Автор Тема: Директен гравитационен двигател  (Прочетена 21903 пъти)

Неактивен doktora

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 23
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #30 -: Октомври 19, 2020, 01:14:43 am »
Утре ще кажа за бутилките, че ми се приспа. Призованите не ме интересуват. Интересуват ме само тези дето са направили нещо да им видя акъла и ако мога да им дам такъв ако те пожелаят. Едно е да можеш, друго е да знаеш, трето и четвърто е да го направиш. Евала на направилите, другите ... ще гледат сеир ...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #31 -: Октомври 19, 2020, 01:21:40 am »
Тъй, тъй, Докторе, почини си малко, че хептен ме овъртя с тези "режими на неконсервативност" и "ензими"...
така де, трябва му доста време да осмисли такава скупщина от термини на простия Атос...

Реалистите летят на самолети (и си плащат), поетите - на пегаси...блазе им...

P.p. Знаеш ли колко атмосфери е налягането на 3км. дълбочина?
Ще ти кажа - около 300. И колко места в света могат да предложат подобен подводен ландшафт? Без подводни течения и температурни разлики в тях...за акули, хумболтови калмари, кашалоти и китове да не отваряме въпрос сега...Май образното мислене не ти е силата?

Далеч по-реалистично е да се построи ВЕЦ на пътя на Гълфстрийм...ако някой луд се навие да инвестира няколко десетки милиарда...от джобните си...

Интересуват ме само тези дето са направили нещо да им видя акъла и ако мога да им дам такъв ако те пожелаят.

"Тези, дето са направили нещо" по тази тема са...убили мравка, пробождайки я с карфица. Да, убедили са се, че пробождането може да убива. Пробождането на слон с копие обаче е..."совсем дело другое"...
« Последна редакция: Октомври 19, 2020, 01:55:08 am от Аtos »

Неактивен doktora

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 23
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #32 -: Октомври 19, 2020, 02:06:37 am »
И все пак да поразсъждаваме Atos: Наистина Директната Гравитационна Сила захранва/отдава енергия Индиректната Гравитационна сила. Директната гравитационна сила е следсвие от прехода през дадено тяло на реактивен енергиен поток какъвто е гравитационния такъв - пропорционален на материалното съдържимо на това тяло независимо дали това тяло е във вакуум или е във газов или течен флуид. Но гравитацията преминава и през флуида и от негова страна имаме инертен отговор също пропорционален на материалното му съдържимо ... за това и подемната сила във живака ще е още по - голяма, в златото и платината още по - голяма, но когато златото и платината са на магма или плазма и тялото е достатъчно издръжливо да устиска да не бъде превърнато в плазма или магма. Както и да е на тяло във вода примерно винаги действат две сили заедно, но винаги една срещу друга като вектори казано ... ДГД го дърпа надолу, ИГС го дърпа нагоре и тук в зависимост от материалното съдържимо на тялото колко е и какво е съотношението му спрямо материалното съдържимо на водата тялото или ще изплува или ще потъне. Това касае и плуващите на повърхността кораби. Обяснението на тези сили само с хидростатичното налягане не е достатъчно. Тюю отворил съм си два прозореца за да осмислям въпросите ... Да кажем така: 1. имаме две метални несвиваеми бутилки с въздух плуващи във вода, 2. нека да ги направим като матрошките за дъната им да са завинтени еднакви тежести, 3. да са така изчислени, че почти малко да им остане да се скрият под повърхността на водата ... върху тези бутилки действат двете сили - ДГС и ИГС ... След като обема няма да се променя няма и да се промени ИГС, но ако се изтегли достатъчно количество въздух от едната съответно ще намалее материалното и съдържимо и съответно ще се наруши/намалее фокусировката на гравитационния поток и тази бутилка ще изплува малко повече ... мисля, че така умозрителния физически опит е по - коректен ... И ти ми харесваш Atos и ти си " призован " ако щеш разбира се звънни утре и ще ти кажа как става 1000 км. пад в най - плътната част на гравитационното поле тоест на повърхността на Земята и на Луната и все тая ... в режим на опора. Принципа на Барон Мюнхаозен / този човек е бил невероятен който и да е бил ... / е любимият ми и родители които не са мързеливи и не знаят повече от мен си решават стратегически въпроса с много и много често боледуващите деца ... От моя гледна точка гласи Спорт, Спорт и пак Спорт иначе битката срещу наследствеността ще я загубят ... много дълга тема. Обади се човек, няма да се минеш ... няколко човека сте които преди години съм си набелязъл като ясно мислещи, дето искате да разберете истински тайната на Гравитацията - Истинската Любов на Учителя, но ще трябва да разберете и направите. Вие по - добре си познавате бакиите ... преди години нещо бяхте почнали да се отлюспвате на просташкия принцип кой да води бащина дружина. Ей го Бат Ванко бързал е като Стефан Маринов и е опрял в стената, но е действал и действал, а не е говорил и затова без да ми е харесвал преди и предвит опита за обида - мойто момче  пак ми харесва. Ако сте няколко човека и не кендзате мрамор и сте готови да работите теоретично и практично ще успеем без да ви искам пари. Ще си платите като работите за себе си и за другите. Другите са Българите които трябва да бъдат изправени от коляннолакетното положение. Стига толкова, че утре ме чака тежък ден.  ЛАЛАДЖИИТЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ПОВТАРЯМ И ПОТРЕТВАМ.

Неактивен doktora

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 23
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #33 -: Октомври 19, 2020, 02:15:55 am »
Еееее стига де. Отваряш много въпроси. Звънни да видя твоето мислене и да чуя твоят глас. Ще питам за твоето име и образование. Не сега. Това е последно. Който и да звънне ще питам същото. Няма да се разсърдя ако не звъннете. Няма да се разсърдя и да звънните и само да питате и да спорите. Моя приятел който ми прати схемите и клиповете / по които ми е по - лесно да обяснявам / ми каза, че повечето са лаладжии в Мазето, но виждам че не е така ... Докажете още малко.  Това което правя не го правя за вас, а за Вечността и за Българите. Трябва шанса който бъде даден да е максимален ... Другото е вятър и мъгла. Работа по телефон не се върши, но хората на действието си личат и по гласа.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #34 -: Октомври 19, 2020, 03:16:12 am »
Ако свързвате ензими и гравитация, означава ли това че знаете какво точно е използвал С. Найденов, за да запали водата или това е предположение. Доколкото знам е искал милиард и нещо  за тайната и май си е заминала с него, понеже не са му ги дали.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #35 -: Октомври 19, 2020, 10:56:11 am »
Продължавай да разсъждаваш doktora. Доказано е че дума дупка не прави.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #36 -: Октомври 19, 2020, 04:44:14 pm »
Но по принцип иска по тилифоня, иска да чува… най-вероятно гласчета, а по-добре на лични.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #37 -: Ноември 30, 2020, 12:05:20 pm »
Попаднах на едно интересно видео, как мислите, това нещо дали работи:

<a href="https://www.youtube.com/v/syCDkFee1go" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/syCDkFee1go</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #38 -: Ноември 30, 2020, 12:50:40 pm »
Работи си  8)  хитро.
Докато има течност. Сметката я плаща атмосферното налягане....

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #39 -: Ноември 30, 2020, 12:54:05 pm »
И какво да не би да намалява налягането в резултат на работата на това нещо. Забележете в 3:25, бутилката се пълни по-бързо, от колкото се изпразва обърнатата бутилка. Това видео е монтирано.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #40 -: Ноември 30, 2020, 10:22:36 pm »
Работи естествено, но само с газирана течност.

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #41 -: Ноември 30, 2020, 10:49:18 pm »
Интересно е ,природния гравитационен двигател,където водата се изпарява и после пада като дъжд!
Можем ли да повторим това СЕ в лабораторни условия?и да сме на сметка -кпд 100+%?
« Последна редакция: Ноември 30, 2020, 11:11:56 pm от Номак »

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #42 -: Ноември 30, 2020, 11:33:55 pm »
Клипчето е много добре изпипано - направо ме изкефи но има няколко факори които разкриват измамата.
1. дръвцето го лепи с спермопистолет де знаем колко здраво държи подобно лепило - при това рамо просто няма шанс да удържи тая спойка.
2. ако обърнете внимания ъгълът под който стои капачката спрямо бутилката не е съвсем правилен - там става и комуникацията с течността  :)
3. ако гледате покадрово клипчето се вижда че когато започва да налива не започва да се пълни тръбата а минава малко време преди да се появи течността в нея - тоест отнема време да се напълни помпичката с батерията които са скрити в дръвцето.

Учете се пишман СЕ фокусници - това е много по-добре от Капанадзе направена измама. Но е твърде невероятна за да се вземе на сериозно.


Монти, обясни на съфорумците термина "спермопистолет", понеже става малко неясно?/А/
« Последна редакция: Декември 01, 2020, 06:38:11 pm от Аtos »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #43 -: Декември 01, 2020, 08:33:38 am »
Интересно е ,природния гравитационен двигател,където водата се изпарява и после пада като дъжд!
Можем ли да повторим това СЕ в лабораторни условия?и да сме на сметка -кпд 100+%?
Не. Нямаме слънце в лабораторията, от което да черпим енергия.

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Директен гравитационен двигател
« Отговор #44 -: Декември 01, 2020, 06:25:56 pm »
А само слънцето ли кара водата да се изпарява?