Алтернативни енергоизточници > Механични, гравитационни и хидродинамични устройства

Директен гравитационен двигател

<< < (3/10) > >>

Номак:
Много интересно!
И как се променя обема??
Дайте линк към блога на доктора!

Bat_Vanko:
doktora, до колкото си спомням идеята на г-н Михов датира някъде към 1960 г. Тука във форума е от края на 2012 г. И като гледам към момента е на ниво кота нула. Не ти ли се струва твърде несериозно човек, който се предполага че вярва в идеята си, толкова време да не прави нищо по нея? Ако беше работил до момента по идеята (и не беше чакал само за пари) нямаше да говориш такива глупости като 10 м дълбочина (особено пък и километър  ;D). Хидростатичното налягане пречи на тежестта и за неговото преодоляване е необходимо тя да бъде с маса 1 кг на всеки квадратен сантиметър от сечението му. Това означава 128 см дължина при стомана за 10 м дълбочина. Системата става единствено за доказване възможността за получаване на енергия от гравитацията, но не и за добиване на някакви значими количества енергия. Предполагам че ако се поразровиш в нета ще намериш подобни системи които са много по напред от твоята - тубата в коритото  ;D

VITAN:
От гравитацията може да се спечели неимоверно количество енергия:

1. От неща, които някой вече е издигнал или теб не те е домързяло да издигнеш.
2. От неща, които после не те е грижа къде и как ще се намират.

Гравитационен двигател с чиста природна гравитация човечеството е мъдрило от хилядолетия.
По-добро решение от ВЕЦ аз не съм виждал. Ама какво ли знае въпросното човечество?!

doktora:
До Номак: независимо, че говоря за фундаментът на компютърното дело аз не съм много вещ в компютрите и не знам как да дам линк към моята страничка и затова го правя като алгоритъм - Същност на всемира - гравитацията / при Учителя е СЪЩНОСТ НА ВСЕМИРА - ГРАВИТАЦИЯ / следва страничката от 04.10.2020 г. 00.18 часа там са картинките и най - интересната е когато системите са вързани на комуникация между тях, защото едва тогава може да има обмен на маса между тях и съответно се променя и обема и масата. Това което братята германци са дали тъй като е без комуникация има само промяна в обема, но ако има комуникация ще има и промяна в обема и минимум маса ... това ще е масата на прехвърления въздух.
До EDM elektroniks: Първо вижте снимките от моята страничка, защото говоря по тях: има две системи с променлив обем / ако забелязвате германците се правят на велики и нищо не обясняват /, но зад мен стои свръхфундаментална теория която има и обяснителен и прогностичен смисъл и може да оцени видяното. Двете системи са на един принцип: пластмасов корпус в който има фиксирана метална или пластмасова ос / все тая / на която е надяната цилиндрична тежест / най - добре олово, защото колкото по - толяма е масата толкова и фокусировката на гравитационния поток е по - голяма / за да може тази тежест да се движи по оста ... Тази тежест е захваната за гумената или силиконовата хармоника / това е маншон от каре най - вероятно / ... И съответно представете си го като движение на тежестта: когато системата е със маншона нагоре тежестта дърпа и свива маншона и обема на системата става по - малък ... и имаме потъване / трябва да се натъмани/изчисли или проба грешка поправка естествено за да може при свит обем да е по - голяма тежестта на системата от изместената вода / тук флуида фокусира Гравитацията / ... Когато маншона е надолу съответно вътре тежестта го разпъва ... обема се увеличава и относителната тежест на системата става по - ниска от тази на изместения флуид и системата плува ... АНАДЪМО или да обяснявам още защо когато тези системи са вързани ще се опитат да се преобърнат, но до работещ двигател има още много време ... някои неща с удоволствие ще ви кажа, но за други ми трябват сериозни хора които да искат да инвестират за да се получи ПРОБИВ .... имейл адрес - dolzhikov@abv.bg, тел. 0899 57 61 47

doktora:
До всички от форума: Не ме интересуват критиките и изказванията от рода на плоската Земя. Четете внимателно защото първо германците започват да се усещат, но не са се усети напълно какво трябва да направят и самите комуникаци на схемата доказват, че не им е ЯСНО ... Второ - може по случайност НАСА и ДАРПА великите дето кендзат мрамор да решат да обърнат внимание на пикливия доктор от " Държавицата " България и тогава познанието може и за дълги години да изчезне, така че питайте и разсъждавайте. Направете две или десет такива системи  / трябва да са големи защото малките няма да работят ... това е другото свръхключово нещо което мога да си позволя да споделя от технологията освен фактът - Кръгово решение няма и затова вашата икона Стефан Маринов нищо не е направил въпреки 38 000 лв. дадени по Татово време ... нали по - възрастните от вас могат да смятат колко пари са това ... дисидент пък с 20 мерцедеса пари ... мислете с главите си и не бъдете само вярващи и говорещи ентусиасти ...
До VITAN: Представи си посочените от мен и направени от германците системи да са навързани във верига. От едната страна имаме сбор от системи които потъват. От другата страна имаме сбор от системи които изплуват ... Едните са по - тежки от водата, а другите са по - леки ... Те са вързани в ЛИНЕЙНА ВЕРИГА ПОСТАВЕНА ПО ХОДА НА ГРАВИТАЦИОННИЯТ ЕНЕРГИЕН ПОТОК ... може и многоверижни / но това няма да го обяснявам как точно се прави 1000 гравитационен пад в най - плътната част на гравитационното поле ... / Тъ ... имаме затворена верига с две задружно действещи сили от които едната се стреми да завърти системата надолу - потъване, а от другата се стреми да завърти системата нагоре - изплуване. Ако сборната сила на двете части на веригата е достатъчно да преобръща системите горе и долу ще имаме ВЕЧНО ДВИЖЕНИЕ НА ВЕРИГАТА / разбира се тя ще изисква техническа подръжка и няма да е вечна / и при технически издържана система с гравитационно обоснован променлив обем или още по - добре променлив обем и маса ще може непрекъснато да черпим енергия от гравитационното движение/енергия ... Какво се случва при водните турбини: гравитацията отдава движение/енергия на водата в нейния ход в гравитационно поле, след това засмуканата от водата енергия се отдава на турбината с променлива повърхност и динамото прави ток, същото ще го направи и парата, но там използваме не гравитацията, а прав енергиен поток се превръща в прав независимо дали е газово, въглищно или ядрено " горене ". При водните централи превръщаме реактивния енергиен поток в прав - водния и той правия предава енергията си на правия енергиен поток - перката ... Теорията на Учителя трябва да се познава. Искат единна теория на полето, а халхабер си нямат от единна теория на енергийния поток ... Като кажеш просто като за бавноразвиващи: има два вида енергийни потоци - прави и реактивни и четящите изпадат в ступор ... Много по ще разберат като говориш пълните глупости изкривено времепространство ... пълни простотии с визия: представете си ние плебеите как метално топче огъва лист и след това имаме движение през листа ... идиотизми, но на тях им се вярва ...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия