Алтернативни енергоизточници > Генератори на Tariel Kapanadze и Donald Smith

Alfred Hubbard

<< < (2/3) > >>

tranteev:

--- Цитат на: Bat_Vanko в Юли 15, 2020, 08:17:41 pm ---tranteev, Асиметрията (с главно "А") съществува само при празен ход на трансформаторите. Под товар тя изчезва.

--- Край на цитат ---

и става симетрия ли? :) :) :) ;D ;D ;D ;D ;D

Bat_Vanko:

--- Цитат на: tranteev в Юли 16, 2020, 12:15:26 am ---и става симетрия ли? :) :) :) ;D ;D ;D ;D ;D

--- Край на цитат ---
Знам ли. Ако имаш достатъчно пипе, може да опиташ да го разбереш. Но съм сигурен че само с чесане на клавиатурата няма да стане!

tranteev:

--- Цитат на: Bat_Vanko в Юли 16, 2020, 01:58:33 pm ---Знам ли. Ако имаш достатъчно пипе, може да опиташ да го разбереш. Но съм сигурен че само с чесане на клавиатурата няма да стане!

--- Край на цитат ---
интересно батенце Ванченце, под потребителското ти име пише "сериозен експериментатор", та би ли споделил върху какво точно сериозно експериментираш, за да можем ние другите сериозно да те оценим, дали наистина си сериозен или просто ти се чешаш на клавиатурата,,,

технократ:
„Сериозният експериментатор“ експериментира само с езика си ;D

Bat_Vanko:

--- Цитат на: tranteev в Юли 16, 2020, 11:30:10 pm ---интересно батенце Ванченце, под потребителското ти име пише "сериозен експериментатор", та би ли споделил върху какво точно сериозно експериментираш, за да можем ние другите сериозно да те оценим, дали наистина си сериозен или просто ти се чешаш на клавиатурата,,,

--- Край на цитат ---
Да tanteev, бих и съм споделял много неща и на тази база съм оценен като "сериозен експериментатор". Проблема при тебе и технократ е че макар и да сте го прочели не Ви стига умственият капацитет да го разберете. Е пък прочетете го още два три пъти, може и да схванете написаното. Поне при полицаите това върши работа.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия