Форум > Продавам/купувам, магазини за електроника, магнити, части и др.

Интересни покупки от AliExpress

(1/5) > >>

EDM electronics:
Създадох тази тема с цел споделяне на интересни покупки на техника от AliExpress.

Скоро реших да си подменя измервателните уреди с по-ново поколение.
Закупих от сайта 2 мултицета, мисля най-добрите и се оказаха наистина върха на сладоледа. По-рано бях скептичен към автоматичните обхвати, защото имам такъв, но много бавно мисли и това изнервя.
Тези уреди са светкавици, ползват бързи процесори, измерването става за части от секундата и фиксираните обхвати се обезсмислят. Въпреки това взех единия с опция и за фиксирани обхвати, и автоматични.
Уредите измерват и наличието на електромагнитно излъчване за проследяване на кабел в стената, както и функция фазомер с антена и кабел-електрод. Точността им е впечатляваща. Цената е, като за без пари.  Качеството перфектно. ;)
Апаратите имат и функция фенер и подсветка за работа на тъмно. Имат и честотомер до 10 MHz. Захранват се с 2 бр. батерии от 1.5 В. Въобще много сериозни уреди за професионална работа.
Все пак първия ми допада повече с възможности и дизайн.

https://aliexpress.ru/item/4001135979076.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.264d33edfUJjR9

https://aliexpress.ru/item/1005001317149559.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.264d33edfUJjR9




GMG:
   @EDM electronics, браво!

Хубави полупрофесионални уреди за също хубави пари, за което Благодаря за темата.

Беше взел еднолъчево осцилоскопче май пак от там - би ли споделил мнение?

Все от някъде трябва да си доставяме инструменти независимо дали плащаме в рубли или евро.

montanar:
Те малко хоби инструмент и от мен - не е баш от алито ама не е лош.

Радико:
Клещичките не са лоши. С такива си режа ноктите
 Само нещо цвета що е такъв. Въобще не е характерен за Книпекс.

montanar:
Интересна серия на книпекс е ;) химически устойчиви уж (ако се наложи да ходя до Венера)
За нокти верно са перфектни!  ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия