Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Тръмп срещу Байдън

(1/38) > >>

svetlio760:
Кой кой е, за кого сте и защо сте за него? Лично аз съм за Тръмп и смятам, че не е агънцето за което се представя и за което го мислим, но в най- лошия си вариант е по- добър от Байдън.

технократ:

--- Цитат на: svetlio760 в Декември 14, 2020, 08:29:22 pm ---Кой кой е, за кого сте и защо сте за него? Лично аз съм за Тръмп и смятам, че не е агънцето за което се представя и за което го мислим, но в най- лошия си вариант е по- добър от Байдън.

--- Край на цитат ---

По какво смяташ че Тръмп е по ценностна личност от Байдън, всичките са марионетки на атлантическата власт, а тя е израз на глобалният капитализъм и екстремизъм, да се подчинят всички държави на една политическа система, властваща над целият свят, хегемония на една държава над друга. Само единственно със създаването на така нареченият нов световен ред, може да се сложи край на това съревнование между великите държави за , кой , най , по , по голям. Но този нов световен ред, в лицето на единовластно правителство от световен порядък, ще заличи граници, етноси, езици, култура, семейство, ценостна система и т.н основи на човешкото битие, и за що, за да се възцари световен господар в лицето на  индивидуална личност, представяш ли си един единствен човек, да командва целият свят, посредством свръхспособности подобно на бог. Та той ще се окаже и бог, ако осъществи това. Но нека не бързаме и да се върнем към цитатите от библията за антихриста, да точно тези времена се изпълняват и то с много бързи темпове, антихриста е близо вече, да се готвят за неговото посрещане.

Радико:
Въобще не си мисли, че има някакво значение дали е единия или другия.
Мисля си, че можем да си уплътним свободното време с по смислени неща от политика.

montanar:
Напълно съм съгласен с svetlio760 - Байдън е много опасен
Който запознае подробно и помисли ш си направи изводите.

VITAN:
Кой ще е президента - по същество няма да има никаква разлика - все ми е тая. Обаче:

Тръмп НЕ признава изборите. Какво следва!?
-
https://www.youtube.com/v/-zG5e9gxTag

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия