Автор Тема: Alfred Hubbard  (Прочетена 16131 пъти)

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Alfred Hubbard
« -: Юли 13, 2020, 11:54:54 pm »

защо излъчващия соленоид е в центъра на кръг от приемащи соленоиди?Асиметрия?..
https://www.google.com/search?hl=bg&output=search&sclient=psy-ab&q=Alfred+Hubbard&btnG=

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #1 -: Юли 14, 2020, 07:56:26 am »
Не го знаех кой е, но след като разбрах, отговорът е прост: заради "вечните ягодови полета (и пърхащи розови слончета)".

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #2 -: Юли 14, 2020, 08:48:38 am »
tranteev, поне не си ли научил в училище, ако си ходил, ами не си се обучавал дистанционно от Интернет, че изреченията в българския език и граматика започват с главна буква?

Имената също са с главна буква, псевдонимите...
Защо си се нарекъл с малка буква?
Виждал ли си някъде име на човек, фирма с малка буква?

Когато имаш претенции към останалите, че не дискутирали технически въпроси във всички теми и раздели, мисля трябва да си безупречен, поне в това елементарно отношение?

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #3 -: Юли 15, 2020, 12:09:08 am »
tranteev, поне не си ли научил в училище, ако си ходил, ами не си се обучавал дистанционно от Интернет, че изреченията в българския език и граматика започват с главна буква?

Имената също са с главна буква, псевдонимите...
Защо си се нарекъл с малка буква?
Виждал ли си някъде име на човек, фирма с малка буква?

Когато имаш претенции към останалите, че не дискутирали технически въпроси във всички теми и раздели, мисля трябва да си безупречен, поне в това елементарно отношение?

 :)
 :)
това ми е фамилното име, с малка е същото се пише по лесно, не знам така съм свикнал на клавиатурата, не отдавам голямо значение на главната буква на фамилното ми име..
О да, и на училище съм ходил, не съм глобулски набор :), че вече и поколение имам..
Лека нощ , мислете за Асиметрията

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #4 -: Юли 15, 2020, 08:17:41 pm »
Лека нощ , мислете за Асиметрията
tranteev, Асиметрията (с главно "А") съществува само при празен ход на трансформаторите. Под товар тя изчезва.

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #5 -: Юли 16, 2020, 12:15:26 am »
tranteev, Асиметрията (с главно "А") съществува само при празен ход на трансформаторите. Под товар тя изчезва.

и става симетрия ли? :) :) :) ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #6 -: Юли 16, 2020, 01:58:33 pm »
и става симетрия ли? :) :) :) ;D ;D ;D ;D ;D
Знам ли. Ако имаш достатъчно пипе, може да опиташ да го разбереш. Но съм сигурен че само с чесане на клавиатурата няма да стане!

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #7 -: Юли 16, 2020, 11:30:10 pm »
Знам ли. Ако имаш достатъчно пипе, може да опиташ да го разбереш. Но съм сигурен че само с чесане на клавиатурата няма да стане!
интересно батенце Ванченце, под потребителското ти име пише "сериозен експериментатор", та би ли споделил върху какво точно сериозно експериментираш, за да можем ние другите сериозно да те оценим, дали наистина си сериозен или просто ти се чешаш на клавиатурата,,,

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #8 -: Юли 17, 2020, 09:51:29 am »
„Сериозният експериментатор“ експериментира само с езика си ;D

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #9 -: Юли 17, 2020, 02:20:00 pm »
интересно батенце Ванченце, под потребителското ти име пише "сериозен експериментатор", та би ли споделил върху какво точно сериозно експериментираш, за да можем ние другите сериозно да те оценим, дали наистина си сериозен или просто ти се чешаш на клавиатурата,,,
Да tanteev, бих и съм споделял много неща и на тази база съм оценен като "сериозен експериментатор". Проблема при тебе и технократ е че макар и да сте го прочели не Ви стига умственият капацитет да го разберете. Е пък прочетете го още два три пъти, може и да схванете написаното. Поне при полицаите това върши работа.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #10 -: Юли 17, 2020, 04:04:56 pm »
Bat_Vanko какво си показал бе нехранимайко само общи приказки, надприказване като малко дете и оплюване. Това ли си показал като експеримент ;D

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #11 -: Юли 17, 2020, 08:24:37 pm »
технократе, те това е точно по темата за асиметрията: https://mazeto.net/index.php/topic,9955.0.html Но не очаквам човек който не може да различи поялник от електрожен и зъбно колело от лагер да го разбере. Чети си там уикипедията и прави гримаси пред огледалото - единствено то няма да забележи колко си прост.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #12 -: Юли 18, 2020, 06:29:05 pm »
технократе, те това е точно по темата за асиметрията: https://mazeto.net/index.php/topic,9955.0.html Но не очаквам човек който не може да различи поялник от електрожен и зъбно колело от лагер да го разбере. Чети си там уикипедията и прави гримаси пред огледалото - единствено то няма да забележи колко си прост.

То се вижда твоето разбиране. Разбиране по щракане на клавиатури ;D

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #13 -: Юли 18, 2020, 08:21:46 pm »
То се вижда твоето разбиране. Разбиране по щракане на клавиатури ;D
Браво технократ, виждам че не само си прочел темата но си я и разбрал. Точно както пише под твоят аватар:
Цитат
Не е важно знанието а разбирането
Няма да те питам за подробности за да не се излагаш пред колегите.

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: Alfred Hubbard
« Отговор #14 -: Юли 19, 2020, 07:38:45 am »
Браво технократ, виждам че не само си прочел темата но си я и разбрал. Точно както пише под твоят аватар:  Няма да те питам за подробности за да не се излагаш пред колегите.

бай си бабче кой те чува.  ;D