Автор Тема: Тръмп срещу Байдън  (Прочетена 40434 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #45 -: Януари 28, 2021, 06:35:40 pm »
EDM, не зная кой и как ти е промил мозъка, но с толкова надъхан човек е излишно са се спори!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 536
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #46 -: Януари 28, 2021, 06:44:24 pm »
EDM, не зная кой и как ти е промил мозъка, но с толкова надъхан човек е излишно са се спори!
Михаил Кузмов не се спори с надъханост, а с факти. Как ще обориш моите?
А до промития мозък, аз също считам, че твоя е доста промит, иначе щеше да ми противопоставиш контрааргументи - колко много къщи купили тия дето работили в чужбина. Милиони работят в чужбина и едва връзват двата края, за единия хляб. Скъсал съм два паспорта по визовия режим от ходене в Европа. Живял съм около 4 г. на запад, за разлика от тебе. Напълно съм наясно с положението на българския емигрант. Ходя редовно по 4-5 пъти годишно в Гърция. Познавам доста българи там - цъфнали са и вързали.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #47 -: Януари 28, 2021, 07:29:19 pm »
Още в разгара на изборите в САЩ, един руски блогер от Маями изказа интересно мнение, дето тогава не приех на сериозно:
Хора, как си представяте милиардери да вложат средства в клауза, която не е 100% гарантирано печеливша? Как си представяте честен играч да се надява на печалба в игра на покер с измамник?
Как си представяте малки групи от хора- дори и десетки хиляди да се противопоставят на глобалния капитал?
А милионите спят! Кои безхаберни, кои подкупени, кои самоизлъгани, кои изчакващи „накъде ще задуха вятъра” и да се нагодят в последния момент....
Е те така честния играч Тръмп загуби в играта с измамниците от „демократичната” партия!!! Тайно се надявам да не е изгубил войната. А тя ще е жестока!

О мировом закулисье
https://www.youtube.com/watch?v=AzQCmIQ2oPE



Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #48 -: Януари 28, 2021, 09:37:34 pm »
Аз като ви разправях, че с руснаците и всички славяни имаме генетична и културна връзка и сме братя, вие викате не - американците са нашите братя.
Аз никога не съм казвал че с американците сме братя, просто ти разбираш нещата погрешно. Пак ти повтарям винаги съм говорил за капитализъм и комунизъм. Американците не ги познавам изобщо, поне като начало са били някаква сбирщина от нации предимно затворници и авантюристи. Нещо като Перничани и тука покрай мините в началото е имало доста затворници, гурбетчии и авантюристи. То щото имаше и един стар виц дето решили американците да направят един град в България като Тексас и пращат техен човек да провери за кой град колко пари ще трябват. Идва тоя в България и след време докладва тоя град толкова милиона долара ще трябват онзи град толкова ама като стига до Перник вика 300 долара. Шефа го пита кво става да няма някаква грешка, оня вика ми шефе трябва да сменим само табелите. Сега обаче за руснаците че сме рода така е ама незнам ти как го разбираш, щото аз като чуя за рода тръпки ме побиват. Даже имаме и една българска поговорка по въпроса: Ако не си имал вземане даване с родата никога не казвай че ги познаваш добре.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 536
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #49 -: Януари 28, 2021, 09:49:48 pm »
Михаил Кузмов,
Какво по-различно от мен ти казва Киро Брейка, Пламен Пасков, Станислав и много знайни и незнайни българи, и те ли са с промити мозъци?

Забелязал съм, че когато се оплюва колонизатора най-много се дразнят тия дето са изпратили децата си да робуват в митрополията.

Левски, като е обикалял да уговаря за революция по същия начин са му викали, че мозъка му бил промит, че нямало никакво робство, никаква империя и колонизация, затова 500 г. е било робството - заспал, прост и продажен народ, не иска да е свободен. То и сега е пълно с такива, викат нямало хайдути. Ами прадядо ми е бил хайдутин от града на 100-те войводи, как да е нямало. За четата на Хаджи Димитър не сте ли чували, живея на 1000 м от къщата на Хаджи Димитър, още си е там - цялото бойно снаряжение му е в къщата.

За останалите, които проявяват интерес, може да разберете, защо нищо няма да се промени след изборите в България, много добре го формулира г-н Брейка. Соросляка хич да не се хаби да гледа, той и без това не вдява нищо...
<a href="https://www.youtube.com/v/IDZkEYRZSJg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/IDZkEYRZSJg</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #50 -: Януари 28, 2021, 10:06:51 pm »
Цитат
Забелязал съм, че когато се оплюва колонизатора най-много се дразнят тия дето са изпратили децата си да робуват в митрополията.
 
Добре а къде да ги изпратят за да са свободни бе аланколу. Аре стига с тия хунвейбинщини. Земи напиши най накрая нещо по същество за форума. Или кво да те карам като не си кадърен един най прост експеримент да направиш.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #51 -: Януари 28, 2021, 10:17:01 pm »
Добре а къде да ги изпратят за да са свободни бе аланколу.
Зависи от кое племе си. От това произхождат няколко верни отговора, които не са еднозначни - т.е. зависещи още и от ценностната система. Разбирай подлагам под съмнение българският ти произход.

Земи напиши най накрая нещо по същество за форума.
Имаш късмета, че EDM не е Altium. Твоят брояч от 5 927 поста щеше да замръзне на момента и/или завинаги.

Или кво да те карам като не си кадърен един най прост експеримент да направиш.
Написа човека с вибратора.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #52 -: Януари 28, 2021, 10:34:02 pm »
Витане на мем въобще ме ми дреме какво показва "моя брояч"  също така вече не ми дреме дали ще стм с този форум или в друг. Аз съм свободен човек. И въобще ме се съмнявай в произхода ми. По произход съм европеец. И този вибратор работи зс разлика от всичко което ти си опитал да направиш. И знаеш ли защо защото аз за разлика от теб не изпитвам завист към никого нито пък страхопочтителна любов към господаря. Аз съм вълк, понякога в гората понякога в клетка но никога със синджир на врата. А ти кокалите ще ти изгният със синджира на които пише "сделано в СССР"

 
« Последна редакция: Януари 28, 2021, 10:59:18 pm от Радико »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #53 -: Януари 28, 2021, 10:39:10 pm »
Витане на мем въобще ме ми дреме какво показва "моя брояч"  също така вече не ми дреме дали ще стм с този форум или в друг.
Цъ!
Аз съм свобозен човек.
Ъхъ!
По произход съм европеец.
Или индоевропеец?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #54 -: Януари 28, 2021, 10:58:49 pm »
Както казах EDM, вече няма да споря! Само нещо да изясним. Повтарям се "мои набори забягнали навреме"! Навреме ще рече преди 1989та! Различно е от гастарбайтери. Ти очевидно по си запознат с тях!
Какви факти искаш, имена адреси? Сори, това са мои приятели и близки. Стига ли ти Швеция, Щатите, Гърция? Ти също не посочваш имена. Просто милиони били.
Ами в Гърция да се видим на живо, да пием по едно ципуро. Аз наемам къща в района на Мудрос лятото. Имам роднина в Ксанти (от забягналите някога), производител на узо.
Да си дойдем на приказката с двата стола. Аз стоя на стол между двата стола! Опитвам се да видя положителното и в двете системи, и да се възползвам от това. Бил си на запад, само отрицателно ли видя там 4 години та така усилено отричаш всичко? А караш, или караше москвич с емблемата на VW!
За Русия, аз харесвам руският народ, руската душа, аз се интересувам от руската история! Аз пея руски песни и си дрънкам на китара! За твое удоволствие ще кажа: когато Русия е станала царство с първият си цар Иван Грозни, Америка е била обитавана само от племена. Има ли смисъл да обяснявам разликата? Ти бил ли си с руснаци на маса, такива обикновени хора? Вероятно! Но защо нищо не споменаваш за тях? Забележи, до тук говоря само за руските хора! Но руската имперска политика не одобрявам, американската имперска политика не одобрявам!
Какво знаеш за времето на твоя аватар? За мен е странно това послание, и защо смени снимката на Путин със снимка на бъдещият Сталин? Може би ти ще обясниш на форумната аудитория!
Сега да обясня защо мисля че ти сам не си достигнал до това мислене! Казваш си на 34. Значи роден ок. 1986та. През 1989та настъпи псевдо демокрацията. Тогава си ходил прав под масата, и най малко още десетина години не си бил способен да направиш оценка на света като сегашната. Риторичен въпрос! От къде дойдоха тези знания, че видите ли било толкова хубаво някога?
Само да вметна, в онова хубаво време, годишно имахме право да получим от разработки до 1440 лв.+заплатата. Тя си вървеше работим не работим. Демек, мъчехме се да докараме нещо отгоре като добавка но толкова разрешаваха другарите. Без значение можеш или не можеш!
Сега ми кажи искаш ли да живееш в такъв капан, и кога успя да скъсаш два паспорта, тогава или сега?
Имах имот, наследствен, жена ми също, взеха ни го и ни набутаха в една панелка. По умните се развеждаха за да запазят поне нещо. Не е само това но стига толкова! Все пак възкръснах от пепелта на комунизмът и сега не се оплаквам.



Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #55 -: Януари 28, 2021, 11:16:09 pm »
Цъ!Ъхъ!Или индоевропеец?
Не, чист европеец, но какво значение има дали човек е  по рождение Българин или Пакистанец, Индиец, Англичанин.
По делата им ще ги познаеш. А моите... Поне едно от тях е велико.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #56 -: Януари 29, 2021, 12:21:09 am »
Колеги внимавайте!
Имаме ексхибиоцонист.
Мастурбира с егото си и го размахва пред всички!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #57 -: Януари 29, 2021, 12:58:17 pm »
Колеги внимавайте!
Имаме ексхибиоцонист.
Мастурбира с егото си и го размахва пред всички!
Ако проследиш хронологията на темата ще видиш "стига да имаш желание да видиш" че става дума за защитна реакция а не за демонстрация на Его.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #58 -: Януари 30, 2021, 02:09:07 am »
Михаил Кузмов,
Какво по-различно от мен ти казва Киро Брейка, Пламен Пасков, Станислав и много знайни и незнайни българи, и те ли са с промити мозъци?

Забелязал съм, че когато се оплюва колонизатора най-много се дразнят тия дето са изпратили децата си да робуват в митрополията.

Левски, като е обикалял да уговаря за революция по същия начин са му викали, че мозъка му бил промит, че нямало никакво робство, никаква империя и колонизация, затова 500 г. е било робството - заспал, прост и продажен народ, не иска да е свободен. То и сега е пълно с такива, викат нямало хайдути. Ами прадядо ми е бил хайдутин от града на 100-те войводи, как да е нямало. За четата на Хаджи Димитър не сте ли чували, живея на 1000 м от къщата на Хаджи Димитър, още си е там - цялото бойно снаряжение му е в къщата.

За останалите, които проявяват интерес, може да разберете, защо нищо няма да се промени след изборите в България, много добре го формулира г-н Брейка. Соросляка хич да не се хаби да гледа, той и без това не вдява нищо...
<a href="https://www.youtube.com/v/IDZkEYRZSJg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/IDZkEYRZSJg</a>

Освен при разните му помии, Слави не отиде и тук: https://www.youtube.com/watch?v=_yipjv7-uSc

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #59 -: Януари 30, 2021, 02:36:13 am »
И ако се чудите кой е на върха на онази пирамида с окото: https://www.facebook.com/100000463616279/videos/5638667376158660/