защо не остават в собствената си страна, и да извоюват правото си на достоен живот?
И да, знам че много по-престижно е човек да се нагажда според текущата ситуация...


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #69 -: Февруари 10, 2021, 06:33:58 pm »
Добре, а що руските мигранти не хващат самолета и не се прибират в Русия? Щом в САЩ е станало толкоз зле, а Русия е в небивал подем...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #70 -: Февруари 10, 2021, 06:57:26 pm »
Какво е казъл говорителят на Ротшилд - Жак Атали
(https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B0%D0%BA_%D0%90%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8)?

- Първият етап на развалът на САЩ е завършил.
- До краят на 2035-та процесът ще е свършил, що вече отдавна САЩ са губещо предприятие...

Аз не бързам да ти отговарям на зададеният въпрос, въпреки, че мога. 2025-та вече няма да задаваш тъпи въпроси. Доброволно.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #71 -: Февруари 10, 2021, 07:25:00 pm »
Добре, Радико! Нека се изясним.
Защо мислиш, че имам нещо против обикновения американски гражданин?
Защо ти си върл русофоб?
Дали руските граждани така ненавиждат американците, както американския гражданин ненавижда руският?
Дали руските емигранти в САЩ се борят за човешките права, или създават неприятности щатите?

Да погледнем и от друга гледна точка.
От началото на миналата година (понеже от тогава следя), колко руски емигранти в САЩ бият камбаната, че там нещата вървят на зле за обикновения гражданин? Мога да изброя повече от 5 руски блогера (с линкове към тях), дето открито в нета бият тревога.
А ти можеш ли да ми посочиш 5 линка за български емигранти в САЩ, дето бият камбаната?
Иначе би излязло, че българските емигранти са най-обикновени гастарбайтери, дето единствено се възползват от уредения живот на запада, без да са заслужили с нещо това. Както се казва: едни да бъркат в огнището да вадят картофите, а други от страна само да кльопат.... Защо не остават в собствената си страна, и да извоюват правото си на достоен живот?
И да, знам че много по-престижно е човек да се нагажда според текущата ситуация...
Добре да се изясним
 1. Не мисля, че имаш нещо против обикновения американски гражданин и никаде не съм изказал такова предположение.
 2. Не съм русофоб, не ме е страх от руснаци.
 3. Кой ти наби в главата тази мисъл, че америланския гражданин ненавижда руския?
 4.Относно това кой са руските емигранти в шатите какво създават и т.н.  ми виж поинтересувай се относно собствеността на "Гугъл" кой са му основните принципали.
 5. Тия руски блогъри знаеш ли им цялата история на живота. Кои са и за какво се борят и сигурен ли си че наистина са емигранти в САЩ.
6. Всички български емигранти в САЩ отиват като икономически емигранти. И в това няма нищо лошо. И те са заслужили това което имат там със труда си който полагат там. Те са СВОБОДНИ ХОРА  и могат свободно да изберат къде да печелят собствените си пари и къде да харчат собствените си пари.
 7. Точно тези емигранти които не останаха в собствената си страна избраха да извоюват правото си на достоен живот тези които не се мръднаха от тук те са овцете които избраха да стеадат в нищета и мизерия от страх насаден им от хуйвейбините като Витан. А аз съм един от хората където с гордост мога да заявя че имам немалък принос в тази насока. Не е кой знае колко голям но все пак е осезателен успял съм активно да уредя над 50 човека да заминат за Чехия да работят там. Те пък са уредили поне още по десетина. Точно това беше начина да се пречупят властниците в бЪлгария за да започнат да дават малко по свестни заплати. Защото над един милион Българи се изнесоха и вече нямаше кого да ограбват. Горд съм, че и аз имам скромен принос за това.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #72 -: Февруари 10, 2021, 07:45:07 pm »
1. От всичката емиграция на Запад, в Чехия най си заслужава по ред причини.
2. Ако мислиш, че управляващите са се уплашили от твоето "велико" дело - в силна самозаблуда си.
3. Т.н. управляващи не са никакви управляващи, а колониална администрация.
4. За неразбралите - българоговорящи наемници на Запада. От народа си отдавна са се отрекли.
5 >...
16. по плодовете им ще ги познаете. Бере ли се грозде от тръни, или смокини от репей?
(Мат., глава 7)



Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #73 -: Февруари 10, 2021, 09:45:42 pm »
Цитат
4. За неразбралите - българоговорящи наемници на Запада. От народа си отдавна са се отрекли.
Това, че са избрали свободата не значи, пе са се отрекли от народа а че са се отрекли от сатрапите вадидушници на народа. От народа са се отрекли ония които са избрали да служат на сатрапите за 40 сребърника. Защото това е техен избор не неизбежна принуда.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #74 -: Февруари 10, 2021, 11:06:07 pm »
Това, че са избрали свободата не значи, пе са се отрекли от народа а че са се отрекли от сатрапите вадидушници на народа. От народа са се отрекли ония които са избрали да служат на сатрапите за 40 сребърника. Защото това е техен избор не неизбежна принуда.
Радико, ти си не спасяем!
Вярно, че и аз съм се отрекъл от народа си. Защото от приблизително 500 работници в ТЕЦ Бобов дол поне на 100 човека съм направил живота по-лек и спокоен. Като инженер по автоматизация. С диплома: две шестици по теория и практика на дипломната ми работа и тройка по Марксизъм- лененизъм....
Изпитвал ли си удоволствието да чуеш от шефа по автоматизация в Териториална Диспечерска служба-София запад подобна приказка за твоя разработка: Това е лукс за енергийната ни система, но други енергийни блокове не могат да работят така!
И само след 1 година стана задължително за всички блокове в България!
И още много други, като заплащането е било в рамките на работната заплата. Защото винаги съм бил на страната на работниците, и по-често на нож с ръководството.
Я сега кажи, как си помагал на обикновения българин, когато си работил в чужбина?
И да, "дупе знае и две, и двеста", ама на мнозина и двеста е малко!

Но да продължим с руските агенти в САЩ, дето рушат държавата отвътре.
Саня во флориде:
Лживое видео. Лживый ИМПИЧМЕНТ!
https://www.youtube.com/watch?v=BNWHb8cxbRw