Начало > Новини от света на технологиите

Преминете на свободния пазар на електроенергия

(1/25) > >>

hristo:
https://www.youtube.com/watch?v=nHT2Qnne5M8
Ритъм 4 - TVC 30s

plcsoft:
Създавайки структури ние ставаме техни Роби!
Демек, повече структури,резултата по-обвързан роб! И на края се питаме защо държавата умира! Ами умира защото умира човека. От толкова много регулации, закони и условия който трябва да се спазват обикновенният човек е под неимоверен стрес и тялото му изнемогва по-всички критерии на майката природа!
Не си давах сметка за този стрес на който съм подложен ежедневно и ежесекундно, докато не започнах да следя физиологичните параметри на тялото си, като физическа активност, умственна активност, почивка и сън! Данните са просто шокиращи! Направо майката ни разкатават както физически така и психически! Макар че ,отдавна съм се отказал от имагинерните амбиции, богатства и слава който генерира неорганичната еволюция, то спокойно мога да кажа че условията в който живеем са концлагерни! Тоест няма никаква свобода! Всъщност тази дума е само реклама за наивници и маниакопитеци! Така че, да рекламирате още едно робско условие на някакъв амбициран келеш който е още млад и напудрен със безгранична амбиция, само означава да съкращавате живота и на без това тотално зомбиран и изнемогващ от мъртви закони българин!?  Лек ден! 

Ksurnev:
Дааа, Конфуций за пореден път е прав:
"На кадето и да се обърнем !@за ни е отзад.
Никой никаде не коментира как стои този въпрос поне в Европа.
Щото доколкото разбирам, едни я произвеждат, други я пренасят, трети я търгуват на едро, четвърти я купуват и продават на едро, пети я доставят (ниско напрежение) и нам кой я продава на дребно. Всеки си взема неговото и накрая - Конфуций.

EDM electronics:

--- Цитат на: plcsoft в Август 31, 2020, 10:24:07 am ---
Не си давах сметка за този стрес на който съм подложен ежедневно и ежесекундно, докато не започнах да следя физиологичните параметри на тялото си, като физическа активност, умственна активност, почивка и сън! Данните са просто шокиращи! Направо майката ни разкатават както физически така и психически! Макар че ,отдавна съм се отказал от имагинерните амбиции, богатства и слава който генерира неорганичната еволюция, то спокойно мога да кажа че условията в който живеем са концлагерни! Тоест няма никаква свобода!

--- Край на цитат ---

Учудвам се да го чуя баш от теб. Нещо взе на комунизъм да те избива? Не ти харесва да си роб на капиталиста ли? Ами стани комунист тогава.

А на мен много ми харесва сегашното време и лъжедемокрацията, аз съм доволен, по ми харесва от преди :D.
Трябва време всеки заблуден да изпита на гърба си лъжедемокрацията и западните ценности, да му се амортизира тялото и психиката, да му пращят хрущялите и прешлените да изкарва принадена стойност, като прави по-богати богатите, да му вземат златото от мините, да му спират газовите проекти и атомните блокове, и да го карат да внася по-скъп, но демократичен газ и вече да не изнася ток, да работи като роб на запад най-долната работа - да бърше насрани и опикани гъзове за една кирлива стара и полуразпадната западна кола, да му се разбие семейството от раздяла и да пострада от престъпление.

Народ който отрича историята си и целенасочено се опитва да я забрави, го очаква гибел! - това е природен закон и няма отърване от него.
Нямало хайдути, нямало Баташко клане, не ни освободили нашите руски братя - славяни от турското робство - резултата е в поговорката.

Новата карта на новата Турска империя - половин България и Гърция е в нея:

plcsoft:

--- Цитат на: EDM electronics в Август 31, 2020, 02:50:27 pm ---Учудвам се да го чуя баш от теб. Нещо взе на комунизъм да те избива? Не ти харесва да си роб на капиталиста ли? Ами стани комунист тогава.

А на мен много ми харесва сегашното време и лъжедемокрацията, аз съм доволен, по ми харесва от преди :D.


--- Край на цитат ---

ЕДМ комунизма ти също не е решение! И на него му сърбахме попарата!
Добре знаеш до какви извратености доведе! Между другото нали знаеш модерната дефиниция за социализъм! Социализма е доразвит социал фашизъм! Именно плодовете на този извратен социал фашизъм берем в момента! Не смятам че, това е пътя за нормално човешко развитие! С горният си пост просто казвам че докато не се обърне главата на ламята(държавата) и да се ориентира към отделният човек към неговият живот и благоденствие като биологична единица и градивна клетка на държавата, нищо добро не ни чака! Безнравствената и безжалостна експлоатация на човека ще продължи с още по-безмилостни темпове което ще доведе до още повече смърт и последиците от това!?  Ако за това не ви светва ламбата, то тогава сме много зле! Ама много!?  :(
За твоята иделогия и отношение -преценил съм я добре и ти казвам че това също не е манжа за мирисане! Ти си просто доразвит социал фашист с нюанси на мимикрираща декорация! А този начин на съществуване  е  "кафеникаво" течение в потока на Неорганичната еволюция която ни заробва!?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия