Автор Тема: Тръмп срещу Байдън  (Прочетена 39720 пъти)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #150 -: Февруари 15, 2021, 08:25:48 am »

Някой се жалваше, че не били платени специалистите тъдява. Ми щото не си търсен... Що няма какво да предложиш. Затова и ще съществуваш, а няма да се развиваш plcsoft-те.

Благодаря че си се загрижил за мене!!! Няма нужда!!! Ама хич!!! ;)
Никога не разчитам на един доход. При мен това е златно правило!!!
Даже си имам работа бол, но силите не ми стигат вече, за пенсия съм. ;D ;D
А за доходите, берекет версин, не се оплаквам!!! И студент издържам и ние с жената не се лишаваме от нищо!!! :) :)
За това и защитавам Демокрацията! Защото ми осигурява по-добър стандарт на живот. отколкото преди 30 години да речем!!!  8)
А не като тебе, уж две три работи работиш и никога не разчиташ на един доход и все влагаш в нещо, а си тръгнал уродливото да браниш(демек все на руското налиташ)!?
 Защо!?
Защото не ти стига и искаш много повече отколкото заслужаваш, явно............
Аз спирам да пиша защото ме чака работа и искам да си я свърша. Айде лек ден от мен!!!

Послепис:- когато аз самият преценя че средностатистическият руснак живее по-добре и държавата му наистина предлага по-висок стандарт на живота от да речем от швейцареца или американеца, тогава без ти или който и да било друг ще се присъединя към вашата кауза! Защото ще виждам че наистина е по-добра за човека въобще! А не като сега реклама бол, а като погледнеш "деревнята" и ти става ясно какво е дереджето!!!
« Последна редакция: Февруари 15, 2021, 08:59:06 am от plcsoft »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #151 -: Февруари 15, 2021, 05:14:48 pm »
Неграмотник.
Ей тоя на картинката горе е искал НРБ да стане 16-та република в състава на СССР.
А сега, как ще си извъртиш з@дника?
-
<a href="https://www.youtube.com/v/_QZbCxh1ITA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/_QZbCxh1ITA</a>
Хе Хе Хе.  Даже всеки път когато е отивал при Брежнев и е почвал:
Хайде бе другарю Брежнев хайде орисъединявайте ни към великият стветски Съюз. А оня е отговарял не може сега Тошко нямам време да се разправям с твоята малка губерния ще чакаш. Нали така Хе Хе Хе. Ооох слава богу, че не си съвсем малко по умен, че няма да го понесеш.

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #152 -: Февруари 15, 2021, 08:34:52 pm »
Това за VITAN  >>> https://www.youtube.com/watch?v=zIHVSCcXolw

Ето какво е направил Тодор Живков:
Колега, ще започне да ви забива STM-а от грешни входни данни...
Тоя изкукал "потник", дето го гледате, можеше поне от Уикипедия да направи справка. Три изречения на кръст.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%80_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8_(%D1%8F%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%80)

Когато е започнал строежа, Тодор е играл театрални постановки и е учил за поправителни изпити. А кой го е строил, може да прочетете тук:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5

За да потвърдя, мога да кажа, че по-малката сестра на баба ми е мъкнала камънаци, докато е била бременна. БЕЗПЛАТНО, за един черпак супа.

А от ресторанта, съм бил най-доволен след промените. Когато заплатата на персонала зависеше от това, какво качество предлага, а не просто за едното присъствие.

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #153 -: Февруари 15, 2021, 10:17:55 pm »
Тоя изкукал "потник", дето го гледате, можеше поне от Уикипедия да направи справка.
Всъщност съм избързал със заключението, подведен от заглавието и фона на стената. Прочел го е  :)
Но изказването му е демагогия. Излиза, че тия дето са го почнали, нямало да го довършат без комунистите.
Освен това е завършен, когато Тодор става главен секретар, та какъв точно принос е имал да му целуваме задника?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #154 -: Февруари 16, 2021, 07:36:55 am »
Всъщност съм избързал със заключението, подведен от заглавието и фона на стената. Прочел го е  :)
Но изказването му е демагогия. Излиза, че тия дето са го почнали, нямало да го довършат без комунистите.
Освен това е завършен, когато Тодор става главен секретар, та какъв точно принос е имал да му целуваме задника?
Единственият но много реален и изключително важен принос на Тодор Живков е, че много умеле играел шилалкавил и т.н. във плитическите игри със руските сатрапи благодарение на което тук са направени доста повече неща от коллото те първоначално са смятали да позволят. Иначе ако не бяха те "руските сатрапи" всичко построено шеше оак да се построй дори доста повече и най важното със много по голямо качество. Защото когато ни е владял султана е имало майстори като кольо Фичето. А когато е дошъл сталин... Робски труд със съответстващото качество. Като за построено на робите от ГуСВ за които единственото важно нещо беше да минат двете години и да излязат от затвора наречен "родна казарма"

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #155 -: Февруари 16, 2021, 08:47:48 am »
Радико, двете руски шушумиги къде се потулиха!? Особено след дадените линкове от mind, ако съм на тяхно място няма да постна руска пропаганда докато съм жив, в този форум !!! ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #156 -: Февруари 16, 2021, 08:50:50 am »
plcsoft, ти след като ни информира, че си глупак и роб, сега на остроумен ли реши да се правиш?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #157 -: Февруари 16, 2021, 08:57:57 am »
Радико, двете руски шушумиги къде се потулиха!? Особено след дадените линкове от mind, ако съм на тяхно място няма да постна руска пропаганда докато съм жив, в този форум !!! ;D
1. Когато не ви изнася, врещяхте, че това е технически форум.
2. Хората тук, които могат да проектират електроника се събират на пръстите на 1-та ръка.
3. И mi68 също е експериментатор.
4. Никак не ми се занимава да доказвам, че небето е синьо, а водата е мокра!
5. Ако мислите че тъпото ви количество ще се превърне в качество, объркали сте филма.
6. Но понеже ще го гледате поне до 2025-та, няма да ви преча, току виж сте се задавили с някоя пуканка.
7. Последно русофобчета, кажете - това технически форум ли е или не?
8. Ако е за релакс, да релаксирам с тролене. Ако не е - обръщам внимание само на хора, които имат акъл.
9. Анадънму?!

П.п. Ако някой мисли, че съм му гледал линковете - взел се е на сериозно. Линкове гледам според човека, а не според надувките му.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #158 -: Февруари 16, 2021, 09:41:09 am »
Цитат

П.п. Ако някой мисли, че съм му гледал линковете - взел се е на сериозно. Линкове гледам според човека, а не според надувките му. 
Наистина феноменална простота. Успешен експеримент за докарване формата на идеална сфера на сивото вещество. Другото над това е безсмислено да го коментирам и то е глупости ма просто бледнее пред последното.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #159 -: Февруари 16, 2021, 11:05:20 am »
И пак по темата:
Как се поздравява истинския президент?
Народ поздравил Трампа с Днём Президента
https://www.youtube.com/watch?v=TXaQjBKAGKs

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #160 -: Февруари 16, 2021, 01:52:09 pm »
Копирам информацията от един от дадените линкове:

"Александър Стамболийски (язовир
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към навигациятаНаправо към търсенето
Уикипедия все още не разполага със статия с точно това име.

Изберете „Редактиране“, ако желаете да създадете тази статия. Преди това е полезно да прегледате помощните страници, ако все още не сте го направили.
Можете да потърсите името „Александър Стамболийски (язовир“ в други статии.
Можете също така да прегледате азбучния списък, за да потърсите статии с подобни заглавия.
Ако преди малко сте създали тази статия, най-вероятно има леко забавяне в актуализирането на базата от данни. Не създавайте страницата отново, а опитайте сами да я опресните или пък изчакайте малко и я заредете пак.
Възможно е също така страницата да е била изтрита. Ако не одобрявате това действие, можете да се свържете с администратора, който я е изтрил.
Моля, обърнете внимание, че:

текстове с учебно съдържание, готварски рецепти, ръководства за софтуер и други подобни принадлежат към Уикикниги (Уикикниги);
кратки определения на думи е желателно да се поставят в Уикиречник (Уикиречник);
за свободно достъпни текстове (например текстове на закони или пък такива без авторски права) съществува Уикиизточник (Уикиизточник).
Също така имайте предвид, че:

е нежелателно да поставяте текстове със запазени авторски права и каквито и да е текстове под лиценз, несъвместим с лиценза Криейтив Комънс Признание — Споделяне на споделеното 3.0. Такива текстове са в нарушение на политиката на Уикипедия за авторските права и биват премахвани.
ако само искате да изпробвате как работи софтуера на Уикипедия, по-добре си поиграйте в пясъчника"

Не разбрах, каква е важната информация тук? Аз съм глупав, затова обяснявайте, не се притеснявайте... аско може без пяна на устата. Та каква е важната информация в този линк за язовир "Стамболийски", която аз съм пропуснал да прочета и разбера?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #161 -: Февруари 16, 2021, 03:00:48 pm »
Това е верният линк:
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%80_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8_(%D1%8F%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%80)   
Цитат от него:
Цитат
По време на строителството при трудови злополуки загиват 103 души. 

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #162 -: Февруари 16, 2021, 04:32:07 pm »
Радико, доста "избирателно" пускаш информацията. Толкова ли мразиш България???
Сравни и това, смятано от 1954 година до сега:
Водосборната област на язовира е 1478 km2. Водохранилището му разполага с:

    завирен обем – 205.5 млн. m3;
    полезен обем – 200 млн. m3;
    най-високо водно ниво – 190.75 m;
    най-високо работно водно ниво – 185 m;
    най-ниско работно водно ниво – 164 m;
    обща залята площ – 17 km2.

Язовирът напоява около 400 km2 обработваеми земи в Дунавската равнина („Росишка напоителна система“). Под язовирната стена е изградена ВЕЦ „Росица“ (7000 kW), по главния напоителен канал – ВЕЦ „Росица ІІ“ (2500 kW), а при село Михалци – ВЕЦ „Росица ІІІ“ (243 kW).
Ако язовира го нямаше, дали от недохранване жертвите нямаше да са повече?
Иначе хора загиват и по пътищата.
Защо изобщо трябва да се строят пътища????

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #163 -: Февруари 16, 2021, 04:45:27 pm »
Насе, Насе идея си нямаш явно че това всичкото е правено на ръка, не е имало никакви машини по това време. Робски труд.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Тръмп срещу Байдън
« Отговор #164 -: Февруари 16, 2021, 05:13:40 pm »
Знам Краси от първа ръка.
Баща ми на времето е бил трудовак на пътя Добринище- Гоце Делчев. Разказвал ми е как се проправя път в скалите с две голи ръце, чукове и секачи. А вечерята е била на тъмно, да не се вижда червясалото сирене и мухлясалия хляб...
И са го уволнили по-рано, защото е заболял от язва, дето малко по-късно е бил на смъртно легло!

Но да отидем и в по-ново време.
След настъпилата "демокрация" и развала на ТКЗС, защо нашите "освободители" не изпратиха помощ на България кораб, натоварен с дребна селскостопанска техника (за да има селяка с какво да обработва малките си земи), а кораб някаква си царевица???
Всички беди на българина са от безхаберните и продажни власт имащи, при всеки строй!
Сега дали сме много "цъфнали"???