Автор Тема: Що е то ДС и има ли почва у нас...  (Прочетена 48242 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 525
  • Невежеството ражда химери...
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #90 -: Октомври 04, 2020, 11:02:28 am »
Тури малко кърмъз хем от далеч ще те фиксират гръцките комунета, и хем другаря Ердоган ще вика "наш чиляк"  и няма да та бомби.......😁😁
:D

Ама ДС йок и вижте част от филмите, които са прожектирани на България:

Кой открадна 200 милиарда долара /4 част/
https://strogosekretno.com/302/13/%D0%9A%D0%BE%D0%B9-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0-200-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0-4.html

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #91 -: Октомври 04, 2020, 11:49:25 am »
:D

Ама ДС йок и вижте част от филмите, които са прожектирани на България:

Кой открадна 200 милиарда долара /4 част/
https://strogosekretno.com/302/13/%D0%9A%D0%BE%D0%B9-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0-200-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0-4.html


Ами което си е вярно! Вярно е!
Лошото е че всичко това ставаше пред очите ни, и ни един не се намери да каже,,, абе хора тези крадци унищожават бъдещето на децата ни! Явно и бай EDM е намазал от "софрата" щом си пече кърките на юнистански пясък!? ;D
 Ех, горките ние, родихме се като роби на социализма, и ще умрем като роби, само че на капитализма!? К`о да прайме, такава ни е съдбата!?  :) :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 525
  • Невежеството ражда химери...
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #92 -: Октомври 04, 2020, 12:09:00 pm »
Всеки народ заслужава съдбата и управниците си.
Какво пречи например да пуснем 4-ти и 3-ти блок на Козлодуй и да печелим немалко? Технически и юредически нищо...
Без евтин ток няма конкурентна икономика.
Верен отговор: евроатлантическите ценности!

Маса у'фце ще се хвърлят като Матросов на амбразурата да защитават интереса на САЩ, що ще правим някакъв оборот на Росатом (от което той никак няма да престане да бъде световен монополист). А ще задържим и хора у нас, а за тях това не е оферта.

Само един от хилядите примери......

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #93 -: Октомври 04, 2020, 02:44:44 pm »
Докато вие тук си почивате и клюкарствате, аз извършвам в неделния ден тежка, къртовска физическа работа  ;), като си изкарвам прехраната с честен труд, без да експлоатирам нечий друг /като капиталист/ и оказвам взаимопомощ на една парясана другарка комунистка от Русия /на 32 г./- уча я, да борави с моя харпун.  :D


Ех, горките ние, родихме се като роби на социализма, и ще умрем като роби, само че на капитализма!?

plcsoft, има наченки на осъзнаване при теб. Има една руска поговорка: "Каким был, таким и остался".
PiroVeso има един много хубав цитат под ника си: "Живота е един проект на направи си сам". Хора с робско самосънание и такива дето изпитват оргазъм, че някакъв капиталист събирал от тях принадена стойност, и с крайно дясна /голям парадокс  :D/ политическа ориентация, за разлика от неговия господар, който е умерен, няма как да не бъдат роби. Каквото ти мисленето, такъв ти живота.


Явно и бай EDM е намазал от "софрата" щом си пече кърките на юнистански пясък!?

Първо не съм ти бай, чичка  :D, и дано като стана на твоите години и тези на дядо Радико  :D, да нямам такива пагубни разсъждания. Това да се радваш, че можело сега да пътуваш в чужбина, за да работиш, не за да живееш, а за да сменяш памперси, не е нормално явление.

Обществена тайна е, че съм милиционер от ДС  :D. Моите началници ми съдействаха да си купя един земеделски имот на острова - една проскубана маслинова гора 4,7 дека, обаче с излаз /бряг/ на морето  ;). Сега ще я садя по малко и ще произвеждам елитен сорт маслини.  ;)

Нямам хотели, като моите колеги от ДС, не ходя по ОЛ-инклузиви, където ти дебелее трътката, съвсем скромен човек съм, живея скромно.  :D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #94 -: Октомври 04, 2020, 05:08:29 pm »
Докато вие тук си почивате и клюкарствате, аз извършвам в неделния ден тежка, къртовска физическа работа  ;), като си изкарвам прехраната с честен труд, без да експлоатирам нечий друг /като капиталист/ и оказвам взаимопомощ на една парясана другарка комунистка от Русия /на 32 г./- уча я, да борави с моя харпун.  :D

Нали знаеш приказката "Умря циганката дет` ме хвалеше, че почнах да се хваля сам!?!? Че и твойта работа........ :)
Учиш ти, кой знай в кой ъгъл на караванката си закачил снимка на другарка шафрантия от "Комсомолская правда" и лъскаш старият бастун на поразия! ;D

Първо не съм ти бай, чичка  :D, и дано като стана на твоите години и тези на дядо Радико  :D, да нямам такива пагубни разсъждания. Това да се радваш, че можело сега да пътуваш в чужбина, за да работиш, не за да живееш, а за да сменяш памперси, не е нормално явление.

Бай си! По-млад съм от тебе.Под кристовата възраст съм, скоро ще навърша 26 години, ;D макар да изглеждам вече пенсионер!Това е от робският труд, нали все някой трябва да ти изкарва парите дет ги харчиш по-гръцко за другарки! ;D 
Ти като си такъв тарикатин що не сложи караванката на Каба кум и не опъваш другарката на черноморски чакъл, ами си забегнал на самотен остров у гръцко!? Не ти е чиста работата........
Да не те намери жена ти, нали?! После робите виновни!? Пък Радико ко го мислиш живее момчето с честен труд, а не като тебе да цоцка пари на гърба на робите и да се прави на болярин!?:D Така, всеки може!? На мен, скромноста не ми позволява да дерибействам над другите!!! ;)
 А на тебе явно ти се отдава, доставя ти наслада, виждам!!!
 

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 525
  • Невежеството ражда химери...
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #96 -: Октомври 04, 2020, 08:05:50 pm »
В духовен смисъл е казано, не в телесен. (само за протокола)

"... защото, който има, нему ще се даде и ще му се преумножи; а който няма, и това, що има, ще му се отнеме;"

Да сме точни в превода.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #97 -: Октомври 04, 2020, 08:38:51 pm »
В духовен смисъл е казано, не в телесен. (само за протокола)

"... защото, който има, нему ще се даде и ще му се преумножи; а който няма, и това, що има, ще му се отнеме;"

Да сме точни в превода.

Така е докато има кой да му плаща зулумите!
Вижте сами - НАРОДЪТ ГЛАДУВА, А ДЪРЖАВНИ ЧИНОВНИЦИ ВЗИМАТ ПО 200 БОНА ЗАПЛАТА!- ДОКУМЕНТИ
подробности - https://otupor.com/%d0%bd%d0%b0%d1%80%d0%be%d0%b4%d1%8a%d1%82-%d0%b3%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d0%b0-%d0%b4%d1%8a%d1%80%d0%b6%d0%b0%d0%b2%d0%bd%d0%b8-%d1%87%d0%b8%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d1%86%d0%b8/?fbclid=IwAR22Ocpi3noJHXZv4ltZlW6Rj_e8iyckMBhUXnAP4VDR0AcE3U5jL4yaeRY

и още - https://www.facebook.com/watch/?v=1484357735091706
човека си го казва едно към едно!!!

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #98 -: Октомври 04, 2020, 08:52:00 pm »
Примерно ся партизаньтИ, забегвът у горъта, праят идна зимлянка/каравана и чакат…..нЯкой Ятак да им донесе малко ермица, да апнат и беш надолу да усвободят селото от робията.
С херменевтика СЕ занимават само посочени от Мойсей, всички останали подлежат на вразумяване от ДС.   

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 525
  • Невежеството ражда химери...
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #99 -: Октомври 04, 2020, 09:06:04 pm »
plcsoft, ще взема над 200 бона, що да не взема.

Не е луд тоя, който яде баницата, а тоя, който му я дава.
Като гръмна КТБ банката, на такива като него падна ли им главата?
Цъ!
Шшо?
Шо из народа някой си направи сепуко, някой немипуко и те така.
Пак П. Р. Славейков:

"... Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша."

Навремето това е било пресилено, що сме правили чудеса на бойните полета,
но сега - нямам думи.

Между другото евроатлантическите ценности са перфектната отрицателна селекция - хомо стадикус маймуникус.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #100 -: Октомври 04, 2020, 09:07:39 pm »
изглеждам вече пенсионер!Това е от робският труд, нали все някой трябва да ти изкарва парите дет ги харчиш по-гръцко за другарки! ;D 

Хааахахааа......  ;D
plcsoft , забавен си.... ;D
Само така, бачкайте вие, за да мога АЗ да харча и да чеша пъпа. Хаахахаа....  :D
Уж в капитализма щяхте да сте по-добре, пак сте недоволни, пак някой, като мен ви е виновен. И как аз ви вземам парите, не ми е ясно? Аз ви разправям, че сте нещастни, защото сте крепостни селяни, ама не аз съм ви закрепостил и не аз взимам принадената стойност от вашия труд, учудващо с логика на тиквеник - айде аз виновния  :D
Не, аз съм тоя който ви кара да се замислите.  :)

Ти като си такъв тарикатин що не сложи караванката на Каба кум и не опъваш другарката на черноморски чакъл, ами си забегнал на самотен остров у гръцко!? Не ти е чиста работата........
Да не те намери жена ти, нали?!

Не ходя на нашето море, което напоследък му викат Лайноморие и с право, защото една година хванах хепатит А точно от него на първо място, и второ защото няма риба - опоскано е. А аз ходя на море не да се печа, като педал на плажа с мъжки прашки :D, а за да практикувам екстремен спортен риболов.
Кой ти каза, че имам жена /че съм женен/, или импровизираш, както всичко останало?
Но дори и да имам, не е ли по-нормално да харесвам други жени, отколкото да стана педал, като идеалите на твоя обичан запад? Аман от пендели-демократи... :D


Пък Радико ко го мислиш живее момчето с честен труд, а не като тебе да цоцка пари на гърба на робите и да се прави на болярин!?

Радико доброволно и сам е надянал робските окови, да не би аз да го накарах да ходи, да работи, като вол в Германия? Ами като не може да чеше пъпа, да бачка, то така идва акъла, неволята учи и в един момент идва прозрението, а понякога и не идва дори 4-5 реинкарнации - блъскаш, блъскаш, докато пусне бяла перушина.  :D

Земното време е константна величина. Това кой как ще си го ползва си е негов собствен избор. Който иска да сменя цял живот памперси на господарите си в Западна Европа, има обаче други хора, които мислят друго яче.

То парите и времето никога не стигат, никога няма да бъдат достатъчни за всички дела, които си е наумил човек. Затова трябва да се планира приоритетно и така човек разходва оптимално и парите и времето. Ако това не го може човек, то той винаги ще се оплаква и винаги ще има големи разходи.

Ей на, аз нямам вила. За какъв чеп ми е тази вила? Да ходя да копам ли там или постоянно да заравям пари, да пълна каца без дъно?

Навремето един умен дядо софиянец ми даде следния акъл, каза:
Аз нямам вила, не ми трябва. Моята вила е в джоба ми, трансформирана във финикийски знаци. Чрез тях мога да имам всяка една вила на света. И всеки път ходя на различна вила /места/, може и някоя парясана другарка да срещне съвсем непринудено и да обменят челен комунистически опит  ;), а вие сами сте се закрепостили да ходите само на една и постоянно да харчите пари за поддръжка, буквално сте се обрекли на селения, съсухряне и състаряване от неправилно житейско планиране.  :D

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #101 -: Октомври 04, 2020, 09:12:08 pm »

Понеже видях логото на Газпром...
https://www.youtube.com/watch?v=TlOgsgs7EAs

За другарката партизанка, тази с късата черна униформа ли е или  друга? ::)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #102 -: Октомври 04, 2020, 09:29:38 pm »

Земното време е константна величина. Това кой как ще си го ползва си е негов собствен избор. Който иска да сменя цял живот памперси на господарите си в Западна Европа, има обаче други хора, които мислят друго яче.

То парите и времето никога не стигат, никога няма да бъдат достатъчни за всички дела, които си е наумил човек. Затова трябва да се планира приоритетно и така човек разходва оптимално и парите и времето. Ако това не го може човек, то той винаги ще се оплаква и винаги ще има големи разходи.

Ей на, аз нямам вила. За какъв чеп ми е тази вила? Да ходя да копам ли там или постоянно да заравям пари, да пълна каца без дъно?

Навремето един умен дядо софиянец ми даде следния акъл, каза:
Аз нямам вила, не ми трябва. Моята вила е в джоба ми, трансформирана във финикийски знаци. Чрез тях мога да имам всяка една вила на света. И всеки път ходя на различна вила /места/, може и някоя парясана другарка да срещне съвсем непринудено и да обменят челен комунистически опит  ;), а вие сами сте се закрепостили да ходите само на една и постоянно да харчите пари за поддръжка, буквално сте се обрекли на селения, съсухряне и състаряване от неправилно житейско планиране.  :D

 .........радвам се че си проумял една велика истина - дните ни на този свят са преброени! Трябва да ги изживеем -мъдро и пълноценно.
Както ти се освобождаваш от стреса и негативната енергия с другарки и риболов, така и аз се освобождавам от стреса като си копам градината и оправям комшийката!  ;D Селяния ко` да се прай!?  ;D
А за нашето черноморие си прав! Предпочитам да ходя на минерални бани. И то там където има постоянно течаща минерална вода а не застояла и хлорирана.
« Последна редакция: Октомври 04, 2020, 09:51:08 pm от plcsoft »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #103 -: Октомври 04, 2020, 09:38:57 pm »
https://www.google.com/amp/s/www.bible.com/bg/bible/23/MAT.13.12.BG1940
Кузмов кефиш ме. Също като Чехов си. Със две думи казваш това което други като мен ме могат да кажат и със три страници.
Така е който има акъл ще поумнее който си няма хептем ще оглупее.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то ДС и има ли почва у нас...
« Отговор #104 -: Октомври 04, 2020, 09:46:05 pm »
[
Между другото евроатлантическите ценности са перфектната отрицателна селекция - хомо стадикус маймуникус.

Хомоманиакус - демек вманиачен човек - самозабравил се дебил готов да заколи и обеси и майка си и баща си, само и само всичко да става по-неговата свирка!!! Алчен за власт и пари, олигофрен!?