Автор Тема: Замислено за Науката - Движението като основно свойство  (Прочетена 16948 пъти)

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Защо трябва да се усетя ,да чета ...вие като съгражданин не може ли да поднесете информацията в разбираем вид на НЕфизик какъвто съм аС?
Нима дамите разбират от физика ?и те също искат неограничен достъп на свободна енергия...
Ами защото при положение че не ви се чете сте ограничен само да добрата воля на някой да ви каже нещо. От друга страна при положение че не ви интересува физиката и гледате само за "неограничен достъп на свободна енергия..." по добре ги забравете тези неща, няма смисъл да се занимавате с тях (и това е най-добрия съвет който някой може да ви даде). Много по-ефективно ще ви бъде да си направите слънчев термален панел и така да черпите свободна енергия, понеже да чакате "неограничен достъп на свободна енергия..." от фюзор е все едно да очаквате да падне дъжд в пустинята, понеже в продължение на 70 години никой не го е направил, та даже и първооткривателя му. За сега това е просто интересна физическа установка, която всъщност може да е доста опасна, при положение че човек не знае какво прави.
изказал се е човека като експерт за нещо което не му е ясно и въпроса ти го разобличава.
или просто му е омръзнало да се занимава с хора които чакт на готово да им се обясни нещо. Щотм като не може да чете и разбира, може би трябва да се отиде на училилище или в университет та най-малкото да се научат хората да четат, понеже мисленето явно неможе да се научи.

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Марк Твен казва:
"Не позволявайте на училището да пречи на образованието Ви"
Вие защо ме пращате на училище,като там ме чакат ззе дето повтарят че се няма и не може да има..
Плювам на ващо училище ,аз знам че СЕ има доволно за всички от дедо господ ,ама дяволи много маа им ругата ...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Марк Твен казва:
"Не позволявайте на училището да пречи на образованието Ви"
Вие защо ме пращате на училище,като там ме чакат ззе дето повтарят че се няма и не може да има..
Плювам на ващо училище ,аз знам че СЕ има доволно за всички от дедо господ ,ама дяволи много маа им ругата ...
Векторе Векторе
Училището почва да пречи на образованието от даден момент в живота на човек насетне. При различните човеци този момент настъпва по различно време.
И да знаеш ЗЗЕ е неумолимо верен. Просто има хора в този форум които търсим Свободно Съществуваща Енергия. Други търсят начин да направят машина за производство на енергия от нищото. Има и трети които отричат в един кюп и двете. На вторите е още много далеч момента когато училището ще попречи на образованието им, на третите им е попречило вече, при това за някои фатално. Първите за съжаление сме само няколко човека в този форум.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Плювам на ващо училище
Ех Векторе, ако знайш кви начални учителки има….ще СЕ отречеш от….сатаната. Човека друго има предвид:
трябва да се отиде в университет
Кихаш Петка(той работи в долАри) на семестър и си на коня. След холидея при Него пусни клип от ездата, да разхлабим и ние.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Номак, Радико ви го каза доста добре, но за да посоча алогичността на разсъжденията ви когато цитирате Марк Твен ще покажа объркаността на разсъжденията ви:
Марк Твен казва:
"Не позволявайте на училището да пречи на образованието Ви"
Училище е не само институционално давано "познание", а там където някой ви дава информацията наготово без вие да се потрудите да я асимилирате критично от прочитане и дълго-временно размишление върху нея (и дай боже правене на експерименти). Тоест, най-малко да се опитате да разберете и се (опитате) да осъзнаете първо сам за себе си, без някой да ви я обяснява. Точно това е казал Марк Твен, но вие явно не го разбирате.

Затова пък, ето какво писахте преди:
Що така в тоз форум все ме препращат да чета линкове?
Не може ли някой чичо да каже,например-като вакумираш буркана ,високото напрежение прави плазма и т.н.и става се...
Защо трябва да се усетя ,да чета ...вие като съгражданин не може ли да поднесете информацията в разбираем вид на НЕфизик какъвто съм аС?
Тоест вие искате да сте като на училище във този форум, и да ви се дава сдъвкана от някой друг информация, и по-същото време цитирате Марк Твен, как да не позволява училището, или по-точно, даването наготово на сдъвканата информация, да пречи на вашето образование. Е какво да е тогава, едното или другото? Надявам се да виждате противоречието в логиката си, понеже, при положение че не можете, никой на този форум не може да ви помогне.

В крайна сметка съм много съгласен с Марк Твен и точно затова ви препоръчах сам да четете и (надявайки се за вас да) разбирате а не някой ( дали съм аз или някой друг ) да ви образова. Нищо не пречи, след като сте прочели и осмислили да задавате върпроси, и предполагам много колеги ще са готови да ви помогнат с информирани отговори. Но отново, това може да стане само след като сам сте положили усилия за самобразоване на самия себе си. Така че послушайте Марк Твен, въпреки че явно не разбирате какво казва с фразата която цитирате.