Форум > Продавам/купувам, магазини за електроника, магнити, части и др.

Интересни покупки от AliExpress

<< < (2/5) > >>

mzk:
Привет, и двата уреда ли са true RMS? За втория виждам - RMS до 1 kHz, но за първия (по-скъп) не е изрично упоменато...

За осцилоскопите - силно препоръчвам преносим осцилоскоп. Доста полезен е за размятане напред-назад и невнимателно проверяване на разни вериги без да следите дали няма да затворите нещо през масата на осцилоскопа (при положение, че го изклютите от захранването). Виждам, че цените им доста са паднали.

valex:
https://aliexpress.ru/item/33004794265.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.19284359ih9VfS&algo_pvid=c166f6e1-8b17-4ac8-8879-04c43a10f4bd&algo_expid=c166f6e1-8b17-4ac8-8879-04c43a10f4bd-0&btsid=0b8b036316074041227477684e9a54&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Този за мен е много добър.
Но има един недостатък: има късо време на изключване :(
Иначе предупреждава предварително че ще изключи.
Има много преходници и допълнителни кабели.
Много е бърз. Има даже и безконтактно детектване на напрежение.

valex:
Допълнение: Режима за автоматично изключване може да се отмени.

Михаил Кузмов:
Ами нормално 9999 counts да е прилично бърз. Аз имам един протек от преди десетина години с 4000 counts. но е с много екстри. По късно се снабдих с ампер клещи с 6000 counts също с много екстри. Разликата се усеща. Имам възможност да сравнявам, между двата и други налични мултисети та, уреда си е уред!! Само да вметна към ЕДМ, само от алиекспрес ли да бъдат покупките, щото от заглавието така се разбира. Имам покупки от Фарнел, Амазон, а пък за скъпотията на Флуке въобще да не говорим! Като бивш институтски работник, съм работил години с по по най световните марки, като тектроникс, флуке, та неам думи. Пак ще спомена, майката му е в меренето! Каквото и да мериш, ако уреда те лъже те заблуждава, видиш ли СЕто в кърпа вързано. И не само! Привет на феновете на добрият инструмент!!

valex:
Аз бих препоръчал и
https://www.banggood.com
Сайта има доста по-малко артикули от Aliexpress, но са подбрани обикновенно с добри цени. Имат и добри доставки.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия