Справочници, схемотехника, теория > Батерии, зарядни и десулфатизиращи устройства

Александро Волта-Волтов стълб

(1/5) > >>

Номак:
Здравейте,и аз като Витан/Христо/,искам да Ви попитам какво знаете за този велик учен и по точно ,КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ВОЛТОВ СТЪЛБ?
За тъпунгерите,искам да кажа че това не са улични стълбове-моля,не спамете!

EDM electronics:
Колеги, кога най-сетне ще спрете да се занимавате с глупости и ще преминете към реална работа, нещо които ще ви носи реална полза в живота? Толкова ли нямате никакви идеи за работа? При мен те са в излишък.

Изглежда в този форум практикувам усилено само аз, и то го казвам с присъщата ми комунистическа скромност  :D. Не съм видял някой нещо да направи и да се похвали. Губите си ценното земно време в нищо правене.

Като ви види човек и правописа, представям си как ще изглежда и това дето хипотетично бихте направили. Какъвто ви правописа, така ви цялата работа.

Ето какво направих през последните две седмици в мазето си:

Номак:
Мисля, че написах тъпунгерите да не се обаждат!
Моля, да се спазва това правило!!
Г-не,_защо ни занимавате с товаI,_в тема за нещо далеч по различноI?_Бихте ли желали да се прегледате,_може да имате Kовид - треска.

Неграмотника търси тъпунгери, огледало нямаш ли? Колега, ти на училище ходил ли си или си блял гаргите и си гледал умно тавана? Грешките ти са повече от думите.

Михаил Кузмов:
Мък, ми кво е бе? Я обясни като за тъпунгери!

Номак:

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Ноември 17, 2020, 03:33:01 pm ---Мък, ми кво е бе? Я обясни като за тъпунгери!

--- Край на цитат ---
Ам..отговори ти бе,нъл си Успешен Експериментатор
Много Напреднал,поради що спамиш?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия